Raatojuoksu XXXVIII Sipoossa 31.10.2015

D10KMH

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
8,9 km
Väliaika
9,4 km
Maali
10,3 km
 
1.   Inese Evele-Peltoniemi Espoon Suunta  FIN  10:18:00      1:36:27 (1)  1:37:25  
2.   Päivi Autio Hiisirasti  FIN  10:18:00   1:29:44 (1)  1:40:10 (2)  1:41:18  
3.   Emilia Vuori Angelniemen Ankkuri  FIN  10:18:00   1:36:11 (2)  1:48:19 (3)  1:49:24  
4.   Elli Suntioinen Espoon Suunta  FIN  10:18:00   1:36:25 (4)  1:48:30 (4)  1:49:29  
5.   Astra Francke Espoon Suunta  FIN  10:18:00   1:36:22 (3)  1:48:33 (5)  1:49:40  
6.   Heidi Kilpinen-Suurnäkki Kuusankosken Urheiluseura  FIN  10:18:00      1:54:03 (6)  1:55:18  
7.   Pirjo Pyymäki Espoon Suunta  FIN  10:18:00   1:49:56 (5)  2:02:28 (7)  2:03:34  
8.   Leena Myllys Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   1:51:39 (6)  2:04:50 (8)  2:06:17  
9.   Sinikka Taimisto MS Parma  FIN  10:18:00   1:52:21 (7)  2:05:45 (9)  2:06:56  
10.   Suvi Heikkilä Lynx  FIN  10:18:00   1:54:09 (9)  2:05:57 (10)  2:06:57  
11.   Annamari Tiitola Lynx  FIN  10:18:00   1:54:14 (10)  2:05:58 (11)  2:06:58  
12.   Miia Finne Espoon Akilles  FIN  10:18:00   1:53:58 (8)  2:06:07 (12)  2:07:15  
13.   Laura Matilainen Espoon Suunta  FIN  10:18:00   1:54:18 (12)  2:08:05 (14)  2:09:08  
14.   Katja Arola Paimion Rasti  FIN  10:18:00   1:54:17 (11)  2:08:04 (13)  2:09:23  
15.   Ritva Rissanen   FIN  10:18:00   1:57:29 (14)  2:11:04 (15)  2:12:22  
16.   Saara Oripelto Kalvolan Keihäs  FIN  10:18:00   1:57:22 (13)  2:11:10 (16)  2:12:28  
17.   Jessica Bartholdi Espoon Akilles  FIN  10:18:00   2:02:15 (18)  2:13:18 (17)  2:14:17  
18.   Elina Rauhala Espoon Akilles  FIN  10:18:00   2:00:17 (16)  2:13:59 (18)  2:15:08  
19.   Emma Ranni Kankaanpään Suunnistajat  FIN  10:18:00   2:02:10 (17)  2:15:20 (20)  2:16:27  
20.   Tanja Jarolf Porvoon Urheilijat  FIN  10:18:00   1:59:58 (15)  2:15:18 (19)  2:16:44  
21.   Miina Ruoti Vehkalahden Veikot  FIN  10:18:00   2:04:29 (19)  2:16:47 (22)  2:17:45  
22.   Emilia Laitinen Vehkalahden Veikot  FIN  10:18:00   2:04:31 (20)  2:16:46 (21)  2:17:46  
23.   Minja Nietula Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   2:06:11 (23)  2:19:39 (24)  2:20:29  
24.   Emilia Tala Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   2:06:17 (26)  2:19:38 (23)  2:20:34  
25.   Salla Norrbacka Hyvinkään Rasti  FIN  10:18:00   2:06:15 (25)  2:19:42 (26)  2:20:36  
26.   Venla Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   2:06:13 (24)  2:19:40 (25)  2:20:40  
27.   Juulia Tala Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   2:06:09 (22)  2:19:44 (27)  2:20:46  
28.   Sanni Eloneva Rasti-Jyry  FIN  10:18:00   2:06:36 (27)  2:20:11 (28)  2:21:22  
29.   Riikka Kaipia   FIN  10:18:00   2:05:23 (21)  2:20:24 (29)  2:21:41  
30.   Lena Forstén IK Örnen  FIN  10:18:00   2:08:02 (31)  2:20:28 (30)  2:21:43  
31.   Saara Asmundela Riihimäen Suunnistajat  FIN  10:18:00   2:07:58 (30)  2:21:02 (31)  2:22:17  
32.   Raija Hänninen Hiidenkiertäjät  FIN  10:18:00   2:08:10 (32)  2:21:07 (32)  2:22:35  
33.   Elina Rusanen Keravan Urheilijat  FIN  10:18:00   2:07:41 (28)  2:23:03 (33)  2:24:07  
34.   Emmi Nieminen Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:18:00   2:07:48 (29)  2:23:05 (34)  2:24:10  
35.   Charlotta Sillman OK Trian  FIN  10:18:00   2:10:08 (36)  2:24:41 (35)  2:25:52  
35.   Johanna Mäkelä   FIN  10:18:00   2:10:06 (35)  2:24:43 (36)  2:25:52  
37.   Jennifer Andersson OK Trian  FIN  10:18:00   2:10:02 (34)  2:25:12 (38)  2:26:15  
38.   Anna Kivimäki   FIN  10:18:00   2:08:24 (33)  2:25:09 (37)  2:26:19  
39.   Lena Weckman OK Trian  FIN  10:18:00   2:11:30 (37)  2:26:44 (39)  2:28:15  
40.   Hanna Putkuri Keravan Urheilijat  FIN  10:18:00   2:12:44 (39)  2:28:17 (40)  2:29:33  
41.   Seija Ilmakunnas   FIN  10:18:00   2:11:35 (38)  2:28:34 (41)  2:29:51  
42.   Emma Varmavuo Rajamäen Rykmentti  FIN  10:18:00   2:14:58 (41)  2:30:48 (42)  2:31:57  
43.   Mari Honkanen Askolan Urheilijat  FIN  10:18:00   2:14:01 (40)  2:31:32 (43)  2:32:47  
44.   Joanna Weckman OK Trian  FIN  10:18:00   2:15:39 (42)  2:31:41 (44)  2:33:08  
45.   Heli Mikkola   FIN  10:18:00   2:19:34 (43)  2:35:44 (45)  2:37:09  
46.   Jannica Lindahl OK Trian  FIN  10:18:00   2:23:02 (44)  2:36:06 (46)  2:37:14  
47.   Kristiina Martikainen OK Trian  FIN  10:18:00   2:23:08 (47)  2:36:10 (47)  2:37:16  
48.   Sandra Isoniemi OK Trian  FIN  10:18:00   2:23:05 (45)  2:37:05 (48)  2:38:10  
49.   Leila Eklöv   FIN  10:18:00   2:24:23 (48)  2:38:08 (49)  2:39:29  
50.   Heidi Kurki Askolan Urheilijat  FIN  10:18:00         2:39:37  
51.   Päivi Saajoranta OK Trian  FIN  10:18:00   2:23:06 (46)  2:41:07 (50)  2:42:18  
52.   Reetta Harmaja   FIN  10:18:00   2:26:29 (49)  2:42:05 (51)  2:43:14  
53.   Elisa Varkemaa   FIN  10:18:00   2:29:06 (50)  2:45:51 (52)  2:47:05  
54.   Terhi Mäntylä   FIN  10:18:00   2:30:05 (55)  2:47:40 (53)  2:48:47  
55.   Nea Åberg Hyvinkään Rasti  FIN  10:18:00   2:29:32 (54)  2:48:47 (57)  2:49:47  
56.   Ritva Mononen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:18:00   2:29:08 (51)  2:48:17 (54)  2:50:05  
57.   Mari Laurinen Hyvinkään Rasti  FIN  10:18:00   2:29:30 (53)  2:48:46 (56)  2:50:11  
58.   Minni Kuisma   FIN  10:18:00   2:32:26 (56)  2:50:01 (58)  2:51:14  
59.   Päivi-Kaarina Turunen Suunta-Sepot  FIN  10:18:00   2:29:12 (52)  2:48:38 (55)  2:51:45  
60.   Sari Liikonen Rastivarsat  FIN  10:18:00   2:34:47 (57)  2:51:04 (59)  2:52:14  
61.   Merja Ylihärsilä Pihkaniskat  FIN  10:18:00   2:34:51 (58)  2:51:08 (60)  2:52:19  
62.   Cecilia Borgman IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:18:00   2:40:25 (59)  2:57:24 (61)  2:58:46  
63.   Armi Kosunen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   2:41:01 (60)  2:59:09 (62)  3:00:29  
64.   Liisa-Marjatta Pietinen Asikkalan Raikas  FIN  10:18:00   2:47:39 (63)  3:06:17 (63)  3:07:47  
65.   Pirjo Hollemo Espoon Akilles  FIN  10:18:00   2:51:34 (64)  3:06:30 (64)  3:07:57  
66.   Seija Vihmaa   FIN  10:18:00   2:44:13 (61)  3:12:01 (66)  3:13:09  
67.   Satu Meriluoto   FIN  10:18:00   2:44:16 (62)  3:11:58 (65)  3:13:10  
68.   Emilia Carlsson Espoon Akilles  FIN  10:18:00   2:53:58 (65)  3:15:36 (68)  3:16:46  
69.   Teija Launis Raisu Lumous  FIN  10:18:00   2:57:44 (68)  3:15:25 (67)  3:16:48  
70.   Mervi Hokkanen   FIN  10:18:00   2:56:40 (67)  3:16:21 (69)  3:17:30  
71.   Meiri Siivola   FIN  10:18:00   2:56:37 (66)  3:16:23 (70)  3:17:49  
72.   Hanna-Maria Salminen Järvenpään Palo  FIN  10:18:00   2:58:41 (70)  3:18:54 (71)  3:20:09  
73.   Tiina Ala-Nissilä MS Parma  FIN  10:18:00   2:58:36 (69)  3:19:12 (72)  3:20:27  
74.   Janna Koivisto Espoon Akilles  FIN  10:18:00   3:03:39 (71)  3:23:25 (73)  3:24:39  
75.   Tehi Palletvuori   FIN  10:18:00   3:05:11 (72)  3:23:34 (74)  3:25:00  
76.   Kati Söderlund Hyvinkään Rasti  FIN  10:18:00   3:10:20 (73)  3:25:28 (75)  3:26:42  
77.   Ulla-Maija Myllyluoma   FIN  10:18:00   3:10:26 (74)  3:25:31 (76)  3:26:43  
78.   Liisa Leppävirta   FIN  10:18:00   3:10:34 (76)  3:28:30 (77)  3:30:02  
79.   Elmiina Laakso Kalvolan Keihäs  FIN  10:18:00   3:10:31 (75)  3:31:36 (78)  3:32:50  
80.   Eeva-Liisa Laakso Kalvolan Keihäs  FIN  10:18:00   3:10:58 (77)  3:31:39 (79)  3:33:08  
81.   Sari Hillo   FIN  10:18:00   3:23:38 (79)  3:45:59 (80)  3:47:42  
82.   Sinikka Lemponen   FIN  10:18:00   3:14:38 (78)  3:46:40 (81)  3:48:17  
   D10KMH_5 Vacant Vacants  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Tanja Vanhala   FIN  10:18:00         ei läht.  
   Johanna Tuomi Askolan Urheilijat  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Outi Markki Espoon Suunta  FIN  10:18:00         ei läht.  
   D10KMH_3 Vacant Vacants  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Tuulia Kukkonen Vehkalahden Veikot  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Oona Uronen Järvenpään Palo  FIN  10:18:00         ei läht.  
   D10KMH_2 Vacant Vacants  FIN  10:18:00         ei läht.  
   D10KMH_4 Vacant Vacants  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Jetta Tuokkola   FIN  10:18:00         hylätty  
   Susan Nordström   FIN  10:18:00         keskeytti  
   Katri Rantanen   FIN  10:18:00         hylätty  
   Kicka Lindroos IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Aino Norrbacka Hyvinkään Rasti  FIN  10:18:00         hylätty  
   Christel Nordgren OK Trian  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Joela Väisänen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:18:00         keskeytti  
   D10KMH_1 Vacant Vacants  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Helena Luoma Pihkaniskat  FIN  10:18:00         hylätty  
   Marjo Koistinen Espoon Suunta  FIN  10:18:00         hylätty  
   D10KMH_6 Vacant Vacants  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Anna Saarinen Keravan Urheilijat  FIN  10:18:00         ei läht.  
   Päivi Helen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:18:00         ei läht.  
   D10KMH_7 Vacant Vacants  FIN  10:18:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English