SM-keskimatka (R1), WRE, 24.5.2014, Joutsenon Kullervo, Joutseno

H21K3

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
4,1 km
 
1.   Matti Kivelä Hiidenkiertäjät  FIN  10:45:00   21:19  
2.   Aaro Asikainen Kalevan Rasti  FIN  10:58:00   21:45  
3.   Toni Saari Vaajakosken Terä  FIN  10:53:00   21:59  
4.   Juha Sorvisto Vaajakosken Terä  FIN  10:54:00   22:13  
5.   Jussi Suna Turun Metsänkävijät  FIN  10:56:00   22:29  
6.   Petteri Muukkonen Vehkalahden Veikot  FIN  10:57:00   22:42  
7.   Aapo Leskinen Lynx  FIN  10:50:00   23:21  
7.   Vesa Taanila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:51:00   23:21  
9.   Niklas Saramäki Lynx  FIN  10:20:00   23:31  
10.   Daniel Stenlund Paimion Rasti  FIN  10:55:00   23:34  
11.   Aleksi Anttolainen Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:49:00   23:42  
12.   Tero Föhr Vehkalahden Veikot  FIN  10:59:00   23:47  
13.   Lauri Oikarinen Pellon Ponsi  FIN  10:38:00   24:14  
14.   Tero Linnainmaa Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:23:00   24:36  
15.   Jere Sipponen Paimion Rasti  FIN  10:40:00   24:54  
16.   Vesa Aaltonen IF Brahe  FIN  10:29:00   24:55  
17.   Yuri (U) Agafontsev IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:12:00   25:07  
18.   Lauri Pohjola Suunta Jyväskylä  FIN  10:37:00   25:13  
19.   Antti Honkimaa Espoon Suunta  FIN  10:22:00   25:15  
20.   Sampo Rahko SK Pohjantähti  FIN  10:46:00   25:22  
21.   Jere Ahonen Kangasala SK  FIN  10:32:00   25:34  
22.   Jouni Heinonen Koovee  FIN  10:26:00   25:43  
23.   Eetu Summanen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:19:00   25:51  
24.   Marko Tölli Suunta Jyväskylä  FIN  10:35:00   26:08  
25.   Hannu-Pekka Pukema Rajamäen Rykmentti  FIN  10:33:00   26:35  
26.   Antti Anttonen Vaajakosken Terä  FIN  10:48:00   26:38  
27.   Jukka Tani Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:28:00   26:45  
28.   Timo Joensuu Vaajakosken Terä  FIN  10:31:00   27:00  
29.   Juho Westerlund Koovee  FIN  10:27:00   27:02  
30.   Janne Kukkonen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:21:00   27:10  
31.   Aapo Laiho Vehkalahden Veikot  FIN  10:14:00   27:23  
32.   Filip Brunell IF Brahe  FIN  10:39:00   27:32  
33.   Aleksi Tuovinen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:18:00   28:03  
34.   Thomas (U) Hodel Vehkalahden Veikot  SUI  10:43:00   28:26  
35.   Kimmo Pernu Espoon Suunta  FIN  10:10:00   28:29  
36.   Mika Jokiranta Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:36:00   28:52  
37.   Miika Laine Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:17:00   29:18  
38.   Matias Sankari Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:11:00   30:04  
39.   Esa Hongell Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:16:00   30:48  
40.   Tommaso Scalet Helsingin Suunnistajat  ITA  10:01:00   30:54  
41.   Marko Kivelä Vetelin Urheilijat  FIN  10:15:00   32:53  
42.   Jyri Rantala Koovee  FIN  10:06:00   33:07  
43.   Markku Elo Angelniemen Ankkuri  FIN  10:44:00   33:25  
44.   Kimmo Hirvonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:34:00   33:27  
45.   Henri Krats Suunta Jyväskylä  FIN  10:05:00   33:37  
46.   Ari-Pekka Joensuu Lapuan Virkiä  FIN  10:24:00   36:09  
47.   Janne Mänkärlä Lynx  FIN  10:42:00   36:30  
48.   Eerik Sihvola Valkealan Kajo  FIN  10:03:00   36:59  
49.   Mikko Kallatsa Lapin Veikot  FIN  10:07:00   37:40  
50.   Kari-Veli Niemi Lappeen Riento  FIN  10:09:00   38:01  
51.   Ilkka Kohvakka Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:08:00   38:19  
52.   Mikael Väliheikki Laitasaaren Veto  FIN  10:02:00   48:46  
   Lassi Aaltonen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:04:00   hylätty  
   Iisak Helander SK Pohjantähti  FIN  10:13:00   keskeytti  
   Aaro Nurmiainen Lappeen Riento  FIN  10:25:00   ei läht.  
   Lauri Nenonen SK Vuoksi  FIN  10:30:00   ei läht.  
   Tuomas Kari Angelniemen Ankkuri  FIN  10:41:00   ei läht.  
   Joni Hirvikallio Koovee  FIN  10:47:00   hylätty  
   Miika Suominen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:52:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English