Raatojuoksu XXXVIII Sipoossa 31.10.2015

H15KM

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
13,1 km
Väliaika
14,4 km
Maali
16,3 km
 
1.   Markus Airila Keravan Urheilijat  FIN  10:18:00   1:29:25 (1)  1:41:10 (2)  1:41:56  
2.   Mikael Salo OK Trian  FIN  10:18:00   1:29:28 (2)  1:41:08 (1)  1:41:59  
3.   Aleksi Sorsa Espoon Suunta  FIN  10:18:00   1:32:26 (3)  1:43:48 (3)  1:44:42  
4.   Jooseppi Kalliokoski Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:18:00   1:32:28 (4)  1:44:13 (4)  1:45:06  
5.   Valtteri Heikkinen Vehkalahden Veikot  FIN  10:18:00   1:32:58 (5)  1:44:40 (5)  1:45:33  
6.   Jaani Lantela Vehkalahden Veikot  FIN  10:18:00   1:33:33 (6)  1:46:01 (6)  1:47:07  
7.   Tuomas Tala Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   1:33:37 (7)  1:46:14 (7)  1:47:19  
8.   Jarkko Saarinen Hiidenkiertäjät  FIN  10:18:00   1:35:51 (9)  1:48:13 (8)  1:49:00  
9.   Aapo Aaltio Rajamäen Rykmentti  FIN  10:18:00   1:38:53 (13)  1:50:09 (9)  1:50:55  
10.   Jani Riissanen Espoon Akilles  FIN  10:18:00   1:38:51 (12)  1:50:43 (10)  1:51:30  
11.   Sampo Sillanpää Hyvinkään Rasti  FIN  10:18:00   1:38:55 (14)  1:50:46 (11)  1:51:46  
12.   Petri Forsman Hiidenkiertäjät  FIN  10:18:00   1:33:42 (8)  1:51:01 (12)  1:52:20  
13.   Sebastian Wester IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:18:00   1:37:08 (10)  1:51:33 (13)  1:52:48  
14.   Luukas Valtonen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   1:37:31 (11)  1:52:33 (14)  1:53:32  
15.   Teemu Oksanen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:18:00   1:38:59 (15)  1:52:57 (15)  1:53:57  
16.   Toni Pikkarainen Hyvinkään Rasti  FIN  10:18:00   1:42:25 (21)  1:54:32 (18)  1:55:17  
17.   Niko Larmala Espoon Suunta  FIN  10:18:00   1:42:14 (17)  1:54:31 (17)  1:55:20  
18.   H15KM_1 Tuomaala Eero SK Uusi  FIN  10:18:00   1:42:18 (18)  1:54:29 (16)  1:55:30  
19.   Iiro Jääskeläinen Vehkalahden Veikot  FIN  10:18:00   1:42:24 (20)  1:54:59 (19)  1:55:56  
20.   Ari Laapas Hiidenkiertäjät  FIN  10:18:00   1:42:27 (22)  1:55:13 (20)  1:56:14  
21.   Tuomo Laine Hiidenkiertäjät  FIN  10:18:00   1:42:56 (23)  1:55:25 (21)  1:56:22  
22.   Herkko Plit Espoon Suunta  FIN  10:18:00   1:43:01 (24)  1:56:10 (23)  1:57:04  
23.   Niklas Heikkilä Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:18:00   1:39:27 (16)  1:55:59 (22)  1:57:23  
24.   Joona Tynys Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:18:00   1:42:20 (19)  1:56:46 (24)  1:57:49  
25.   Kimmo Gynther Itä-Hämeen Rasti  FIN  10:18:00   1:45:44 (25)  1:58:26 (25)  1:59:16  
26.   Pasi Romppainen Hyvinkään Rasti  FIN  10:18:00   1:45:47 (26)  1:58:32 (26)  1:59:26  
27.   Viljo Johansson Kalvolan Keihäs  FIN  10:18:00   1:46:25 (29)  2:01:31 (28)  2:02:18  
28.   Mikko Laine Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   1:46:21 (27)  2:01:30 (27)  2:02:23  
29.   Jussi Virtanen Kymin Suunnistajat  FIN  10:18:00   1:46:23 (28)  2:01:32 (29)  2:02:35  
30.   Sakari Koivuniemi Rasti-Nokia  FIN  10:18:00   1:47:00 (32)  2:01:56 (30)  2:02:45  
31.   Kari Hillo Valkeakosken Haka  FIN  10:18:00   1:46:31 (31)  2:02:12 (31)  2:03:11  
32.   Ville Viisanen Olavin Rasti  FIN  10:18:00   1:46:27 (30)  2:02:17 (32)  2:03:16  
33.   Mika Luukkonen Joutsenon Kullervo  FIN  10:18:00   1:50:01 (33)  2:02:53 (33)  2:03:56  
34.   Timo Gröhn Hollolan Urheilijat -46  FIN  10:18:00   1:50:13 (34)  2:03:20 (34)  2:04:19  
35.   Marko Rantanen Hollolan Urheilijat -46  FIN  10:18:00   1:50:15 (35)  2:03:22 (35)  2:04:21  
36.   Tuomas Hakkarainen Espoon Akilles  FIN  10:18:00   1:52:32 (37)  2:05:32 (36)  2:06:19  
37.   Kasperi Reijonen OK Trian  FIN  10:18:00   1:52:38 (38)  2:05:33 (37)  2:06:23  
38.   Juha-Pekka Larmala Espoon Suunta  FIN  10:18:00   1:52:26 (36)  2:06:07 (38)  2:07:10  
39.   Jari Lepo Valkeakosken Haka  FIN  10:18:00   1:52:46 (39)  2:07:14 (39)  2:08:13  
40.   Pekka Pekkala Keravan Urheilijat  FIN  10:18:00   1:52:56 (41)  2:07:15 (40)  2:08:16  
41.   Mikko Patrakka SK Vuoksi  FIN  10:18:00   1:52:58 (42)  2:07:21 (41)  2:08:20  
42.   Sauli Saarinen Mäntsälän Urheilijat  FIN  10:18:00   1:52:53 (40)  2:09:13 (42)  2:09:59  
43.   Jussi Kumpula   FIN  10:18:00   1:55:58 (46)  2:09:13 (42)  2:10:01  
44.   Mikko Sane Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   1:54:48 (43)  2:09:36 (45)  2:10:28  
45.   Mikko Sainio Hollolan Urheilijat -46  FIN  10:18:00   1:54:55 (44)  2:09:33 (44)  2:10:35  
46.   Veli-Matti Pulli Rastivarsat  FIN  10:18:00   1:56:44 (51)  2:11:07 (46)  2:12:01  
47.   Hannu Heinilä Rastivarsat  FIN  10:18:00   1:56:42 (50)  2:11:09 (47)  2:12:07  
48.   Ossi Sippu Savon Suunta  FIN  10:18:00   1:56:36 (48)  2:11:18 (48)  2:12:23  
49.   Emil Johansson OK Trian  FIN  10:18:00   1:57:35 (53)  2:11:28 (49)  2:12:25  
50.   Hannes Haapalahti Sweden  FIN  10:18:00   1:56:38 (49)  2:11:33 (50)  2:12:31  
51.   Juha-Pekka Loikas   FIN  10:18:00   1:56:49 (52)  2:11:36 (51)  2:12:40  
52.   Johannes Louhi Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   1:57:41 (55)  2:12:03 (52)  2:12:56  
53.   Sami Isoherranen Lynx  FIN  10:18:00   1:57:38 (54)  2:13:11 (53)  2:14:21  
54.   Harri Vänttinen Espoon Suunta  FIN  10:18:00   1:55:33 (45)  2:13:17 (54)  2:14:26  
55.   Miika Järvinen Koovee  FIN  10:18:00   1:56:10 (47)  2:13:41 (55)  2:14:51  
56.   Jukka Auvinen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:18:00   1:57:44 (56)  2:14:04 (56)  2:15:03  
57.   Samuli Saukkonen SK Uusi  FIN  10:18:00   2:03:02 (66)  2:14:46 (57)  2:15:36  
58.   Ollipekka Kailari   FIN  10:18:00   2:02:48 (64)  2:14:52 (59)  2:15:42  
59.   Vertti Laitinen Koovee  FIN  10:18:00   1:57:46 (57)  2:14:50 (58)  2:15:47  
60.   Antti Ursin Lynx  FIN  10:18:00      2:15:10 (61)  2:16:09  
61.   Mikko Talvitie Keravan Urheilijat  FIN  10:18:00   1:58:21 (59)  2:15:09 (60)  2:16:13  
62.   Markku Vainikka Valkeakosken Haka  FIN  10:18:00   2:02:54 (65)  2:15:30 (62)  2:16:29  
63.   Algot Silvennoinen OK Trian  FIN  10:18:00   1:57:48 (58)  2:16:20 (63)  2:17:19  
64.   Petri Taipale   FIN  10:18:00   2:00:31 (62)  2:18:13 (64)  2:19:10  
65.   Pertti Tuomi Askolan Urheilijat  FIN  10:18:00   2:00:29 (61)  2:18:17 (65)  2:19:22  
66.   Ari Heinola Vehkalahden Veikot  FIN  10:18:00   1:59:56 (60)  2:18:19 (66)  2:19:36  
67.   Miika Vehmas Espoon Suunta  FIN  10:18:00   2:03:05 (67)  2:18:54 (67)  2:20:05  
68.   Mika Martikainen OC Puisto  FIN  10:18:00   2:04:20 (68)  2:20:45 (68)  2:21:56  
69.   Kimmo Berg Espoon Akilles  FIN  10:18:00   2:08:03 (74)  2:21:57 (69)  2:22:56  
70.   Roy Wickholm OK Raseborg  FIN  10:18:00   2:05:33 (70)  2:22:01 (70)  2:23:00  
71.   Tuomo Sevon Saloisten Reipas  FIN  10:18:00   2:08:27 (77)  2:23:26 (71)  2:24:33  
72.   Kalle Luokola Downtown 65  FIN  10:18:00   2:06:28 (71)  2:24:54 (73)  2:25:55  
73.   Stefan Fiskars OK Raseborg  FIN  10:18:00   2:09:12 (80)  2:24:56 (74)  2:25:56  
74.   Antti Rusanen Keravan Urheilijat  FIN  10:18:00   2:01:37 (63)  2:24:21 (72)  2:25:58  
75.   Mikko Kemppinen Lahden Taimi  FIN  10:18:00   2:08:13 (75)  2:24:59 (75)  2:25:59  
76.   Jukka Hänninen Hiidenkiertäjät  FIN  10:18:00   2:08:39 (78)  2:25:57 (76)  2:27:04  
77.   Antti Peltokorpi   FIN  10:18:00   2:05:06 (69)  2:26:10 (78)  2:27:19  
78.   Atte Lahtinen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   2:07:35 (73)  2:26:08 (77)  2:27:25  
79.   Taavi Hupponen   FIN  10:18:00   2:06:32 (72)  2:26:34 (79)  2:27:49  
80.   Olli Makkonen   FIN  10:18:00   2:08:46 (79)     2:28:19  
81.   Patrik Levlin Solf IK  FIN  10:18:00   2:11:05 (83)  2:27:44 (80)  2:28:49  
82.   Leif Haajanen OK Raseborg  FIN  10:18:00   2:10:57 (82)  2:27:48 (81)  2:29:06  
83.   Jussi Napola   FIN  10:18:00   2:11:41 (84)  2:28:05 (82)  2:29:15  
84.   Juho Mäyry Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   2:11:46 (85)  2:28:26 (84)  2:29:22  
85.   Seppo Keltamäki Joutsenon Kullervo  FIN  10:18:00   2:08:18 (76)  2:28:13 (83)  2:29:28  
86.   Mikko Kiiski Kymin Suunnistajat  FIN  10:18:00   2:09:14 (81)  2:28:42 (85)  2:29:43  
87.   Mikael Fogelholm Keravan Urheilijat  FIN  10:18:00   2:12:59 (88)  2:30:47 (86)  2:31:49  
88.   Matti Horppu Perttelin Peikot  FIN  10:18:00   2:14:51 (92)  2:30:53 (87)  2:31:50  
89.   Kaj Raute Suomusjärven Sisu  FIN  10:18:00   2:12:49 (87)  2:31:27 (88)  2:32:40  
90.   Jari Väisänen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:18:00   2:13:40 (89)  2:31:44 (89)  2:32:46  
91.   Mika Ahvenainen Otaniemen Jyllääjät  FIN  10:18:00   2:16:55 (97)  2:31:45 (90)  2:32:51  
92.   Kimmo Putkinen Lynx  FIN  10:18:00   2:12:48 (86)  2:31:45 (90)  2:32:54  
93.   Olli Kara Turun Suunnistajat  FIN  10:18:00   2:16:29 (96)  2:32:11 (92)  2:33:11  
94.   Eemil Sakki Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:18:00   2:15:44 (94)  2:32:21 (93)  2:33:27  
95.   Juha Jokela Pälkäneen Luja-Lukko  FIN  10:18:00   2:15:39 (93)  2:32:27 (95)  2:33:39  
96.   Markus Hannula Mäntsälän Urheilijat  FIN  10:18:00   2:13:45 (90)  2:32:26 (94)  2:33:57  
97.   Antti Hurri Kymin Suunnistajat  FIN  10:18:00   2:17:33 (100)  2:34:40 (96)  2:35:43  
98.   Jarno Rutanen   FIN  10:18:00   2:14:42 (91)  2:34:56 (97)  2:35:58  
99.   Arto Muhonen Kalevan Rasti  FIN  10:18:00   2:16:59 (98)  2:35:08 (98)  2:36:33  
100.   Antti Liljaniemi Rajamäen Rykmentti  FIN  10:18:00   2:16:12 (95)  2:36:32 (99)  2:38:05  
101.   Kari Haanpää Paimion Rasti  FIN  10:18:00   2:20:52 (104)  2:37:13 (100)  2:38:19  
102.   Hannu Kortetjärvi Pälkäneen Luja-Lukko  FIN  10:18:00   2:20:01 (102)  2:37:26 (101)  2:38:41  
103.   Elmeri Numminen Espoon Akilles  FIN  10:18:00      2:37:49 (102)  2:38:47  
104.   Olli Honkalehto   FIN  10:18:00   2:20:56 (105)  2:38:00 (103)  2:39:10  
105.   Tuomo Kuosmanen   FIN  10:18:00   2:20:47 (103)  2:38:01 (104)  2:39:16  
106.   Tuomo Jacobsson Tuusulan Voima-Veikot  FIN  10:18:00   2:17:23 (99)  2:38:34 (105)  2:39:30  
107.   Antti Myllys   FIN  10:18:00   2:17:45 (101)  2:38:35 (106)  2:39:48  
108.   Ismo Lahtinen Otaniemen Jyllääjät  FIN  10:18:00   2:21:54 (110)  2:38:54 (107)  2:40:00  
109.   Mikko Sartanen   FIN  10:18:00   2:23:39 (115)  2:40:17 (109)  2:41:10  
110.   Markku Jyrkäs   FIN  10:18:00   2:23:14 (113)  2:40:19 (110)  2:41:14  
111.   Jouko Mäkinen Mäntsälän Urheilijat  FIN  10:18:00         2:41:15  
112.   Heikki Frilander OK Trian  FIN  10:18:00   2:21:02 (106)  2:40:14 (108)  2:41:33  
113.   Sami Kervinen Järvenpään Palo  FIN  10:18:00   2:21:06 (107)  2:40:28 (111)  2:41:49  
114.   Harri Peltola Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:18:00   2:23:52 (116)  2:41:40 (112)  2:42:34  
115.   Sakke Ahoniemi Hyvinkään Rasti  FIN  10:18:00   2:22:43 (112)  2:41:46 (113)  2:42:44  
116.   Markku Helin   FIN  10:18:00   2:25:52 (123)  2:42:06 (114)  2:43:16  
117.   Petri Väliharju   FIN  10:18:00   2:23:22 (114)  2:42:17 (115)  2:43:35  
118.   Mikko Heinikoski   FIN  10:18:00   2:25:46 (122)  2:42:54 (119)  2:43:52  
119.   Antti Niemelä   FIN  10:18:00   2:23:59 (117)  2:42:52 (118)  2:43:56  
120.   Jussi Koskela   FIN  10:18:00   2:21:40 (109)  2:42:51 (117)  2:43:57  
121.   Hannu Numminen Espoon Akilles  FIN  10:18:00   2:24:43 (118)  2:42:50 (116)  2:44:01  
122.   Oskari Pekkala Keravan Urheilijat  FIN  10:18:00   2:25:43 (121)  2:43:01 (120)  2:44:11  
123.   Rauli Raitolampi Ulvilan Ura  FIN  10:18:00   2:26:36 (125)  2:43:35 (123)  2:44:28  
124.   Atte Moilanen   FIN  10:18:00   2:22:02 (111)  2:43:22 (121)  2:44:40  
125.   Jonny Donner OK77  FIN  10:18:00   2:25:06 (120)  2:43:30 (122)  2:44:43  
126.   Ilari Ilmakunnas   FIN  10:18:00   2:27:17 (127)  2:44:34 (124)  2:45:31  
127.   Renne Tergujeff   FIN  10:18:00   2:26:57 (126)  2:44:38 (125)  2:45:46  
128.   Jarmo Paananen Saloisten Reipas  FIN  10:18:00   2:25:55 (124)  2:44:57 (126)  2:46:06  
129.   Mika Mäntylä Rastikarhut  FIN  10:18:00   2:21:29 (108)  2:45:46 (128)  2:46:45  
130.   Joakim Ståhl OK Trian  FIN  10:18:00   2:27:27 (128)  2:45:41 (127)  2:47:04  
131.   Tommi Maasilta Rastivarsat  FIN  10:18:00   2:29:30 (135)  2:47:28 (129)  2:48:27  
132.   Juho Kinnunen Pihkaniskat  FIN  10:18:00   2:27:49 (129)  2:47:33 (130)  2:48:37  
133.   Kari Hakuli Keravan Urheilijat  FIN  10:18:00   2:28:21 (132)  2:47:42 (131)  2:48:40  
134.   Harri Kauppinen Rastihaukat  FIN  10:18:00   2:29:34 (136)  2:47:57 (133)  2:48:50  
135.   Harri Karling Pihkaniskat  FIN  10:18:00   2:28:13 (131)  2:47:43 (132)  2:48:51  
136.   Matti Vaaja Espoon Akilles  FIN  10:18:00   2:29:12 (134)  2:48:21 (134)  2:49:43  
137.   Valtteri Alanko OK Trian  FIN  10:18:00         2:49:56  
138.   Teemu Tukiainen   FIN  10:18:00   2:30:45 (138)  2:49:11 (137)  2:50:03  
139.   Seppo Väätäinen Espoon Suunta  FIN  10:18:00   2:31:35 (141)  2:49:10 (136)  2:50:17  
140.   Aki Laasonen   FIN  10:18:00   2:30:36 (137)  2:49:06 (135)  2:50:30  
141.   Janne Takala   FIN  10:18:00   2:31:05 (140)  2:50:25 (138)  2:51:25  
142.   Joni Virtanen Espoon Suunta  FIN  10:18:00   2:30:56 (139)  2:51:15 (139)  2:52:30  
143.   Harri Leinikka OK Raseborg  FIN  10:18:00   2:28:02 (130)  2:51:59 (140)  2:52:57  
144.   Juuso Väisänen   FIN  10:18:00   2:31:41 (142)  2:52:17 (141)  2:53:21  
145.   Teemu Silvennoinen OK Trian  FIN  10:18:00   2:33:56 (144)  2:52:31 (143)  2:53:28  
146.   Jussi Partti Navi  FIN  10:18:00   2:31:46 (143)  2:52:23 (142)  2:53:42  
147.   Tuomas Aalto   FIN  10:18:00   2:25:02 (119)  2:53:11 (144)  2:55:34  
148.   Mikko Pynnönen Vihtavuoren Pamaus  FIN  10:18:00   2:34:16 (145)  2:54:45 (145)  2:56:05  
149.   Marco Halén Espoon Suunta  FIN  10:18:00   2:28:28 (133)  2:55:09 (146)  2:56:36  
150.   Joni Hakonen   FIN  10:18:00   2:35:06 (146)  2:55:49 (147)  2:56:59  
151.   Sami Liponkoski Tampereen Pyrintö  FIN  10:18:00   2:37:01 (148)  2:56:19 (148)  2:57:32  
152.   Joona Malmi Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   2:41:41 (153)  2:56:59 (149)  2:57:55  
153.   Antti Kinnunen   FIN  10:18:00   2:38:02 (149)  2:57:11 (151)  2:58:00  
154.   Juha Karppinen Raisu Lumous  FIN  10:18:00   2:35:22 (147)  2:57:09 (150)  2:58:42  
155.   Unto Tanttu Keravan Urheilijat  FIN  10:18:00   2:40:05 (152)  2:59:05 (152)  3:00:15  
156.   Matti Kallio SK Uusi  FIN  10:18:00   2:43:57 (160)  3:02:13 (153)  3:03:13  
157.   Janne Kivijärvi   FIN  10:18:00   2:42:39 (155)  3:02:30 (156)  3:03:33  
158.   Timo Siurola   FIN  10:18:00   2:38:32 (150)  3:02:24 (155)  3:03:35  
159.   Jyrki Widenius   FIN  10:18:00   2:45:32 (161)  3:02:36 (157)  3:03:54  
160.   Jarmo Sulopuisto Mäntsälän Urheilijat  FIN  10:18:00   2:39:24 (151)  3:02:18 (154)  3:04:05  
161.   Petri Hämäläinen Pihkaniskat  FIN  10:18:00   2:43:06 (156)  3:03:17 (159)  3:04:21  
162.   Pertti Välimaa Rasti-Jyry  FIN  10:18:00   2:42:14 (154)  3:03:14 (158)  3:04:29  
163.   Petri Kairinen RastiPiikkiö  FIN  10:18:00   2:43:11 (157)  3:03:59 (160)  3:05:28  
164.   Miikka Sandholm   FIN  10:18:00   2:43:32 (159)  3:04:31 (162)  3:05:34  
165.   Janne Ristolainen   FIN  10:18:00   2:43:19 (158)  3:04:23 (161)  3:05:54  
166.   Ville Säde OC Puisto  FIN  10:18:00   2:47:23 (162)  3:07:42 (163)  3:08:53  
167.   Leevi Halen Espoon Suunta  FIN  10:18:00   2:50:32 (165)  3:10:13 (165)  3:11:12  
168.   Petri Hirvonen Etelä-Kymen Suunnistajat  FIN  10:18:00   2:49:15 (164)  3:10:11 (164)  3:11:24  
169.   Hannu Ahlqvist Raisu Lumous  FIN  10:18:00   2:49:11 (163)  3:11:50 (166)  3:13:03  
170.   Zacharias Järvninen IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:18:00   2:57:17 (167)  3:21:10 (167)  3:21:56  
171.   Antti Tuomaala   FIN  10:18:00   2:57:14 (166)  3:21:10 (167)  3:22:28  
172.   Tuomo Puustinen Pihkaniskat  FIN  10:18:00   2:57:22 (168)  3:21:20 (169)  3:23:10  
173.   Esko Reeni Riihimäen Suunnistajat  FIN  10:18:00   3:06:42 (169)  3:25:34 (170)  3:26:38  
174.   Juha-Pekka Lemponen   FIN  10:18:00   3:06:47 (170)  3:29:10 (171)  3:30:26  
175.   Jukka Leinonen Pihkaniskat  FIN  10:18:00   3:08:12 (172)  3:33:49 (172)  3:35:23  
176.   Simo Pöyhönen Raisu Lumous  FIN  10:18:00   3:07:35 (171)  3:34:42 (173)  3:36:20  
177.   Ari Kauhanen OK77  FIN  10:18:00   3:17:28 (174)  3:37:37 (174)  3:38:45  
178.   Ari Jääskeläinen   FIN  10:18:00   3:15:54 (173)  3:37:55 (175)  3:39:07  
179.   Maximilian Järvinen OK Trian  FIN  10:18:00   3:17:52 (175)  3:40:02 (176)  3:40:59  
180.   Osmo Aho   FIN  10:18:00   3:23:43 (179)  3:45:07 (177)  3:46:14  
181.   Heikki Kujanpää Alajärven Ankkurit  FIN  10:18:00   3:23:51 (180)  3:48:04 (178)  3:49:38  
182.   Tommi Wallenius Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   3:21:45 (176)  3:52:51 (179)  3:54:16  
183.   Timo Pajari   FIN  10:18:00   3:21:53 (177)  3:53:21 (181)  3:54:25  
184.   Toni Tolonen   FIN  10:18:00   3:22:44 (178)  3:53:20 (180)  3:54:46  
185.   Janne Hellberg   FIN  10:18:00   3:36:06 (182)  3:57:33 (182)  3:58:36  
186.   Tuomas Valmari   FIN  10:18:00   3:35:44 (181)  4:00:53 (183)  4:02:45  
   Antero Pulli Rajamäen Rykmentti  FIN  10:18:00         hylätty  
   Tomi Veikonheimo   FIN  10:18:00         ei läht.  
   Henrik Lund OK Trian  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Antti Kivikko Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:18:00         keskeytti  
   Jean-Loup Colombi France  FIN  10:18:00         keskeytti  
   Kari Kujala Downtown 65  FIN  10:18:00         hylätty  
   Heikki Puustinen Espoon Akilles  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Alexandr Borachenko Russia  RUS  10:18:00         ei läht.  
   H15KM_2 Vacant Vacants  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Tero Heikkilä Paimion Rasti  FIN  10:18:00         keskeytti  
   Timo Tolonen Siilin Rasti  FIN  10:18:00         hylätty  
   Janne Haukipuro   FIN  10:18:00         hylätty  
   Klaus Haanpää Paimion Rasti  FIN  10:18:00         hylätty  
   H15KM_5 Vacant Vacants  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Aleksi Pietikäinen SK Uusi  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Väinö Kotro Kymin Suunnistajat  FIN  10:18:00         hylätty  
   Kimmo Ilppola   FIN  10:18:00         ei läht.  
   Lauri Laajaniemi Rajamäen Rykmentti  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Vesa Koivunen Alajärven Ankkurit  FIN  10:18:00         hylätty  
   Niilo Melkas OK Trian  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Henrik Tarkkio Espoon Akilles  FIN  10:18:00         hylätty  
   Timo Hyppänen Etelä-Kymen Suunnistajat  FIN  10:18:00         hylätty  
   Janne Åberg Hyvinkään Rasti  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Eetu Summanen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Pekka Hakulinen Espoon Suunta  FIN  10:18:00         keskeytti  
   Martti Virtanen   FIN  10:18:00         hylätty  
   Jarmo Havula Helsingin Työväen Hiihtäjät  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Ossi Paija   FIN  10:18:00         keskeytti  
   Marko Niemelä   FIN  10:18:00         keskeytti  
   Niko Niklander   FIN  10:18:00         hylätty  
   Antti Lauslahti   FIN  10:18:00         hylätty  
   H15KM_4 Vacant Vacants  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Juha Ruusu   FIN  10:18:00         hylätty  
   Matias Mäki-Petäys Espoon Akilles  FIN  10:18:00         ei läht.  
   H15KM_6 Vacant Vacants  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Petri Tilli Ylämaan Pyrkijät  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Pasi Liitiäinen OK Trian  FIN  10:18:00         ei läht.  
   H15KM_3 Vacant Vacants  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Lauri Österman Espoon Akilles  FIN  10:18:00         hylätty  
   Teemu Varonen Leppävaaran Sisu  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Eero Konttinen   FIN  10:18:00         ei läht.  
   Jouni Pyykönen Espoon Akilles  FIN  10:18:00         hylätty  
   Juhani Sillanpää Alajärven Ankkurit  FIN  10:18:00         hylätty  
   Mika Ovaskainen Rasti-Jyry  FIN  10:18:00         hylätty  
   Mika Hiltunen   FIN  10:18:00         hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English