SM-sprint 20.9.2014, Hollola

H21

Maali 3,9 km

142Frederic Tranchand (U)Paimion RastiFRA17:46
245Jan Prochazka (U)Kalevan RastiFIN17:56+10
327Jesse LaukkarinenRajamäen RykmenttiFIN18:07+21
426Olli-Pekka KoistinenHiidenkiertäjätFIN18:08+22
530Otto SimosasOK OrientFIN18:15+29
648Gleb Tikhonov (U)Turun MetsänkävijätRUS18:18+32
752Antti ParjanneLynxFIN18:19+33
838Joni HirvikallioKooveeFIN18:22+36
932Fredric PortinPaimion RastiFIN18:25+39
1040Tue Lassen (U)Vaajakosken TeräDEN18:26+40
36Pavel Kubat (U)Vaajakosken TeräCZE18:26+40
1221Kenny Kivikas (U)KooveeEST18:27+41
1349Vili NiemiRajamäen RykmenttiFIN18:31+45
1417Aleksi AnttolainenLahden Suunnistajat-37FIN18:34+48
1539Mikko PatanaHiidenkiertäjätFIN18:39+53
1623Stepan Kodeda (U)MS ParmaFIN18:43+57
1747Edgars Bertuks (U)Turun MetsänkävijätLAT18:45+59
1831Einari HeinaroHelsingin SuunnistajatFIN18:47+1:01
1913Andreas HallHiidenkiertäjätFIN18:51+1:05
2050Timo Sild (U)HiidenkiertäjätEST18:53+1:07
2129Sergey Gorokhov(U)Ikaalisten Nouseva-VoimaRUS18:59+1:13
2246Tero FöhrVehkalahden VeikotFIN19:04+1:18
2351Petteri MuukkonenVehkalahden VeikotFIN19:08+1:22
246Hannu-Pekka PukemaRajamäen RykmenttiFIN19:11+1:25
2537Ari-Pekka LassilaKooveeFIN19:12+1:26
263Andrei Hramov (U)HiisirastiRUS19:13+1:27
2744Topi PenttinenOK OrientFIN19:15+1:29
2820Sander Vaher (U)Rajamäen RykmenttiEST19:23+1:37
2943Lasse SuonpääPaimion RastiFIN19:25+1:39
11Simo-Pekka FinckeKalevan RastiFIN19:25+1:39
3124Will Critchley (U)Vaajakosken TeräFIN19:31+1:45
3235Matti KiveläHiidenkiertäjätFIN19:32+1:46
3318Lauri NenonenSK VuoksiFIN19:34+1:48
3425Andris Jubelis (U)Lapuan VirkiäFIN19:38+1:52
352Santeri SainioKangasala SKFIN19:40+1:54
3610Kristo Heinmann (U)Kangasala SKEST19:44+1:58
3714Henrik VäisänenHiisirastiFIN19:45+1:59
3819Juha HyyryläinenAnttolan UrheilijatFIN19:46+2:00
3912Markku EloAngelniemen AnkkuriFIN20:09+2:23
4015Mikko SirénAngelniemen AnkkuriFIN20:14+2:28
417Samu HeiskaLapuan VirkiäFIN20:21+2:35
425Lauri Tammemäe (U)Helsingin SuunnistajatFIN20:31+2:45
439Sampo RahkoSK PohjantähtiFIN20:36+2:50
4422Tuukka JurvakainenVaajakosken TeräFIN20:37+2:51
451Sami HämäläinenMS ParmaFIN20:42+2:56
28Roman Efimov (U)HiisirastiRUShylätty
4Artem Popov (U)Espoon SuuntaRUShylätty
41Tuomo MäkeläAngelniemen AnkkuriFINhylätty
34Severi KymäläinenTampereen PyrintöFINhylätty
33Antti AnttonenVaajakosken TeräFINhylätty
8Tero LinnainmaaIkaalisten Nouseva-VoimaFINhylätty
16Petteri HuikkoVaajakosken TeräFINei läht.
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English