Raatojuoksu XXXVIII Sipoossa 31.10.2015

H20KM

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
18,5 km
Väliaika
19,7 km
Maali
21,6 km
 
1.   Mikko Knuuttila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:18:00   2:02:39 (2)  2:12:00 (1)  2:12:41  
2.   Antti Parjanne Turun Metsänkävijät  FIN  10:18:00   2:02:38 (1)  2:12:00 (1)  2:12:45  
3.   Esa Huttunen Turun Metsänkävijät  FIN  10:18:00   2:02:41 (3)  2:12:06 (3)  2:12:58  
4.   Vesa Taanila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:18:00   2:02:43 (4)  2:13:08 (4)  2:14:07  
5.   Johan Bäckman Sweden  FIN  10:18:00   2:04:27 (5)  2:16:44 (5)  2:17:40  
6.   Andreas Hall Hiidenkiertäjät  FIN  10:18:00   2:06:23 (9)  2:16:59 (6)  2:17:42  
6.   Ville Parkkinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:18:00   2:06:16 (6)  2:17:02 (8)  2:17:42  
8.   Aki Ylitalo Hauhon Sisu  FIN  10:18:00   2:06:18 (7)  2:17:01 (7)  2:17:54  
9.   Juha Luoma Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:18:00   2:06:22 (8)  2:19:05 (9)  2:20:12  
10.   Mikael Donner OK77  FIN  10:18:00   2:07:30 (10)  2:19:55 (10)  2:20:56  
11.   Jörgen Wickholm OK Trian  FIN  10:18:00   2:09:06 (11)  2:22:15 (11)  2:23:01  
12.   Edvard Sundman OK Raseborg  FIN  10:18:00   2:18:43 (13)  2:30:58 (12)  2:31:39  
13.   Jens Burman   FIN  10:18:00   2:18:47 (14)  2:31:02 (13)  2:31:45  
14.   Aapo Leskinen Lynx  FIN  10:18:00   2:16:18 (12)  2:32:02 (14)  2:33:23  
15.   Oskari Heiskanen Kangasala SK  FIN  10:18:00   2:21:44 (17)  2:35:28 (15)  2:36:20  
16.   Juho Ylinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:18:00   2:21:34 (15)  2:36:22 (16)  2:37:06  
17.   Mikko Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   2:21:36 (16)  2:36:26 (17)  2:37:26  
18.   Tuomas Maisala Rasti-Jyry  FIN  10:18:00   2:23:25 (18)  2:36:35 (18)  2:37:34  
19.   Ville Laakso Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:18:00   2:24:52 (19)  2:38:18 (19)  2:39:11  
20.   Petrus Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  10:18:00   2:26:03 (20)  2:39:53 (20)  2:40:51  
21.   Heikki Väänänen Pihkaniskat  FIN  10:18:00   2:26:15 (21)  2:40:07 (21)  2:41:06  
22.   Tomi Kapiainen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  10:18:00   2:29:49 (22)  2:42:57 (22)  2:43:54  
23.   Rainer Kujala Lynx  FIN  10:18:00   2:31:00 (23)  2:44:29 (23)  2:45:24  
24.   Veli-Pekka Kuutti Perttelin Peikot  FIN  10:18:00   2:31:02 (24)  2:46:33 (24)  2:47:20  
25.   Tomi Mäkelä Pihkaniskat  FIN  10:18:00   2:33:58 (26)  2:46:35 (25)  2:47:25  
26.   Henrik Asklöf Lynx  FIN  10:18:00   2:31:49 (25)  2:46:39 (26)  2:47:31  
27.   André Bruguière Rasti-Nokia  FIN  10:18:00   2:37:37 (28)  2:50:05 (27)  2:50:52  
28.   Lauri Kleemola Lynx  FIN  10:18:00   2:37:35 (27)  2:50:36 (28)  2:51:47  
29.   Petri Kotro Kaakon Rasti  FIN  10:18:00   2:39:49 (29)  2:52:02 (29)  2:52:59  
30.   Asmo Vuorenpää Laitilan Jyske  FIN  10:18:00   2:40:33 (30)  2:54:46 (30)  2:55:48  
31.   Jaakko Liukkala Hauhon Sisu  FIN  10:18:00   2:43:59 (32)  2:58:13 (31)  2:58:59  
32.   Olli-Pekka Holttinen Ilomantsin Urheilijat  FIN  10:18:00   2:44:58 (36)  2:58:15 (32)  2:59:14  
33.   Thomas Rehn OK Raseborg  FIN  10:18:00   2:44:29 (34)  2:58:19 (33)  2:59:22  
34.   Tom Asklöf Lynx  FIN  10:18:00   2:44:53 (35)  2:58:25 (34)  2:59:33  
35.   Pyry Kettunen Säyneisen Salpa  FIN  10:18:00   2:44:23 (33)  2:58:52 (35)  3:00:00  
36.   Tuomas Johansson Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   2:46:57 (39)  3:01:24 (36)  3:02:14  
37.   Juha Korhonen   FIN  10:18:00   2:46:18 (37)  3:01:35 (37)  3:02:39  
38.   Mikko Hulkkonen SK Uusi  FIN  10:18:00   2:48:03 (40)  3:02:08 (38)  3:03:01  
39.   Matias Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   2:46:27 (38)  3:02:11 (39)  3:03:16  
40.   Amund Beitnes OK77  NOR  10:18:00   2:49:01 (41)  3:05:18 (40)  3:06:14  
41.   Jaakko Pyykönen   FIN  10:18:00   2:42:59 (31)  3:05:25 (41)  3:06:52  
42.   Juha Rauhala Espoon Suunta  FIN  10:18:00   2:53:41 (44)  3:08:43 (42)  3:09:31  
43.   Ville Nykänen Lappeen Riento  FIN  10:18:00   2:52:52 (43)  3:09:02 (43)  3:09:53  
44.   Jukka Pohjola Hauhon Sisu  FIN  10:18:00   2:49:20 (42)  3:10:01 (44)  3:11:15  
45.   Atte Honkonen Hyvinkään Rasti  FIN  10:18:00   2:56:25 (47)  3:11:08 (45)  3:12:00  
46.   Vesa-Heikki Lindberg Lammin Säkiä  FIN  10:18:00   2:55:41 (46)  3:11:10 (46)  3:12:15  
47.   Lauri Heinaro Espoon Suunta  FIN  10:18:00   2:57:55 (51)  3:11:55 (47)  3:12:57  
48.   Atte Mäkelä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:18:00   2:57:19 (49)  3:12:26 (48)  3:13:24  
49.   Vili Virkki Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:18:00   2:57:29 (50)  3:12:59 (49)  3:14:22  
50.   Harri Hytönen Rastivarsat  FIN  10:18:00   2:58:44 (52)  3:15:35 (50)  3:16:39  
51.   Hannu Korhonen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:18:00   3:01:03 (56)  3:15:47 (52)  3:16:41  
52.   Matti Huttunen Pihkaniskat  FIN  10:18:00   2:57:10 (48)  3:15:41 (51)  3:16:50  
53.   Matias Arola Paimion Rasti  FIN  10:18:00   3:01:01 (55)  3:16:32 (53)  3:17:33  
54.   Lauri Lindberg Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:18:00   2:59:19 (53)  3:17:04 (54)  3:18:18  
55.   Mikko Kuusinen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   3:01:31 (57)  3:18:03 (55)  3:19:02  
56.   Tuomas Pulli   FIN  10:18:00   3:00:39 (54)  3:18:06 (56)  3:19:16  
57.   Tommi Hakuli SK Uusi  FIN  10:18:00   2:54:11 (45)  3:19:18 (57)  3:21:04  
58.   Juhana Pakkasmaa Otaniemen Jyllääjät  FIN  10:18:00   3:09:35 (61)  3:25:09 (58)  3:26:01  
59.   Topi Hanhela   FIN  10:18:00   3:08:49 (59)  3:25:20 (60)  3:26:24  
60.   Tomi Korhonen Hyvinkään Rasti  FIN  10:18:00   3:07:14 (58)  3:25:18 (59)  3:26:30  
61.   Jaakko Pitkänen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:18:00   3:09:26 (60)  3:26:00 (61)  3:27:20  
62.   Christoffer Vilen OK Trian  FIN  10:18:00   3:15:46 (68)  3:30:48 (62)  3:31:50  
63.   Antti Laakso Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   3:11:54 (64)  3:31:00 (64)  3:31:53  
64.   Sampo Forssén Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   3:11:48 (63)  3:30:49 (63)  3:32:03  
65.   Samu Sievälä Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:18:00   3:14:55 (67)  3:32:49 (65)  3:33:56  
66.   Marko Kylmälä   FIN  10:18:00   3:17:36 (73)  3:32:59 (68)  3:34:01  
67.   Paavo Ritvanen Pihkaniskat  FIN  10:18:00   3:14:33 (66)  3:32:53 (66)  3:34:11  
68.   Jouko Järnefelt Koovee  FIN  10:18:00   3:12:24 (65)  3:32:57 (67)  3:34:26  
69.   Markus Heikkilä   FIN  10:18:00   3:16:53 (70)  3:33:59 (70)  3:34:51  
70.   Timo Leismala   FIN  10:18:00   3:16:48 (69)  3:33:58 (69)  3:34:56  
71.   Mikko Kuitunen   FIN  10:18:00   3:17:33 (72)  3:34:09 (72)  3:35:13  
72.   Seppo Pohjoisaho Lahden Taimi  FIN  10:18:00   3:11:35 (62)  3:34:06 (71)  3:35:20  
73.   Tero Salonen Hauhon Sisu  FIN  10:18:00   3:17:30 (71)  3:34:58 (73)  3:36:25  
74.   Lauri Tapola Rasti-Jyry  FIN  10:18:00   3:19:28 (76)  3:37:01 (74)  3:38:16  
75.   Rasmus Mårtenson OK77  FIN  10:18:00   3:17:57 (74)  3:37:58 (75)  3:39:22  
76.   Pasi Kärkkäinen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   3:21:48 (78)  3:39:06 (77)  3:40:04  
77.   Mikko Ahola Kangasala SK  FIN  10:18:00   3:19:23 (75)  3:39:05 (76)  3:40:23  
78.   Jouni Vartiainen   FIN  10:18:00   3:21:10 (77)  3:39:21 (78)  3:40:36  
79.   Iiro Linko IK Örnen  FIN  10:18:00   3:23:04 (79)  3:40:48 (79)  3:41:40  
80.   Ville Houttu   FIN  10:18:00   3:29:06 (81)  3:48:34 (80)  3:49:31  
81.   Jouko Niemi   FIN  10:18:00   3:29:03 (80)  3:48:38 (81)  3:49:55  
82.   Rauno Autio Karkki-Rasti  FIN  10:18:00   3:32:34 (83)  3:52:03 (82)  3:53:14  
83.   Benjamin Lamberg SK Uusi  FIN  10:18:00   3:36:00 (86)  3:52:51 (83)  3:53:56  
84.   Arto Sakko Rastihaukat  FIN  10:18:00   3:34:07 (85)  3:52:56 (84)  3:54:07  
85.   Kristian Myllymäki Rasti-Vihti  FIN  10:18:00   3:32:47 (84)  3:53:10 (85)  3:54:20  
86.   Samuli Homanen   FIN  10:18:00   3:36:12 (87)  3:54:48 (86)  3:55:48  
87.   Samu Suominen Espoon Akilles  FIN  10:18:00   3:37:59 (90)  3:54:55 (87)  3:56:12  
88.   Heikki Nurmela Pihkaniskat  FIN  10:18:00   3:32:21 (82)  3:56:16 (88)  3:57:40  
89.   Anders Ingman OK Trian  FIN  10:18:00   3:37:33 (88)  3:56:23 (89)  3:57:43  
89.   Stefan Borgman OK Trian  FIN  10:18:00   3:37:34 (89)  3:56:23 (89)  3:57:43  
91.   Nike Ahokainen Pihkaniskat  FIN  10:18:00   3:38:18 (91)  3:59:04 (91)  4:00:12  
92.   Markus Haakana Espoon Akilles  FIN  10:18:00   3:40:52 (92)  4:02:39 (92)  4:03:52  
93.   Heikki Helevä Pihkaniskat  FIN  10:18:00   3:44:52 (95)  4:05:01 (93)  4:05:56  
94.   Pekka Viita   FIN  10:18:00   3:42:46 (93)  4:05:06 (94)  4:06:18  
95.   Jani Brandt Downtown 65  FIN  10:18:00   3:44:48 (94)  4:05:07 (95)  4:06:19  
96.   Erik Ahola Kangasala SK  FIN  10:18:00   3:47:48 (97)  4:09:43 (96)  4:10:42  
97.   Matti Pärssinen   FIN  10:18:00   3:47:29 (96)  4:10:35 (97)  4:11:58  
98.   Eki Haapomaa   FIN  10:18:00   3:53:06 (98)  4:12:09 (98)  4:13:29  
99.   Timo Rötkö   FIN  10:18:00   3:58:18 (99)  4:17:12 (99)  4:18:18  
100.   Jani Lehmuskoski Espoon Akilles  FIN  10:18:00   3:59:15 (100)  4:24:26 (100)  4:25:37  
101.   Jari Valtonen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   4:03:59 (103)  4:26:27 (101)  4:27:46  
102.   Eero Koskivirta Kaakon Rasti  FIN  10:18:00   4:00:04 (101)  4:27:46 (102)  4:30:12  
103.   Leo Tolvanen Pihkaniskat  FIN  10:18:00   4:10:19 (105)  4:29:23 (103)  4:30:22  
104.   Veli-Pekka Laasonen OK Trian  FIN  10:18:00   4:03:21 (102)  4:29:34 (104)  4:30:50  
105.   Timo Saloranta   FIN  10:18:00   4:06:45 (104)  4:30:48 (105)  4:31:58  
106.   Juha Leskinen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   4:41:39 (107)  5:04:55 (106)  5:06:18  
107.   Leo Pahkin Porvoon Urheilijat  FIN  10:18:00   4:38:53 (106)     5:08:15  
108.   Ari-Tapio Toivonen Keravan Urheilijat  FIN  10:18:00   5:03:01 (108)     5:25:23  
109.   Teemu Leppänen Espoon Akilles  FIN  10:18:00   5:05:03 (110)     5:33:00  
110.   Antti Terävä Pihkaniskat  FIN  10:18:00   5:08:13 (111)     5:34:51  
111.   Toni Mikkola   FIN  10:18:00   5:08:22 (112)     5:34:54  
112.   Markku Inkinen   FIN  10:18:00   5:09:15 (113)     5:35:32  
113.   Raimo Uusitalo   FIN  10:18:00   5:03:13 (109)     5:47:16  
114.   Oskari Pirttikoski   FIN  10:18:00   5:33:25 (114)     6:03:13  
   Petteri Muukkonen Vehkalahden Veikot  FIN  10:18:00         keskeytti  
   Konsta Vanhanen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:18:00         ei läht.  
   H20KM_3 Vacant Vacants  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Antti Virtanen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:18:00         hylätty  
   H20KM_4 Vacant Vacants  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Felix Gottberg Pargas IF  FIN  10:18:00         hylätty  
   Petri Meurman   FIN  10:18:00         ei läht.  
   H20KM_1 Vacant Vacants  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Eero Tuomaala SK Uusi  FIN  10:18:00         ei läht.  
   H20KM_0 Vacant Vacants  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Risto Leppänen Espoon Akilles  FIN  10:18:00         hylätty  
   Jussi Ranki SK Vuoksi  FIN  10:18:00         ei läht.  
   John Leander   FIN  10:18:00         ei läht.  
   Anton Salmenkylä Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00         hylätty  
   H20KM_2 Vacant Vacants  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Jaakko Marjanen Espoon Akilles  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Ilmari Ikäheimo Espoon Suunta  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Matias Haukkala   FIN  10:18:00         hylätty  
   Marko Pirinen Keravan Urheilijat  FIN  10:18:00         hylätty  
   Harri Saastamoinen   FIN  10:18:00         ei läht.  
   H20KM(10)_1 Vacant Vacants  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Sami-Jukka Hämäläinen   FIN  10:18:00         hylätty  
   Tommi Nietosjärvi Pihkaniskat  FIN  10:18:00         keskeytti  
   H20KM(10)_0 Vacant Vacants  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Seppo Ikäheimo Espoon Suunta  FIN  10:18:00         keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English