SM-keskimatka (R1), WRE, 24.5.2014, Joutsenon Kullervo, Joutseno

H21K4

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
4,1 km
 
1.   Olli-Markus Taivainen Pellon Ponsi  FIN  10:57:00   21:46  
2.   Antti Parjanne Lynx  FIN  10:54:00   22:12  
3.   Hannu Airila Kalevan Rasti  FIN  10:59:00   23:10  
4.   Sami Hämäläinen MS Parma  FIN  10:53:00   23:22  
5.   Johan Bäckman Sweden  FIN  10:48:00   23:27  
6.   Einari Heinaro Helsingin Suunnistajat  FIN  10:55:00   23:45  
7.   Johannes Pohjala Hiisirasti  FIN  10:43:00   23:59  
8.   Jesse Laukkarinen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:52:00   24:21  
9.   Olli-Pekka Koistinen Hiidenkiertäjät  FIN  10:42:00   24:54  
10.   Fredric Portin Paimion Rasti  FIN  10:58:00   25:04  
11.   Ross Morrison Rajamäen Rykmentti  NZL  10:56:00   25:09  
12.   Teemu Väre Paimion Rasti  FIN  10:50:00   25:11  
13.   Tero Heikkilä Paimion Rasti  FIN  10:44:00   25:39  
14.   Sami Valkama Paimion Rasti  FIN  10:39:00   25:46  
15.   Jarkko Liuha Vehkalahden Veikot  FIN  10:30:00   25:51  
16.   Tuomas Kotro SK Vuoksi  FIN  10:26:00   26:06  
17.   Lauri Kleemola Lynx  FIN  10:36:00   26:09  
18.   Juri (U) Kirjanov Hämeenlinnan Suunnistajat  RUS  10:46:00   26:25  
19.   Antti-Pekka Leskinen Lynx  FIN  10:41:00   26:38  
20.   Jaakko Istolahti Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  10:23:00   26:39  
21.   Markku Isokoski Pellon Ponsi  FIN  10:33:00   26:41  
22.   Mikhail (U) Chegarovskiy IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:47:00   26:54  
23.   Joona Viholainen Suunta Jyväskylä  FIN  10:22:00   26:57  
24.   Henri Kalve Paimion Rasti  FIN  10:27:00   26:59  
25.   Henri Taanila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:34:00   27:09  
26.   Tuomo Istolahti Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  10:31:00   27:52  
27.   Neil Dobbs Helsingin Suunnistajat  IRL  10:49:00   27:54  
28.   Jukka-Pekka Seppänen Hiisirasti  FIN  10:29:00   28:13  
29.   Hannu Niemelä Rasti-Hyry  FIN  10:21:00   28:37  
30.   Jari Hannuksela SK Pohjantähti  FIN  10:17:00   29:14  
31.   Vili Virkki Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:10:00   29:18  
32.   Olli Mattila MS Parma  FIN  10:11:00   29:19  
33.   Toni Hartvik Paimion Rasti  FIN  10:24:00   30:18  
34.   Juha Lassila Vetelin Urheilijat  FIN  10:25:00   30:29  
35.   Niila Ahokas Iitin Pyrintö  FIN  10:04:00   30:53  
36.   Joonas Salminen Valkeakosken Haka  FIN  10:07:00   31:02  
37.   Kare Kaskinen Ulvilan Ura  FIN  10:16:00   31:07  
38.   Mika Rautanen Tuupovaaran Sepot  FIN  10:18:00   31:10  
39.   Pasi Liitiäinen OK Orient  FIN  10:05:00   31:52  
40.   Mika Seppänen Vaalan Karhu  FIN  10:14:00   32:00  
41.   Juha Martikainen Keuruun Kisailijat  FIN  10:19:00   32:43  
42.   Lauri Kahila Tampereen Pyrintö  FIN  10:13:00   32:45  
43.   Sami-Petteri Juopperi Pellon Ponsi  FIN  10:37:00   33:14  
44.   Ville Sundberg Lynx  FIN  10:12:00   34:05  
45.   Mikael Sundström IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:01:00   36:10  
46.   Kari Kokkinen Perttelin Peikot  FIN  10:35:00   39:36  
47.   Erik Haajanen OK Raseborg  FIN  10:08:00   40:01  
48.   Antti Hakala Lapuan Virkiä  FIN  10:20:00   42:00  
49.   Matti Lahdenperä Lappeen Riento  FIN  10:03:00   45:40  
50.   Jouni Karetjoki Hyvinkään Rasti  FIN  10:06:00   51:45  
   Antti Örn Asikkalan Raikas  FIN  10:02:00   ei läht.  
   Mikko Kukkola Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:09:00   hylätty  
   Lauri Valkonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:15:00   keskeytti  
   Juha-Ville Ketolainen Vehkalahden Veikot  FIN  10:28:00   hylätty  
   Vesa Mäkinen Angelniemen Ankkuri  FIN  10:32:00   ei läht.  
   Ari-Pekka Lassila Koovee  FIN  10:38:00   hylätty  
   Jouni Kujala SK Pohjantähti  FIN  10:40:00   ei läht.  
   Samuel Heinonen Vaajakosken Terä  FIN  10:45:00   hylätty  
   Severi Kymäläinen Tampereen Pyrintö  FIN  10:51:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English