Varsinais-Suomen Rastipäivät Pöytyällä

H10RR 1. päivä

Rastiväliajat

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-6 6-Maali Tulos  
1   Niko Mäkinen
Lounais-Hämeen Rasti
2:21 (4)
3:39 (1)
1:18 (1)
5:48 (1)
2:09 (2)
9:31 (1)
3:43 (2)
12:16 (1)
2:45 (2)
15:14 (1)
2:58 (2)
15:47 (1)
33 (1)
15:47  Niko Mäkinen
2   Jussi Ankelo
Vakka-Rasti
2:20 (3)
4:50 (5)
2:30 (5)
7:59 (4)
3:09 (6)
11:41 (2)
3:42 (1)
15:30 (2)
3:49 (4)
19:31 (2)
4:01 (4)
20:15 (2)
44 (14)
20:15  Jussi Ankelo
3   Aapo Haukioja
Turun Suunnistajat
3:29 (15)
5:51 (8)
2:22 (3)
8:02 (5)
2:11 (3)
13:03 (4)
5:01 (6)
15:44 (3)
2:41 (1)
20:26 (3)
4:42 (7)
21:01 (3)
35 (5)
21:01  Aapo Haukioja
4   Florian Fritzen
Karjaan Ura
2:12 (2)
4:39 (3)
2:27 (4)
7:32 (3)
2:53 (4)
13:09 (5)
5:37 (10)
16:43 (4)
3:34 (3)
20:33 (4)
3:50 (3)
21:06 (4)
33 (1)
21:06  Florian Fritzen
5   Thomas Saarela
Lounais-Hämeen Rasti
2:21 (4)
4:52 (6)
2:31 (6)
8:10 (7)
3:18 (7)
12:18 (3)
4:08 (4)
16:43 (4)
4:25 (5)
21:05 (5)
4:22 (6)
21:43 (5)
38 (8)
21:43  Thomas Saarela
6   Elias Lehtonen
Ulvilan Ura
2:38 (6)
4:14 (2)
1:36 (2)
6:04 (2)
1:50 (1)
13:56 (7)
7:52 (16)
19:39 (7)
5:43 (8)
21:31 (6)
1:52 (1)
22:11 (6)
40 (10)
22:11  Elias Lehtonen
7   Joonas Paananen
Turun Suunnistajat
3:10 (11)
5:51 (8)
2:41 (8)
9:56 (9)
4:05 (10)
13:41 (6)
3:45 (3)
19:03 (6)
5:22 (7)
23:50 (7)
4:47 (8)
24:30 (7)
40 (10)
24:30  Joonas Paananen
8   Oskari Pohjalainen
Loimaan Jankko
2:42 (7)
5:32 (7)
2:50 (10)
10:14 (10)
4:42 (14)
15:40 (10)
5:26 (9)
21:32 (9)
5:52 (10)
27:10 (8)
5:38 (10)
27:44 (8)
34 (4)
27:44  Oskari Pohjalainen
9   Antti Huisko
MS Parma
3:06 (10)
6:09 (11)
3:03 (11)
9:03 (8)
2:54 (5)
14:48 (9)
5:45 (11)
21:00 (8)
6:12 (11)
27:36 (10)
6:36 (16)
28:09 (9)
33 (1)
28:09  Antti Huisko
10   Niklas Antola
Laitilan Jyske
2:08 (1)
4:39 (3)
2:31 (6)
8:06 (6)
3:27 (8)
14:13 (8)
6:07 (12)
23:20 (12)
9:07 (18)
27:30 (9)
4:10 (5)
28:13 (10)
43 (13)
28:13  Niklas Antola
11   Artur Emaldynov
Angelniemen Ankkuri
3:04 (9)
6:19 (12)
3:15 (14)
10:49 (13)
4:30 (13)
16:04 (11)
5:15 (7)
22:32 (11)
6:28 (13)
28:43 (11)
6:11 (12)
29:30 (11)
47 (15)
29:30  Artur Emaldynov
12   Akseli Forma
Hiidenkiertäjät
3:44 (16)
7:15 (14)
3:31 (15)
13:16 (16)
6:01 (18)
18:38 (14)
5:22 (8)
23:46 (13)
5:08 (6)
28:57 (13)
5:11 (9)
29:34 (12)
37 (6)
29:34  Akseli Forma
13   Aatu Kukkonen
Paimion Rasti
3:12 (12)
6:22 (13)
3:10 (13)
10:45 (12)
4:23 (12)
17:33 (13)
6:48 (14)
24:00 (14)
6:27 (12)
30:28 (14)
6:28 (14)
31:18 (13)
50 (17)
31:18  Aatu Kukkonen
14   Lauri Aalto
MS Parma
5:47 (19)
8:28 (18)
2:41 (8)
12:08 (14)
3:40 (9)
17:01 (12)
4:53 (5)
24:38 (15)
7:37 (15)
30:48 (15)
6:10 (11)
31:27 (14)
39 (9)
31:27  Lauri Aalto
15   Kustaa Forma
Hiidenkiertäjät
3:21 (14)
7:20 (15)
3:59 (16)
14:57 (19)
7:37 (19)
21:11 (16)
6:14 (13)
27:00 (16)
5:49 (9)
33:16 (16)
6:16 (13)
33:58 (15)
42 (12)
33:58  Kustaa Forma
16   Juuso Haapala
Paimion Rasti
4:01 (17)
9:45 (19)
5:44 (19)
14:56 (18)
5:11 (16)
22:21 (18)
7:25 (15)
29:25 (18)
7:04 (14)
36:27 (17)
7:02 (17)
37:18 (16)
51 (18)
37:18  Juuso Haapala
17   Tyko Suomi
Lounais-Hämeen Rasti
3:17 (13)
7:27 (16)
4:10 (18)
12:54 (15)
5:27 (17)
21:03 (15)
8:09 (17)
28:54 (17)
7:51 (16)
37:13 (18)
8:19 (19)
38:02 (17)
49 (16)
38:02  Tyko Suomi
18   Niila Kuusisto
MS Parma
4:06 (18)
8:15 (17)
4:09 (17)
13:25 (17)
5:10 (15)
21:44 (17)
8:19 (18)
30:19 (19)
8:35 (17)
37:30 (19)
7:11 (18)
38:07 (18)
37 (6)
38:07  Niila Kuusisto
19   Kasper Antola
Laitilan Jyske
2:59 (8)
6:06 (10)
3:07 (12)
10:19 (11)
4:13 (11)
-
-
22:21 (10)
-
28:52 (12)
6:31 (15)
39:42 (19)
10:50 (19)
39:42  Kasper Antola
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English