Raatojuoksu XXXVIII Sipoossa 31.10.2015

D15KM

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
13,1 km
Väliaika
14,4 km
Maali
16,3 km
 
1.   Anna Kotkajuuri Kangasala SK  FIN  10:18:00   1:48:12 (1)  2:01:53 (1)  2:02:52  
2.   Maija Sianoja MS Parma  FIN  10:18:00   1:49:58 (2)  2:02:46 (2)  2:03:55  
3.   Heidi Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   1:52:44 (3)  2:06:00 (3)  2:06:54  
4.   Leenukka Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  10:18:00   1:57:32 (4)  2:11:21 (4)  2:12:24  
5.   Salla Laitinen Espoon Akilles  FIN  10:18:00   2:02:19 (6)  2:18:10 (5)  2:19:12  
6.   Sini Pekkala Espoon Suunta  FIN  10:18:00   1:59:36 (5)  2:18:22 (6)  2:19:48  
7.   Outi Marttila Espoon Suunta  FIN  10:18:00   2:04:01 (7)     2:23:20  
8.   Emilia Ståhlberg Espoon Suunta  FIN  10:18:00   2:08:19 (9)  2:24:48 (7)  2:25:47  
9.   Marja Laukkanen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:18:00   2:08:37 (10)  2:25:51 (8)  2:26:53  
10.   Julia Jacobsson Tuusulan Voima-Veikot  FIN  10:18:00   2:08:06 (8)  2:25:58 (9)  2:27:04  
11.   Jasmin Sundbäck OK Trian  FIN  10:18:00   2:13:25 (11)  2:28:28 (10)  2:29:36  
12.   Essi Kangasaho Hiidenkiertäjät  FIN  10:18:00   2:13:51 (12)  2:30:32 (11)  2:31:38  
13.   Johanna Tuosa Lappeen Riento  FIN  10:18:00   2:15:33 (13)  2:31:58 (12)  2:33:05  
14.   Paula Porkka Hiidenkiertäjät  FIN  10:18:00   2:16:32 (14)  2:32:20 (13)  2:33:42  
15.   Anu Tahvanainen Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:18:00   2:19:04 (17)  2:36:20 (14)  2:37:33  
16.   Vivian Lindholm OK77  FIN  10:18:00   2:17:06 (15)  2:36:47 (15)  2:37:51  
17.   Miina Ruokolainen OK77  FIN  10:18:00   2:21:50 (20)  2:38:09 (16)  2:39:12  
18.   Anna Voutilainen Espoon Akilles  FIN  10:18:00   2:19:59 (18)  2:39:55 (17)  2:40:56  
19.   Ella Mahlamäki Espoon Suunta  FIN  10:18:00   2:22:39 (21)  2:40:15 (18)  2:41:03  
20.   Piritta Wartiainen Espoon Suunta  FIN  10:18:00   2:18:56 (16)  2:40:18 (19)  2:41:31  
21.   Riikka Karppinen Espoon Akilles  FIN  10:18:00   2:24:02 (22)  2:41:52 (20)  2:42:54  
22.   Kirsi Sipilä Hollolan Urheilijat -46  FIN  10:18:00   2:21:41 (19)  2:43:16 (21)  2:44:29  
23.   Annukka Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  10:18:00   2:26:45 (23)  2:44:23 (22)  2:45:38  
24.   Katri Louhi Turun Suunnistajat  FIN  10:18:00         2:46:10  
25.   Helena Haakana Pihkaniskat  FIN  10:18:00   2:26:54 (24)  2:45:32 (23)  2:46:54  
26.   Katja Lahtinen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   2:28:32 (25)  2:47:31 (24)  2:48:36  
27.   Tessa Pulli Rastivarsat  FIN  10:18:00   2:30:42 (26)     2:50:09  
28.   Anneli Laurila OK Trian  FIN  10:18:00   2:34:22 (27)  2:52:29 (25)  2:53:32  
29.   Hetti Kirves Keravan Urheilijat  FIN  10:18:00   2:36:15 (29)  2:55:48 (26)  2:56:50  
30.   Sanna Laakso Hiisirasti  FIN  10:18:00   2:37:46 (31)  2:56:51 (27)  2:57:58  
31.   Anna Elovaara-Salmi Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   2:35:00 (28)  2:57:16 (28)  2:58:31  
32.   Ann-Sofi Pitkänen   FIN  10:18:00   2:38:26 (33)  2:57:51 (29)  2:58:59  
33.   Marlene Grönqvist-Lönnström OK Trian  FIN  10:18:00   2:38:29 (34)  2:57:52 (30)  2:59:01  
34.   Anne Honkanen Espoon Akilles  FIN  10:18:00   2:38:19 (32)  2:59:36 (31)  3:00:37  
35.   Erika Tammilehto Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:18:00   2:37:33 (30)  3:00:03 (32)  3:01:21  
36.   Annakaisa Heikinheimo Espoon Akilles  FIN  10:18:00   2:54:32 (36)  3:17:28 (33)  3:18:39  
37.   Kristiina Ahlqvist Raisu Lumous  FIN  10:18:00   2:53:39 (35)     3:19:34  
38.   Tanja Nyholm Karkki-Rasti  FIN  10:18:00   3:02:02 (38)  3:23:06 (34)  3:24:03  
39.   Helena Jumppanen Pihkaniskat  FIN  10:18:00   2:58:35 (37)  3:23:17 (35)  3:24:33  
40.   Venla Turakainen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   3:07:05 (40)  3:27:53 (36)  3:29:10  
41.   Heidi Strang Hyvinkään Rasti  FIN  10:18:00   3:06:55 (39)  3:29:26 (37)  3:30:52  
42.   Terhi Virevesi-Risku Tarpian Suunta  FIN  10:18:00   3:08:06 (41)  3:34:52 (38)  3:36:12  
43.   Tina Collan-Weber Karjaan Ura  FIN  10:18:00   3:08:28 (42)  3:35:41 (39)  3:37:10  
44.   Iina Oja Pihkaniskat  FIN  10:18:00   3:23:28 (46)  3:45:31 (40)  3:46:48  
45.   Mia Lindroth Asikkalan Raikas  FIN  10:18:00   3:22:40 (44)  3:46:02 (41)  3:47:31  
45.   Mona Lindroth Asikkalan Raikas  FIN  10:18:00   3:22:57 (45)  3:46:02 (41)  3:47:31  
47.   Sanna Lahtinen Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:18:00   3:22:33 (43)  3:47:19 (43)  3:48:19  
48.   Tuija Haavisto Tarpian Suunta  FIN  10:18:00   3:29:14 (47)  3:55:05 (44)  3:56:33  
49.   Eija-Riitta Leppänen Tampereen Pyrintö  FIN  10:18:00   3:57:36 (48)  4:55:22 (45)  4:56:49  
50.   Marita Virtanen   FIN  10:18:00   4:56:57 (49)     5:35:50  
   D15KM_1 Vacant Vacants  FIN  10:18:00         ei läht.  
   D15KM_4 Vacant Vacants  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Mikaela Borgman OK Trian  FIN  10:18:00         hylätty  
   D15KM_0 Vacant Vacants  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Regina Kalenius Karjaan Ura  FIN  10:18:00         hylätty  
   Maija Heikkilä Espoon Akilles  FIN  10:18:00         hylätty  
   Marjo Ojala Rasti-Jyry  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Taru Ikäheimonen Lynx  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Pinja Toivanen Rasti-Nokia  FIN  10:18:00         hylätty  
   Johanna Paija   FIN  10:18:00         keskeytti  
   Heini Saarimäki Espoon Akilles  FIN  10:18:00         hylätty  
   Virpi Remahl Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:18:00         hylätty  
   D15KM_2 Vacant Vacants  FIN  10:18:00         ei läht.  
   D15KM_3 Vacant Vacants  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Pinja Hietanen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:18:00         hylätty  
   Ina Westerlund OK77  FIN  10:18:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English