Varsinais-Suomen Rastipäivät Pöytyällä

H60 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
5,6 km
Maali
5,7 km
 
1.   Rauli Helkkula Turun Metsänkävijät  FIN  11:42:00   51:08 (1)  51:40  
2.   Raimo Jalonen MS Parma  FIN  11:22:00   54:16 (2)  54:53  
3.   Arto Etu-Huitti MS Parma  FIN  11:50:00   55:07 (3)  55:44  
4.   Esa Lehto Helsingin Suunnistajat  FIN  11:36:00      55:53  
5.   Markku Ritanotko Turun Metsänkävijät  FIN  11:30:00   55:57 (4)  56:30  
6.   Esko Mäkiniemi Punkalaitumen Kunto  FIN  11:40:00   56:14 (5)  56:47  
7.   Jorma Yli-Kaatiala Kuortaneen Kunto  FIN  12:10:00   56:32 (6)  57:04  
8.   Keijo Hongisto Loimaan Jankko  FIN  11:56:00   57:08 (7)  57:36  
9.   Veli-Matti Heinonen Rajamäen Rykmentti  FIN  11:00:00   58:08 (8)  58:43  
10.   Lauri Röytiö Paimion Rasti  FIN  11:16:00   59:48 (9)  1:00:19  
11.   Veli Tynkkynen Perttelin Peikot  FIN  12:02:00   1:01:36 (10)  1:02:18  
12.   Erkki Turunen Suunta-Sepot  FIN  11:34:00   1:02:19 (11)  1:03:03  
13.   Kaj Koskinen Valkeakosken Haka  FIN  11:54:00   1:03:02 (12)  1:03:38  
14.   Erkki Pulkkinen Rasti-Lukko  FIN  11:28:00   1:03:56 (13)  1:04:26  
15.   Reijo Hirvelä Punkalaitumen Kunto  FIN  12:24:00   1:04:11 (15)  1:04:39  
16.   Simo Helkkula Pitäjänmäen Tarmo  FIN  11:44:00   1:04:02 (14)  1:04:43  
17.   Oke Peltola Turun Suunnistajat  FIN  11:48:00   1:04:56 (16)  1:05:42  
18.   Timo Alhoke Turun Metsänkävijät  FIN  11:38:00   1:07:13 (17)  1:08:08  
19.   Hannu Kuivala Turun Suunnistajat  FIN  11:18:00   1:08:58 (18)  1:09:37  
20.   Timo Lehtovirta Rastikarhut  FIN  11:10:00   1:09:52 (19)  1:10:29  
21.   Tapani Valonen Karkki-Rasti  FIN  11:06:00   1:10:30 (20)  1:11:17  
22.   Heino Pakarinen Turun Metsänkävijät  FIN  11:58:00   1:11:46 (21)  1:12:34  
23.   Asko Virolainen Someron Esa  FIN  11:52:00   1:12:02 (22)  1:12:40  
24.   Risto Kallio Angelniemen Ankkuri  FIN  12:18:00   1:12:32 (23)  1:13:14  
25.   Markku Nurminen Suosmeren Salpa  FIN  12:04:00   1:13:02 (24)  1:13:40  
26.   Seppo Aarnio RastiPiikkiö  FIN  11:26:00   1:13:09 (25)  1:13:50  
27.   Harri Laine Kauhajoen Karhu  FIN  11:12:00   1:14:01 (26)  1:15:42  
28.   Jouko Koskialho Rasti-Lukko  FIN  12:16:00   1:16:39 (27)  1:17:33  
29.   Jussi Pietinalho OK Raseborg  FIN  11:24:00   1:16:52 (28)  1:17:39  
30.   Markus Jakobsson Rastikarhut  FIN  11:20:00   1:19:35 (29)  1:20:16  
31.   Antti Suonpää MS Parma  FIN  12:22:00   1:20:51 (30)  1:21:30  
32.   Heikki Luukka Hirvensalon Heitto  FIN  11:04:00   1:22:25 (31)  1:23:17  
33.   Reijo Rasmus Tarpian Suunta  FIN  12:14:00   1:23:00 (32)  1:23:34  
34.   Ari Kartaslammi Kyrös-Rasti  FIN  12:20:00   1:26:29 (33)  1:27:18  
35.   Mårten Lindroos Kimito SF  FIN  11:08:00   1:26:51 (34)  1:27:37  
36.   Ville Laukka Raisu Lumous  FIN  11:14:00   1:29:21 (35)  1:30:09  
37.   Jouko Havia Paimion Rasti  FIN  12:06:00   1:30:10 (36)  1:31:02  
38.   Kai Hakanen Vallan Suunta  FIN  11:46:00   1:32:24 (37)  1:33:13  
39.   Hannu Nurminen Hiisirasti  FIN  12:12:00   1:50:03 (38)  1:51:34  
   Matti Jokinen Turun Visat  FIN  11:02:00      keskeytti  
   Markku Sipponen Paimion Rasti  FIN  11:32:00      keskeytti  
   Jack Henriksson Pargas IF  FIN  12:00:00      ei läht.  
   Kari Lietzén RastiPiikkiö  FIN  12:08:00      hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English