Raatojuoksu XXXVIII Sipoossa 31.10.2015

H10KMH

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
8,9 km
Väliaika
9,4 km
Maali
10,3 km
 
1.   Kari Laukkarinen Tuusulan Voima-Veikot  FIN  10:18:00   1:29:46 (1)  1:40:13 (1)  1:41:19  
2.   Emil Laaksonen Espoon Suunta  FIN  10:18:00   1:33:56 (3)  1:43:15 (2)  1:44:06  
2.   Lauri Puupponen Espoon Suunta  FIN  10:18:00   1:33:59 (4)  1:43:18 (4)  1:44:06  
4.   Antti Sorsa Espoon Suunta  FIN  10:18:00   1:32:29 (2)  1:43:17 (3)  1:44:07  
5.   Paulus Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  10:18:00   1:37:27 (6)  1:48:02 (5)  1:48:57  
6.   Petri Vuori Muurlan Vihuri  FIN  10:18:00   1:36:09 (5)  1:48:18 (6)  1:49:23  
7.   Veikka Lintula OK Trian  FIN  10:18:00   1:40:52 (10)  1:51:28 (7)  1:52:28  
8.   Rune Svärd OK Trian  FIN  10:18:00   1:39:52 (7)  1:52:45 (8)  1:53:51  
9.   Mika Järvinen   FIN  10:18:00   1:39:53 (8)  1:52:46 (9)  1:53:52  
10.   Anton Hamppu Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   1:40:41 (9)  1:53:46 (10)  1:55:00  
11.   Mika Elo Kuusankosken Urheiluseura  FIN  10:18:00   1:41:23 (11)  1:54:06 (11)  1:55:26  
12.   Risto Heiskanen Espoon Suunta  FIN  10:18:00   1:44:01 (12)  1:55:47 (12)  1:56:59  
13.   Henri Kukkonen Vehkalahden Veikot  FIN  10:18:00   1:45:02 (14)  1:56:49 (13)  1:57:55  
14.   Vesa Hurskainen Espoon Akilles  FIN  10:18:00   1:44:44 (13)  1:56:57 (14)  1:58:01  
15.   Taneli Hylkilä   FIN  10:18:00   1:47:19 (15)  2:01:59 (15)  2:02:50  
16.   Kasper Mahlamäki Espoon Suunta  FIN  10:18:00   1:49:55 (16)  2:02:24 (16)  2:03:13  
17.   Tomi Kosunen   FIN  10:18:00   1:49:59 (17)  2:02:31 (17)  2:03:40  
18.   Olli Kokkonen   FIN  10:18:00   1:52:26 (23)  2:03:33 (18)  2:04:29  
19.   Jorma Ryynänen Pihkaniskat  FIN  10:18:00   1:51:53 (20)  2:03:45 (19)  2:04:56  
20.   Tuomas Kuusinen Lynx  FIN  10:18:00   1:51:43 (18)  2:04:45 (20)  2:05:48  
21.   Kenneth Udd OK Trian  FIN  10:18:00   1:52:15 (21)  2:05:39 (21)  2:06:42  
22.   Jaakko Aalto Järvenpään Palo  FIN  10:18:00   1:55:12 (29)  2:07:20 (22)  2:08:23  
23.   Markus Sojakka Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   1:54:07 (24)  2:07:39 (23)  2:08:46  
23.   Arttu Hyyrynen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:18:00   1:54:29 (25)  2:07:58 (24)  2:08:46  
25.   Jouni Jaakkonen   FIN  10:18:00   1:54:47 (27)  2:08:25 (25)  2:09:44  
26.   Jyrki Hyyrynen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:18:00   1:54:33 (26)  2:08:58 (27)  2:10:13  
27.   Severi Halkosaari Nivalan Suunnistajat  FIN  10:18:00   1:52:22 (22)  2:08:52 (26)  2:10:24  
28.   Dennis Florström Espoon Akilles  FIN  10:18:00   2:01:05 (36)  2:11:17 (31)  2:12:03  
29.   Markku Piittari   FIN  10:18:00   1:57:10 (30)  2:11:05 (28)  2:12:20  
29.   Ilkka Saarimaa   FIN  10:18:00   1:57:17 (31)  2:11:08 (29)  2:12:20  
31.   Joakim Weckman OK Trian  FIN  10:18:00   1:57:19 (32)  2:11:12 (30)  2:12:24  
32.   Henri Tervaniemi   FIN  10:18:00   1:57:50 (33)  2:11:45 (32)  2:12:48  
33.   Oskari Toppari   FIN  10:18:00   1:51:47 (19)  2:12:05 (33)  2:13:06  
34.   Lauri Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  10:18:00   1:59:34 (35)  2:12:25 (35)  2:13:21  
35.   Matti Toppari   FIN  10:18:00   1:54:48 (28)  2:12:10 (34)  2:13:30  
36.   Evan Standen Espoon Akilles  FIN  10:18:00   2:02:18 (37)  2:13:21 (36)  2:14:38  
37.   Juha Siivola   FIN  10:18:00   1:58:51 (34)  2:18:51 (37)  2:20:10  
38.   Matti J Koski Närpes OK  FIN  10:18:00   2:06:28 (38)  2:20:17 (38)  2:21:47  
39.   Jukka Myllyniemi Porvoon Urheilijat  FIN  10:18:00   2:08:22 (39)  2:21:08 (39)  2:22:19  
40.   Max Määttä OK Trian  FIN  10:18:00   2:11:49 (42)  2:24:59 (40)  2:25:55  
41.   Robert Andersson   FIN  10:18:00   2:10:04 (40)  2:25:05 (42)  2:26:08  
42.   Mika Määttä OK Trian  FIN  10:18:00   2:11:47 (41)  2:25:01 (41)  2:26:10  
43.   Aapo Maasilta Rastivarsat  FIN  10:18:00   2:15:03 (45)  2:27:02 (43)  2:28:02  
44.   Juhani Kirma   FIN  10:18:00   2:15:10 (46)  2:27:40 (44)  2:28:44  
45.   Etula Terho   FIN  10:18:00   2:12:18 (43)  2:28:11 (46)  2:29:31  
46.   Mikko Rinne-Kanto Turun Suunnistajat  FIN  10:18:00   2:13:54 (44)  2:28:10 (45)  2:29:42  
47.   Andreas Holm   FIN  10:18:00   2:15:36 (47)  2:31:34 (47)  2:32:42  
48.   Mårten Lampén   FIN  10:18:00   2:19:48 (49)  2:35:48 (48)  2:37:09  
48.   Tapani Mikkola   FIN  10:18:00         2:37:09  
50.   Esko Pietari Hyvinkään Rasti  FIN  10:18:00   2:18:28 (48)  2:36:00 (49)  2:37:18  
51.   Jukka Taimisto MS Parma  FIN  10:18:00   2:21:35 (50)  2:37:47 (50)  2:39:26  
52.   Magnus Eklöv   FIN  10:18:00   2:24:11 (53)  2:37:58 (51)  2:39:28  
53.   Erkki Miettinen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   2:21:49 (51)  2:38:32 (52)  2:40:10  
54.   Stefan E Laurén   FIN  10:18:00   2:24:06 (52)  2:39:14 (53)  2:40:21  
55.   Bjarne Ståhl IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:18:00   2:26:43 (54)  2:44:10 (54)  2:45:51  
56.   Mikko Räsänen Otaniemen Jyllääjät  FIN  10:18:00   2:33:19 (56)  2:47:53 (55)  2:49:20  
57.   Antti Mäntynen Otaniemen Jyllääjät  FIN  10:18:00   2:33:23 (57)  2:47:56 (56)  2:49:22  
58.   Staffan Ahlberg IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:18:00   2:31:30 (55)  2:52:30 (57)  2:54:09  
59.   Pertti Eskola   FIN  10:18:00   2:44:28 (59)  2:59:02 (58)  3:00:07  
60.   Rolf Sjöberg Hiidenkiertäjät  FIN  10:18:00   2:42:21 (58)  2:59:17 (59)  3:00:42  
61.   Joonas Kuusivaara Espoon Akilles  FIN  10:18:00   2:51:06 (60)  3:06:25 (61)  3:07:52  
62.   Janne Kuusivaara Espoon Akilles  FIN  10:18:00   2:51:08 (61)  3:06:24 (60)  3:07:57  
63.   Heikki Kosomaa   FIN  10:18:00   2:54:02 (62)  3:16:19 (62)  3:19:22  
64.   Timo Kuhta   FIN  10:18:00         3:19:25  
65.   Kimmo Palletvuori   FIN  10:18:00   3:04:57 (63)  3:23:28 (63)  3:24:38  
66.   Upi Vartiainen   FIN  10:18:00   3:10:24 (65)  3:25:44 (64)  3:27:26  
67.   Raimo Nurminen Rastihaukat  FIN  10:18:00   3:10:13 (64)  3:29:17 (65)  3:30:51  
68.   Tuomas Green   FIN  10:18:00   3:12:01 (66)  3:42:29 (66)  3:43:45  
69.   Tatu Malinen Downtown 65  FIN  10:18:00   3:23:51 (68)  3:45:57 (67)  3:47:47  
70.   Juha Karvonen   FIN  10:18:00   3:22:12 (67)  3:46:46 (68)  3:48:11  
   Heikki Rusama   FIN  10:18:00         keskeytti  
   Jesper Donner OK77  FIN  10:18:00         hylätty  
   Jaakko Passinen Espoon Suunta  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Aapo Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00         keskeytti  
   Saara Viteli   FIN  10:18:00         keskeytti  
   Toni Himmelroos   FIN  10:18:00         ei läht.  
   H10KMH_0 Vacant Vacants  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Urho Ojala Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:18:00         keskeytti  
   Sami Jokinen Kymin Suunnistajat  FIN  10:18:00         keskeytti  
   Leo Haanpää Paimion Rasti  FIN  10:18:00         hylätty  
   H10KMH_1 Vacant Vacants  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Simon Nordgren OK Trian  FIN  10:18:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English