32. Ruskamaraton 05.09.2015, Levi

Maraton yhteensä

Lähtölista

81Matti HuotariHäjyt Sodankylä9:58:48   81TM65
1Juha-Pekka MiettinenTesticulos Del Carnero12:00:00   1TM40
2Jari HaapaniemiKuivaniemen Isku12:00:00   2TM40
3Ilmari AntinjunttiKaulirannan Terä12:00:00   3TM40
4Jari OjaNuuskakairan Nylkyttäjät12:00:00   4TM40
5Mika NiemeläOulu12:00:00   5TM40
6Pekka LehtilahtiLoue12:00:00   6TM40
8Mika TiensuuKemi12:00:00   8TM40
9Jari VälijeesiöRovakaira Oy12:00:00   9TM40
10Matti PylkköTöpa12:00:00   10TM40
11Teuvo KuuselaTuuliharhun Tömähys12:00:00   11TM40
12Harri JärkkäläKemi12:00:00   12TM40
13Sami HervaLapin Muovi12:00:00   13TM40
14Veli-Matti MarttalaTornio12:00:00   14TM40
15Jyrki PerttunenOnmkyu12:00:00   15TM40
16Kauno AnttilaNapapiirin Veto12:00:00   16TM40
17Kari-Pekka RaappanaAlatornion Pirkat12:00:00   17TM40
18Peter LerbackaGamlakarleby If12:00:00   18TM40
19Sami KokkonenTornio12:00:00   19TM40
20Heikki HellstenRovaniemi12:00:00   20TM40
21Mika OjalaHaukiputaan Pentik & Kangas12:00:00   21TM40
22Juha RomakkaniemiRomakan Ryhti12:00:00   22TM40
23Seppo MyyryläinenJyväskylä12:00:00   23TM40
24Markku KaperiJalasjärvi12:00:00   24TM40
25Rune AlbrigtsenTromsø Løpeklubb12:00:00   25TM40
26Harri LundellKokkola12:00:00   26TM40
27Mika MörsäriPolarhouse12:00:00   27TM40
28Veijo MalvalehtoKeminmaa12:00:00   28TM40
29Janne PaavolaPaljunilo12:00:00   29TM40
30Petteri HeikkiläPutki-Heikkilä Oy12:00:00   30TM40
31Jonne SirolaHelsinki12:00:00   31TM40
32Henry OllilaSähälärit12:00:00   32TM40
33Arto SirenTampere12:00:00   33TM50
34Pasi SalmelaMedirex Kokkola12:00:00   34TM50
35Juha PiiroinenSankarpojat12:00:00   35TM50
36Pekka KuokkanenIiy12:00:00   36TM50
37Simo VaaralaKittilän Urheilijat12:00:00   37TM50
38Hannu LempinenFujitsu12:00:00   38TM50
39Pertti RiepulaKuivaniemen Yritys12:00:00   39TM50
40Jouni SalmelaAMC Rovaniemi12:00:00   40TM50
41Tatu LuokkanenKempeleen Maratonklubi12:00:00   41TM50
42Seppo HämäläinenViitasaaren Tilausliikenne Oy12:00:00   42TM50
43Kari PitkänenVuotungin Veto12:00:00   43TM50
44Jarmo NasiSodankylä12:00:00   44TM50
45Hannu PartanenRanua12:00:00   45TM50
46Risto HannulaSodankylä12:00:00   46TM50
47Jarmo RaaterovaLuleå,ruotsi12:00:00   47TM50
48Hannu SipolaKangasala12:00:00   48TM50
49Juhani TervolaOulun Ikiliikkujat/sähkö-Polar12:00:00   49TM50
50Pentti HolsterWhite Reindeers Team/tluk12:00:00   50TM50
51Jukka KauppilaOnmkyu12:00:00   51TM50
52Esa PesonenKuusamo12:00:00   52TM50
53Tarmo MyllymäkiRovaniemi12:00:00   53TM50
54Jarmo TauriainenOulu12:00:00   54TM50
55Jari KukkolaKouvola12:00:00   55TM50
56Antti LuukkonenJämsänkoski12:00:00   56TM50
57Hannu NymanPudasjärvi12:00:00   57TM50
58Timo PalomäkiIlmajoen Maratoonarit12:00:00   58TM50
59Aimo MäättäDestia Oy12:00:00   59TM50
60Mikko LeppäniemiAMC12:00:00   60TM50
61Hannu LaurilaAo Lappia Kemi12:00:00   61TM50
62Juha LatvalaAlajärven Ankkurit12:00:00   62TM50
63Eero SalmiAMC Rovaniemi12:00:00   63TM50
64Timo KrohnsOnmkyu12:00:00   64TM50
65Juha KähköläKempeleen Maraton Klubi12:00:00   65TM50
66Terje SandnessLykken - Kirkenes12:00:00   66TM50
67Markku KorpelaKittilän Kunta12:00:00   67TM50
68Markku LausteLiikuttavat12:00:00   68TM60
69Mikko KoivukangasOulu12:00:00   69TM60
70Lauri MikkonenOnmky/kkm12:00:00   70TM60
71Markku TervonenRovaniemi12:00:00   71TM60
72Pekka RyyttyMyrskytuuli Vaalajärvi12:00:00   72TM60
73Sakari TuovinenKittilä12:00:00   73TM60
74Martti RantamaaTornio12:00:00   74TM60
75Reijo NaalisvaaraTornio12:00:00   75TM60
76Ali MännikköKuolion Visa Kuusamo12:00:00   76TM60
77Seppo KarvoAMC12:00:00   77TM60
78Erkki AholaHaaparanta12:00:00   78TM65
79Urpo NaumanenTampereen Maratonklubi12:00:00   79TM65
80Veijo RönkköMäntylahden Veto12:00:00   80TM65
82Antti PeisaYlläs12:00:00   82TM65
83Ari HeikkiläAlavieskan Viri12:00:00   83TM65
84Matti TeirikkoMaratonklubi Kempele12:00:00   84TM65
85Juhani PetäjäAMC12:00:00   85TM65
86Hannu KulmunkiKemijärvi12:00:00   86TM65
87Teuvo RajanderKeminmaa12:00:00   87TM65
88Tuomas HuhmarniemiOdok12:00:00   88TMYL
89Lassi SiivolaTesticulos Del Carnero12:00:00   89TMYL
90Jussi HerttualaAavasaksan Urheilijat12:00:00   90TMYL
91Heikki KumpulaOrakylä12:00:00   91TMYL
92Ilpo MettovaaraTeam Läpsy12:00:00   92TMYL
93Rasmus ValtonenMuuttopalvelu Puljula Oy12:00:00   93TMYL
94Tuomas KantolaRovaniemi12:00:00   94TMYL
95Sampo KuuselaRovaniemen Puutuote Oy12:00:00   5011TMYL
96Jukka KuruAKK12:00:00   96TMYL
97Sami NikkiläTervola12:00:00   97TMYL
98Tomi PöyryTornio12:00:00   98TMYL
99Jukka HinttalaOulu12:00:00   99TMYL
100Tomi MaksimainenJuntit Ok12:00:00   100TMYL
101Pasi HuhtaloAavasaksan Kisa12:00:00   101TMYL
102Jani Ylisaukko-OjaArctic Athletics Rovaniemi12:00:00   102TMYL
103Petri KilpamäkiRovaniemen Kuntokeskus Oy12:00:00   103TMYL
104Ville VähäpassiSodankylä12:00:00   104TMYL
105Sari MatilainenJoroisten Urheilijat12:00:00   105TN40
106Saara SuomalainenVitamind Oy12:00:00   106TN40
107Paula VuolloPerämeren Petturit12:00:00   107TN40
108Katja KallunkiKuusamo12:00:00   108TN40
109Laura VilanderRovaniemi12:00:00   109TN40
110Jatta SeppäläHyväfiilis Tornio12:00:00   110TN40
111Katja TikkanenKuivasjärven Aura12:00:00   111TN40
112Anu KallioKaarina12:00:00   112TN40
113Tuula SipolaOulu12:00:00   113TN40
114Mari KärkkäinenKemi12:00:00   114TN40
115Pia KangasKittilän Kunta12:00:00   115TN40
116Päivi VähäpassiSodankylä12:00:00   116TN40
117Pirjo SundelinTampere12:00:00   117TN50
118Tiia KarppinenAMC Rovaniemi12:00:00   118TN50
119Tiina RiepulaKuivaniemen Yriyys12:00:00   119TN50
120Päivi NaumanenTampereen Maratonklubi12:00:00   120TN50
121Päivi Vuolo-MeriläOnmky/kkm12:00:00   121TN50
122Eija RistanenSaarijärvi12:00:00   122TN50
123Seija MaijalaLapin Veikot12:00:00   123TN50
124Lilja HiltunenAMC - Rovaniemi12:00:00   124TN50
125Tarja Helena NäätsaariTuil Tromsdalen Friidrett12:00:00   125TN50
126Erja VuorelaKotikorpi12:00:00   126TN50
127Taina VuorelaOulu12:00:00   127TN50
128Liisa KemppainenOnmky/kkm12:00:00   2598TN50
129Riitta MattilaRovaniemi12:00:00   129TN50
130Ritva SalmiKittilän Kunta12:00:00   130TN50
131Erja KiviniemiKittilän Kunta12:00:00   131TN50
132Anna-Leena PirhonenHäjyt12:00:00   132TN60
133Tuula LatvalaAMC, Rovaniemi12:00:00   133TN60
134Marja-Leena PeisaYlläs12:00:00   134TN60
135Pirjo KetolaPyhäjoki12:00:00   135TN60
136Saara HartikainenTampere12:00:00   136TNYL
137Miia ManninenMikkeli12:00:00   137TNYL
138Veera SillanpääHelsinki12:00:00   138TNYL
139Anniina WesterOdok12:00:00   139TNYL
140Eeva LinnaKeminmaa12:00:00   140TNYL
141Erika NiemeläOulu12:00:00   141TNYL
142Sari AholaHelsinki12:00:00   142TNYL
143Marianne TalvitieHaaparanta12:00:00   143TNYL
144Nora PuontiRovaniemi12:00:00   144TNYL
145Taru AholaRovaniemi12:00:00   145TNYL
146Anu ViinikkaRovaniemi12:00:00   146TNYL
147Tarja TiirikainenTaipalsaari12:00:00   147TNYL
148Saara PokelaTeam Donna Agile12:00:00   148TNYL
149Marjo TiihalaKempele12:00:00   149TNYL
150Pia TapaniHaaparanta12:00:00   150TNYL
151Susanna HiltunenKittilä Herkkutupa12:00:00   151TNYL
152Marika KrohnsOnmkyu12:00:00   152TNYL
153Laura PeltoniemiOulu12:00:00   153TNYL
154Henna KuusinivaOulu12:00:00   154TNYL
155Kaisa MuotkaRovaniemi12:00:00   155TNYL
156Erkki ErolaVastuuremontti12:00:00   156TM60
157Eija Sorjonen12:00:00   157TN50
158Tero Ahokas12:00:00   158TMYL
159Jouni HolappaHiipijät12:00:00   159TMYL
160Juhani Kumpuniemi12:00:00   160TM60
161Glenn AsplundAXA Sportclub SWE12:00:00   161TM40
162Anu Maijala12:00:00   162TNYL
213Miska ErikssonFira Oy12:00:00   213TM40
214Lauri Pihkala12:00:00   214TMYL
215Timo Tuominen12:00:00   215TMYL
216Ilkka ErkkiläKemi12:00:00   216TMYL
217Janne SiikaluomaSodankylä12:00:00   217TMYL
218Lasse LahtelaKemijärvi12:00:00   218TM40
219Jani KarjalainenRanua12:00:00   219TM40
220Minna Marita HavholmPhsoteg12:00:00   220TN40
221Jari SeppäläArpela12:00:00   221TM40
287Satu KekkonenOulu12:00:00   287TN40
288Timo PelttariTuike12:00:00   288TM50
289Kyösti KujalaHiipijät/Ii12:00:00   289TMYL

Sarjat:

| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English