Varsinais-Suomen Rastipäivät Pöytyällä

D10RR 1. päivä

Rastiväliajat

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-6 6-Maali Tulos  
1   Ilona Lohtander
Rasti-Lukko
2:44 (4)
4:49 (1)
2:05 (1)
7:51 (1)
3:02 (2)
12:26 (1)
4:35 (2)
15:21 (1)
2:55 (1)
18:53 (1)
3:32 (1)
19:30 (1)
37 (1)
19:30  Ilona Lohtander
2   Kerttu Siivonen
Rasti-Lukko
3:13 (9)
6:08 (7)
2:55 (5)
9:40 (4)
3:32 (3)
14:03 (3)
4:23 (1)
18:11 (2)
4:08 (2)
22:44 (2)
4:33 (2)
23:24 (2)
40 (2)
23:24  Kerttu Siivonen
3   Amanda Yli-Futka
Vallan Suunta
2:27 (1)
5:04 (2)
2:37 (2)
8:41 (3)
3:37 (4)
13:25 (2)
4:44 (3)
18:45 (3)
5:20 (7)
23:52 (3)
5:07 (5)
24:42 (3)
50 (17)
24:42  Amanda Yli-Futka
4   Venla Lehtonen
Ulvilan Ura
3:01 (8)
6:55 (9)
3:54 (15)
10:47 (8)
3:52 (5)
15:36 (4)
4:49 (4)
20:26 (4)
4:50 (3)
25:10 (4)
4:44 (3)
25:54 (4)
44 (8)
25:54  Venla Lehtonen
5   Johanna Helander
MS Parma
2:28 (2)
5:09 (3)
2:41 (3)
9:58 (5)
4:49 (8)
15:58 (5)
6:00 (8)
20:55 (5)
4:57 (4)
26:38 (5)
5:43 (7)
27:23 (5)
45 (10)
27:23  Johanna Helander
6   Eerika Lohtander
Rasti-Lukko
2:51 (5)
6:37 (8)
3:46 (13)
10:30 (6)
3:53 (6)
16:11 (6)
5:41 (7)
21:20 (6)
5:09 (6)
26:47 (6)
5:27 (6)
27:27 (6)
40 (2)
27:27  Eerika Lohtander
7   Inka Kyllästinen
Rasti-Lukko
3:32 (12)
7:36 (14)
4:04 (17)
12:43 (11)
5:07 (10)
18:13 (9)
5:30 (6)
23:13 (8)
5:00 (5)
29:10 (7)
5:57 (8)
29:55 (7)
45 (10)
29:55  Inka Kyllästinen
8   Jaana Haapala
Paimion Rasti
2:39 (3)
5:20 (4)
2:41 (3)
11:56 (9)
6:36 (14)
17:14 (8)
5:18 (5)
22:55 (7)
5:41 (9)
29:25 (8)
6:30 (11)
30:08 (8)
43 (7)
30:08  Jaana Haapala
9   Alisa Emaldynova
Angelniemen Ankkuri
2:55 (6)
5:57 (6)
3:02 (7)
10:33 (7)
4:36 (7)
17:04 (7)
6:31 (11)
23:47 (9)
6:43 (11)
30:33 (9)
6:46 (12)
31:13 (9)
40 (2)
31:13  Alisa Emaldynova
10   Selina Arola
Paimion Rasti
3:28 (11)
7:12 (11)
3:44 (12)
12:05 (10)
4:53 (9)
18:28 (10)
6:23 (9)
25:37 (10)
7:09 (15)
32:36 (10)
6:59 (13)
33:21 (10)
45 (10)
33:21  Selina Arola
11   Aino Hellsten
Salon Vilpas
4:41 (17)
7:54 (17)
3:13 (8)
15:00 (16)
7:06 (16)
21:36 (15)
6:36 (12)
27:50 (13)
6:14 (10)
34:00 (11)
6:10 (9)
34:58 (11)
58 (18)
34:58  Aino Hellsten
12   Aura Ojala
Ulvilan Ura
3:56 (15)
7:43 (16)
3:47 (14)
15:34 (17)
7:51 (18)
22:01 (17)
6:27 (10)
27:39 (12)
5:38 (8)
34:48 (13)
7:09 (14)
35:28 (12)
40 (2)
35:28  Aura Ojala
13   Kerttu Salo
Punkalaitumen Kunto
2:58 (7)
5:55 (5)
2:57 (6)
8:29 (2)
2:34 (1)
20:27 (12)
11:58 (18)
29:50 (17)
9:23 (18)
34:43 (12)
4:53 (4)
35:29 (13)
46 (13)
35:29  Kerttu Salo
14   Vilma Huhtala
Turun Suunnistajat
3:25 (10)
7:06 (10)
3:41 (11)
13:29 (13)
6:23 (13)
20:21 (11)
6:52 (13)
27:25 (11)
7:04 (14)
34:48 (13)
7:23 (15)
35:30 (14)
42 (6)
35:30  Vilma Huhtala
15   Inkeri Karttila
MS Parma
4:06 (16)
7:27 (13)
3:21 (9)
14:03 (15)
6:36 (14)
21:52 (16)
7:49 (15)
28:40 (16)
6:48 (13)
34:57 (15)
6:17 (10)
35:46 (15)
49 (16)
35:46  Inkeri Karttila
16   Vida Westerlund
MS Parma
3:39 (13)
7:42 (15)
4:03 (16)
13:36 (14)
5:54 (12)
20:57 (13)
7:21 (14)
28:37 (15)
7:40 (16)
36:25 (16)
7:48 (16)
37:13 (16)
48 (15)
37:13  Vida Westerlund
17   Ella Hirvilammi
Auran Vannas
3:51 (14)
7:13 (12)
3:22 (10)
12:44 (12)
5:31 (11)
21:31 (14)
8:47 (16)
28:17 (14)
6:46 (12)
37:32 (17)
9:15 (17)
38:16 (17)
44 (8)
38:16  Ella Hirvilammi
18   Sofia Fingerroos
Paimion Rasti
5:27 (18)
9:45 (18)
4:18 (18)
17:12 (18)
7:27 (17)
28:47 (18)
11:35 (17)
37:18 (18)
8:31 (17)
47:05 (18)
9:47 (18)
47:52 (18)
47 (14)
47:52  Sofia Fingerroos
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English