Raatojuoksu XXXVIII Sipoossa 31.10.2015

HD5KMH

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
3,7 km
Väliaika
4,6 km
Maali
5,5 km
 
1.   Otto Lintula OK Trian  FIN  10:18:00   33:58 (2)  45:02 (1)  45:49  
2.   Elias Suurnäkki Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:18:00   33:56 (1)  45:07 (2)  45:57  
3.   Pyry Riissanen Espoon Akilles  FIN  10:18:00   34:03 (3)  45:10 (3)  46:16  
4.   Melissa Lönnström OK Trian  FIN  10:18:00   36:34 (8)  46:28 (4)  47:21  
5.   Liisa Raasakka Espoon Suunta  FIN  10:18:00   37:11 (12)  46:32 (7)  47:25  
6.   Lenni Väisänen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   36:20 (5)  46:31 (6)  47:27  
7.   Luca Kallela Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   35:20 (4)  46:29 (5)  47:29  
8.   Ilari Laakso Rajamäen Rykmentti  FIN  10:18:00   37:18 (13)  46:34 (9)  47:30  
9.   Elias Lönnström OK Trian  FIN  10:18:00   36:32 (7)  46:33 (8)  47:32  
10.   Aapo Liponkoski Tampereen Pyrintö  FIN  10:18:00   36:27 (6)  46:41 (11)  47:39  
11.   Silva Kemppi Rajamäen Rykmentti  FIN  10:18:00   36:49 (11)  46:36 (10)  47:42  
12.   Chira Gullqvist OK Trian  FIN  10:18:00   36:36 (9)  46:43 (12)  47:50  
13.   Joona Vuorela Espoon Akilles  FIN  10:18:00   36:43 (10)  47:01 (13)  48:09  
14.   Elina Lammi Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   38:22 (15)  49:20 (14)  50:08  
15.   Kari Heikkilä Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:18:00         50:12  
16.   Anniina Suhonen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   38:31 (17)  49:23 (15)  50:15  
17.   Kristiina Lampinen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   38:46 (18)  49:25 (16)  50:18  
18.   Antti Laatu Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   37:44 (14)  49:26 (17)  50:19  
19.   Lauri Hautaniemi Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  10:18:00   38:28 (16)  49:28 (18)  50:25  
20.   Anni Mäntylä Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   39:03 (21)  52:09 (19)  53:07  
20.   Kaisa Mäntylä Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   39:00 (20)  52:11 (20)  53:07  
22.   Anu Koistinen Nastolan Terä  FIN  10:18:00   38:50 (19)  52:13 (22)  53:13  
23.   Oliver Schüle Koovee  FIN  10:18:00   40:00 (23)  52:12 (21)  53:26  
24.   Matti Haarajoki Tampereen Pyrintö  FIN  10:18:00   40:27 (24)  53:15 (23)  54:16  
25.   Onni Vepsäläinen Kymin Suunnistajat  FIN  10:18:00   41:12 (26)  53:16 (24)  54:19  
26.   Heikki Lohi Rastihaukat  FIN  10:18:00   41:07 (25)  53:51 (25)  54:51  
27.   Pihla Hietanen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:18:00   43:48 (43)  55:14 (29)  56:02  
28.   Nikanor Pitkänen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:18:00   41:31 (29)  55:07 (26)  56:05  
29.   Liisa Tiitola Kangasala SK  FIN  10:18:00   41:26 (28)  55:11 (27)  56:08  
30.   Pia Hietanen Kuusankosken Urheiluseura  FIN  10:18:00   43:46 (42)  55:13 (28)  56:11  
31.   Aapo Lintula OK Trian  FIN  10:18:00   41:39 (31)  55:59 (31)  56:57  
32.   Timo Lintula IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:18:00   41:42 (32)  56:01 (32)  56:59  
33.   Jouko Andelin Lahden Taimi  FIN  10:18:00   41:51 (34)  55:40 (30)  57:04  
34.   Paavo Holappa Tuusulan Voima-Veikot  FIN  10:18:00   42:01 (35)  56:03 (33)  57:22  
35.   Riikka Tunkelo Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   42:17 (38)  56:04 (34)  57:26  
36.   Topias Muukkonen SK Uusi  FIN  10:18:00   39:58 (22)  56:36 (35)  57:46  
37.   Nuutti Jääskeläinen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   44:59 (46)  56:44 (37)  57:50  
38.   Jyrki Louhi Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   43:16 (40)  56:42 (36)  57:54  
39.   Veera Turakainen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   46:09 (54)  56:54 (38)  57:57  
40.   Ida Heikkinen Vehkalahden Veikot  FIN  10:18:00   44:54 (44)  56:58 (41)  57:59  
40.   Irene Turakainen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   46:12 (55)  57:01 (43)  57:59  
42.   Roosa Heikkinen Vehkalahden Veikot  FIN  10:18:00   44:56 (45)  57:00 (42)  58:01  
43.   Niklas Palsio   FIN  10:18:00   42:10 (37)  56:57 (40)  58:02  
44.   Arto Palsio OK Trian  FIN  10:18:00   42:05 (36)  57:02 (44)  58:07  
45.   Helena Alden-Nieminen OK Trian  FIN  10:18:00   41:33 (30)  56:54 (38)  58:13  
46.   Arja-Riitta Pauna   FIN  10:18:00   45:01 (47)  57:24 (46)  58:27  
47.   Hanna Laisi   FIN  10:18:00   41:14 (27)  57:26 (47)  58:35  
48.   Göran Furu IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:18:00   43:08 (39)  57:17 (45)  58:38  
49.   Ulla-Riina Mäntylä Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   45:02 (48)  1:00:13 (49)  1:01:11  
50.   Soili Kokkonen   FIN  10:18:00   45:12 (50)  1:00:15 (50)  1:01:14  
50.   Anna Härö   FIN  10:18:00   45:20 (52)  1:00:17 (52)  1:01:14  
52.   Minni Raitio   FIN  10:18:00   45:17 (51)  1:00:15 (50)  1:01:15  
53.   Hanna Martikainen OC Puisto  FIN  10:18:00   43:31 (41)  1:00:18 (54)  1:01:16  
54.   Christian Hindsberg OK Trian  FIN  10:18:00   45:05 (49)  1:00:17 (52)  1:01:21  
55.   Katariina Kivilahti-Mäntylä Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   45:25 (53)  1:00:12 (48)  1:01:32  
56.   Miska Riissanen Espoon Akilles  FIN  10:18:00   49:47 (66)  1:02:14 (55)  1:03:25  
57.   Jaakko Myllys Olavin Rasti  FIN  10:18:00   49:02 (62)  1:02:40 (57)  1:03:40  
58.   Timo Rantalaiho   FIN  10:18:00   41:44 (33)  1:02:53 (58)  1:03:43  
59.   Katja Jaranne   FIN  10:18:00   49:12 (64)  1:02:33 (56)  1:03:49  
60.   Pia Heinonen   FIN  10:18:00   49:50 (67)  1:02:59 (61)  1:04:05  
61.   Lenni Kallela Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   47:00 (58)  1:02:55 (59)  1:04:09  
62.   Kaisa Pohjola Hauhon Sisu  FIN  10:18:00   49:56 (68)  1:03:07 (62)  1:04:16  
63.   Ilkka Toivanen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   47:18 (59)  1:02:58 (60)  1:04:32  
64.   Emma Ylä-Oijala Keravan Urheilijat  FIN  10:18:00   49:33 (65)  1:03:22 (64)  1:04:36  
65.   Daniel Gustafsson IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:18:00   46:46 (57)  1:03:27 (65)  1:04:59  
66.   Henrik Gustafsson IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:18:00   46:43 (56)  1:03:21 (63)  1:05:01  
67.   Amalia Linden Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:18:00   48:52 (60)  1:04:07 (66)  1:05:07  
68.   Tom Lindén Kuusankosken Urheiluseura  FIN  10:18:00   48:54 (61)  1:04:39 (67)  1:06:15  
69.   Kaisa Äyrälä   FIN  10:18:00   50:45 (72)  1:06:35 (69)  1:07:38  
70.   Katariina Thomson OK Trian  FIN  10:18:00   50:41 (71)  1:06:21 (68)  1:07:39  
71.   Jyri Säyriö Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:18:00   50:10 (69)  1:07:02 (71)  1:08:00  
72.   Aapo Hyyrynen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:18:00   53:17 (76)  1:07:03 (72)  1:08:03  
73.   Virpi Hyyrynen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:18:00   53:11 (75)  1:07:01 (70)  1:08:13  
74.   Olli-Pekka Manninen   FIN  10:18:00   49:05 (63)  1:07:12 (73)  1:08:32  
75.   Pia Säyriö Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:18:00   50:19 (70)  1:07:34 (74)  1:08:52  
76.   Tuomo Heinonen Pihkaniskat  FIN  10:18:00   53:36 (77)  1:07:36 (75)  1:09:06  
77.   Jouni Peltoniemi Espoon Akilles  FIN  10:18:00         1:10:15  
78.   Magnus Engblom   FIN  10:18:00   51:04 (73)  1:09:32 (76)  1:10:49  
79.   Ville Isoniemi OK Trian  FIN  10:18:00   55:33 (86)  1:09:57 (77)  1:11:03  
80.   Pentti Bäckström Karkki-Rasti  FIN  10:18:00   56:51 (89)  1:10:01 (78)  1:11:16  
81.   Topi Mattila OK Trian  FIN  10:18:00   55:39 (88)  1:10:04 (79)  1:11:29  
81.   Esa Mattila OK Trian  FIN  10:18:00   55:35 (87)  1:10:06 (80)  1:11:29  
83.   Lasse Peltonen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:18:00   57:15 (93)  1:10:29 (82)  1:11:36  
84.   Anton Rosqvist   FIN  10:18:00   52:59 (74)  1:11:01 (88)  1:11:39  
85.   Hans Ekholm Akilles OK  FIN  10:18:00   55:31 (85)  1:10:25 (81)  1:11:44  
86.   Kaisa Järnefelt   FIN  10:18:00   55:01 (81)  1:10:39 (83)  1:11:56  
86.   Riikka Kalmanlehto   FIN  10:18:00   55:06 (83)  1:10:46 (85)  1:11:56  
88.   Annukka Kiiski Kymin Suunnistajat  FIN  10:18:00   55:04 (82)  1:10:51 (86)  1:11:59  
89.   Marjukka Kainulainen   FIN  10:18:00   55:08 (84)  1:10:44 (84)  1:12:04  
90.   Jorma Sinisalo   FIN  10:18:00   54:53 (79)  1:10:52 (87)  1:12:20  
91.   Tuulikki Asmundela Suunta Jyväskylä  FIN  10:18:00   54:56 (80)  1:11:04 (89)  1:12:34  
92.   Kirsi Hiekkavuo   FIN  10:18:00   54:21 (78)  1:11:25 (90)  1:12:51  
93.   Ellen Sillman OK Trian  FIN  10:18:00   58:13 (99)  1:12:47 (91)  1:13:39  
94.   Elli Schroderus OK Trian  FIN  10:18:00   58:17 (100)  1:12:49 (92)  1:13:41  
95.   Saga Wickholm OK Trian  FIN  10:18:00   56:59 (90)  1:12:49 (92)  1:13:45  
96.   Valter Sillman OK Trian  FIN  10:18:00   57:10 (92)  1:12:59 (94)  1:13:58  
97.   Martin Wickholm OK Trian  FIN  10:18:00   58:48 (102)  1:13:56 (95)  1:15:22  
98.   Heini Sanez   FIN  10:18:00   58:50 (103)  1:14:27 (96)  1:15:36  
99.   Seija-Sinikka Lähteilä Hiidenkiertäjät  FIN  10:18:00   57:04 (91)  1:16:45 (97)  1:18:21  
100.   Juho Leiniö SK Uusi  FIN  10:18:00   1:05:25 (122)  1:18:09 (100)  1:19:09  
101.   Veeti Nuottajärvi OK Trian  FIN  10:18:00   57:55 (97)  1:18:41 (102)  1:19:55  
102.   Terhi Ravaska   FIN  10:18:00   57:37 (95)  1:18:38 (101)  1:20:07  
103.   Elina Nevalainen   FIN  10:18:00   57:27 (94)  1:19:08 (105)  1:20:26  
104.   Elias Nuottajärvi OK Trian  FIN  10:18:00   58:57 (104)  1:18:47 (103)  1:20:29  
105.   Riku Nuottajärvi   FIN  10:18:00   58:20 (101)  1:18:49 (104)  1:20:30  
106.   Iida-Stiina Suihkonen OK Trian  FIN  10:18:00   1:02:38 (111)  1:19:51 (106)  1:20:57  
107.   Ella Saajoranta OK Trian  FIN  10:18:00   1:02:35 (110)  1:19:52 (107)  1:21:05  
108.   Margit Riikonen Perttelin Peikot  FIN  10:18:00   57:57 (98)  1:18:06 (98)  1:21:06  
109.   Rauno Riikonen Perttelin Peikot  FIN  10:18:00   57:41 (96)  1:18:06 (98)  1:21:11  
110.   Jack Grönholm   FIN  10:18:00   1:02:33 (109)  1:20:34 (108)  1:21:33  
111.   Viliina Sundberg Lynx  FIN  10:18:00   1:03:09 (114)  1:21:26 (111)  1:22:38  
112.   Katarina Grönholm   FIN  10:18:00   1:02:50 (112)  1:21:12 (109)  1:22:40  
113.   Liisa Sundberg Lynx  FIN  10:18:00   1:03:07 (113)  1:21:25 (110)  1:22:54  
114.   Pia Vähänen Hyvinkään Rasti  FIN  10:18:00   1:03:43 (119)     1:23:33  
115.   Karri Kuusinen Lynx  FIN  10:18:00   1:03:14 (116)  1:22:38 (112)  1:23:39  
116.   Carita Frelander   FIN  10:18:00   1:03:10 (115)  1:23:04 (114)  1:24:38  
117.   Päivi Varmavuo Rajamäen Rykmentti  FIN  10:18:00   1:02:21 (108)  1:23:01 (113)  1:24:40  
118.   Liisa Myllys Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   1:03:18 (117)  1:23:25 (115)  1:25:08  
119.   Magnus Londen OK Trian  FIN  10:18:00   1:03:58 (120)  1:24:19 (116)  1:26:00  
120.   Johanna Järvinen Koovee  FIN  10:18:00   1:06:41 (124)  1:25:24 (117)  1:26:35  
121.   Emmi Markki Espoon Suunta  FIN  10:18:00   1:07:10 (126)  1:25:39 (120)  1:26:44  
122.   Marja Hämäläinen   FIN  10:18:00   1:06:35 (123)  1:25:25 (118)  1:26:48  
123.   Merja Elfving Espoon Suunta  FIN  10:18:00   1:07:07 (125)  1:25:36 (119)  1:26:52  
124.   Johanna Silvennoinen   FIN  10:18:00   1:01:36 (105)  1:25:58 (122)  1:27:22  
125.   Jouko Reponen Raisu Lumous  FIN  10:18:00   1:01:55 (106)  1:25:48 (121)  1:27:42  
126.   Helinä Melkas IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:18:00   1:03:35 (118)  1:26:57 (123)  1:28:38  
127.   Sirkka Liisa Kumpulainen XYZ  FIN  10:18:00   1:04:17 (121)  1:26:59 (124)  1:29:28  
128.   Inga-Sofia Suihkonen OK Trian  FIN  10:18:00   1:10:51 (130)  1:31:50 (125)  1:33:10  
129.   Arto Suihkonen OK Trian  FIN  10:18:00   1:10:46 (129)  1:32:02 (127)  1:33:25  
130.   Emil Pennanen IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:18:00   1:15:16 (144)  1:31:55 (126)  1:33:31  
131.   Jarkko Pennanen   FIN  10:18:00         1:33:36  
132.   Tiina Hamunen   FIN  10:18:00   1:11:44 (134)  1:32:31 (128)  1:34:02  
133.   Mirja Oksanen   FIN  10:18:00   1:02:06 (107)  1:33:10 (129)  1:34:51  
134.   Maija Ranta-Puska Espoon Akilles  FIN  10:18:00   1:17:19 (147)  1:34:40 (130)  1:35:45  
135.   Kaisa Ahtola Espoon Akilles  FIN  10:18:00   1:17:24 (148)  1:34:41 (131)  1:35:46  
136.   Elsa Pakkanen IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:18:00   1:15:24 (145)  1:34:55 (136)  1:35:49  
137.   Antti Nousiainen Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:18:00   1:10:56 (131)  1:34:52 (134)  1:35:55  
138.   Inka Kettumäki OK Trian  FIN  10:18:00   1:15:28 (146)  1:34:53 (135)  1:35:59  
139.   Ville Lavikka   FIN  10:18:00   1:11:03 (132)  1:34:51 (133)  1:36:08  
140.   Aino Myyrä   FIN  10:18:00   1:11:09 (133)  1:34:47 (132)  1:36:10  
141.   Onni Ylirisku IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:18:00         1:38:04  
142.   Katja Hennier   FIN  10:18:00   1:14:50 (141)  1:36:40 (138)  1:38:20  
143.   Hilkka Lipasti Espoon Suunta  FIN  10:18:00   1:14:53 (142)  1:36:10 (137)  1:38:23  
144.   Marja-Leena Nuuttila   FIN  10:18:00   1:14:14 (138)  1:36:42 (139)  1:39:09  
144.   Tuija Lindroth Asikkalan Raikas  FIN  10:18:00   1:14:11 (137)  1:36:43 (140)  1:39:09  
146.   Tuula Vænerberg Mäntsälän Urheilijat  FIN  10:18:00   1:10:08 (127)  1:38:44 (143)  1:40:01  
147.   Pasi Pärnänen   FIN  10:18:00   1:10:40 (128)  1:38:47 (144)  1:40:04  
148.   Päivi Eronen Karkki-Rasti  FIN  10:18:00   1:14:19 (139)  1:38:36 (141)  1:40:26  
149.   Kaarina Holopainen Keravan Urheilijat  FIN  10:18:00   1:15:00 (143)  1:38:41 (142)  1:40:51  
150.   Roosa Muukkonen SK Uusi  FIN  10:18:00   1:14:41 (140)  1:40:09 (145)  1:41:38  
151.   Anni Laakso   FIN  10:18:00   1:17:38 (150)  1:41:18 (146)  1:42:33  
152.   Heli Tolvanen-Laakso   FIN  10:18:00   1:17:42 (151)  1:41:20 (147)  1:42:36  
153.   Lotta Laasonen OK Trian  FIN  10:18:00   1:21:03 (152)  1:42:27 (148)  1:43:33  
154.   Viivi Laasonen OK Trian  FIN  10:18:00   1:21:14 (154)  1:42:42 (149)  1:43:51  
155.   Leena-Kaisa Laasonen OK Trian  FIN  10:18:00   1:21:10 (153)  1:42:43 (150)  1:43:52  
156.   Jesper Lindberg IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:18:00   1:21:17 (155)  1:43:08 (151)  1:44:55  
157.   May-Len Asikainen   FIN  10:18:00   1:17:31 (149)  1:43:25 (152)  1:45:01  
158.   Jaana Mäkinen   FIN  10:18:00   1:12:59 (136)  1:43:42 (153)  1:45:02  
159.   Irene Lindqvist   FIN  10:18:00         1:45:16  
160.   Marianne Alhamo   FIN  10:18:00   1:12:53 (135)  1:43:49 (154)  1:45:21  
161.   Henrik Ekholm   FIN  10:18:00   1:21:35 (156)  1:44:01 (155)  1:46:45  
162.   Iikka Leiniö SK Uusi  FIN  10:18:00   1:30:27 (170)  1:50:29 (156)  1:51:33  
163.   Eetu Korhonen Hyvinkään Rasti  FIN  10:18:00   1:28:10 (163)  1:50:43 (158)  1:51:59  
164.   Mirva Ståhl Hyvinkään Rasti  FIN  10:18:00   1:27:56 (162)  1:50:41 (157)  1:52:09  
165.   Leevi Kantelinen Hyvinkään Rasti  FIN  10:18:00   1:30:16 (168)  1:51:53 (161)  1:53:06  
166.   Zeev Meiri   FIN  10:18:00   1:26:00 (159)  1:51:50 (159)  1:53:20  
167.   Vesa-Pekka Melleri IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:18:00   1:26:06 (160)  1:51:51 (160)  1:53:23  
167.   Fabian Londen OK Trian  FIN  10:18:00   1:22:54 (157)  1:51:58 (162)  1:53:23  
169.   Vincent Långström OK Trian  FIN  10:18:00   1:23:03 (158)  1:52:01 (164)  1:53:25  
170.   Veli-Markus Melleri   FIN  10:18:00   1:26:16 (161)  1:51:59 (163)  1:53:27  
171.   Kullervo Pakkanen   FIN  10:18:00   1:29:56 (166)  1:53:37 (165)  1:56:12  
172.   Tarja Pakkanen IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:18:00   1:30:04 (167)  1:53:40 (166)  1:56:17  
173.   Nina Hildén-Silvennoinen OK Trian  FIN  10:18:00   1:30:20 (169)  1:55:29 (167)  1:57:00  
174.   Kristo Shuttleworth Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:18:00   1:29:18 (164)  1:57:02 (168)  1:58:04  
175.   Päivi Pollari Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:18:00   1:29:30 (165)  1:57:34 (169)  1:59:56  
176.   Lasse Tupasela   FIN  10:18:00   1:32:49 (171)  2:01:02 (170)  2:03:00  
177.   Sini Sillanpää Kangasala SK  FIN  10:18:00   1:47:17 (173)  2:11:30 (171)  2:12:55  
177.   Anu Sillanpää   FIN  10:18:00   1:47:29 (174)  2:11:34 (172)  2:12:55  
179.   Raimo Niemistö IK Örnen  FIN  10:18:00   1:44:10 (172)  2:11:34 (172)  2:14:37  
   HD5KMH_3 Vacant Vacants  FIN  10:18:00         ei läht.  
   HD5KMH_6 Vacant Vacants  FIN  10:18:00         ei läht.  
   HD5KMH_5 Vacant Vacants  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Viona Väisänen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Silva Saarinen Mäntsälän Urheilijat  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Anni Heinilä   FIN  10:18:00         ei läht.  
   Elli Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Pekka Pohjola Hauhon Sisu  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Maria Kivilahti-Louhi Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Matilda Lukkari SK Uusi  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Vilja Viinikainen Espoon Suunta  FIN  10:18:00         ei läht.  
   HD5KMH_4 Vacant Vacants  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Arttu Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00         ei läht.  
   HD5KMH_9 Vacant Vacants  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Matti Viljakainen   FIN  10:18:00         ei läht.  
   Lauri Mattila Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Atte Virtanen OK Trian  FIN  10:18:00         hylätty  
   HD5KMH_8 Vacant Vacants  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Wilma Wickholm OK Trian  FIN  10:18:00         keskeytti  
   Aura Saajoranta OK Trian  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Wilma Lindblad IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:18:00         hylätty  
   Taru Heinaro Espoon Suunta  FIN  10:18:00         ei läht.  
   HD5KMH_7 Vacant Vacants  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Kari Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00         ei läht.  
   HD5KMH_2 Vacant Vacants  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Juho Länsiluoto Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English