SM-keskimatka (R1), WRE, 24.5.2014, Joutsenon Kullervo, Joutseno

H21K2

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
4,0 km
 
1.   Pasi Ikonen Vaajakosken Terä  FIN  10:59:00   21:08  
2.   Jere Pajunen Kalevan Rasti  FIN  10:57:00   21:15  
3.   Jonne Lakanen Vaajakosken Terä  FIN  10:51:00   21:43  
4.   Markus Lindeqvist Paimion Rasti  FIN  10:41:00   21:58  
5.   Yury (U) Tambasau MS Parma  BLR  10:58:00   22:11  
6.   Simo-Pekka Fincke Kalevan Rasti  FIN  10:56:00   22:24  
7.   Jörgen Wickholm Rajamäen Rykmentti  FIN  10:43:00   22:25  
8.   Lasse Kautto Vaajakosken Terä  FIN  10:42:00   22:47  
9.   Petri Saari Vaajakosken Terä  FIN  10:34:00   22:58  
9.   Otto Sund IF Femman  FIN  10:40:00   22:58  
11.   Jarno Parkkinen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:48:00   23:00  
12.   Juuso Metsälä Kalevan Rasti  FIN  10:54:00   23:08  
13.   Tobias Henriksson Pargas IF  FIN  10:38:00   23:18  
14.   Aleksi Leskinen Lynx  FIN  10:44:00   23:26  
15.   Manu Mutka Turun Metsänkävijät  FIN  10:32:00   23:30  
16.   Jani Virta IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:33:00   24:02  
17.   Timo Mähönen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:47:00   24:04  
18.   Sergey (U) Gorokhov Ikaalisten Nouseva-Voima  RUS  10:53:00   24:11  
19.   Andreas Hall Hiidenkiertäjät  FIN  10:31:00   24:32  
20.   Kalle Rantala Helsingin Suunnistajat  FIN  10:27:00   24:37  
21.   Samu Heiska Lapuan Virkiä  FIN  10:30:00   24:56  
22.   Topias Tiainen Koovee  FIN  10:45:00   25:01  
23.   Mikko Knuuttila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:46:00   25:04  
24.   Jarkko Huovila Kalevan Rasti  FIN  10:55:00   25:06  
25.   Tuukka Jurvakainen Vaajakosken Terä  FIN  10:50:00   25:15  
26.   Perttu Sorsa Hiidenkiertäjät  FIN  10:49:00   25:16  
27.   Guy (U) Sabo-Bar Koovee  FIN  10:52:00   25:33  
28.   Elmeri Juura Kankaanpään Suunnistajat  FIN  10:17:00   26:00  
29.   Lauri Sorsa Hiidenkiertäjät  FIN  10:39:00   26:30  
30.   Staffan Järn IF Brahe  FIN  10:20:00   26:38  
31.   Ville Saikko Lappeen Riento  FIN  10:26:00   26:41  
32.   Matti Töyrylä Vehkalahden Veikot  FIN  10:08:00   27:06  
33.   Miikka Huovila Karkki-Rasti  FIN  10:15:00   27:13  
34.   Kalle Liukkonen Hiidenkiertäjät  FIN  10:24:00   27:21  
35.   Tuomo Laine Hiidenkiertäjät  FIN  10:28:00   27:23  
36.   Teemu Niskanen Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:10:00   27:42  
37.   Ville Kokkila Espoon Suunta  FIN  10:14:00   27:47  
38.   Roope Koskinen Hiisirasti  FIN  10:35:00   28:07  
39.   Seppo Järvinen Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:16:00   28:31  
40.   Janne Häkkinen Pellon Ponsi  FIN  10:22:00   28:32  
41.   Jussi Taussi Vehkalahden Veikot  FIN  10:25:00   28:38  
42.   Tapani Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  10:11:00   29:03  
43.   Antti Rantala Kangasala SK  FIN  10:37:00   29:05  
44.   Joonas Savola Vesaisen Pojat  FIN  10:06:00   29:20  
45.   Petri Kuusinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:12:00   29:42  
46.   Timo Hongell Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:23:00   30:40  
47.   Vili Valjakka Anttolan Urheilijat  FIN  10:36:00   30:41  
48.   Peter Sundelin IF Femman  FIN  10:29:00   30:44  
49.   Eero Inkeri Vehkalahden Veikot  FIN  10:21:00   30:47  
50.   Aleksi Mattila Lynx  FIN  10:19:00   30:55  
51.   Fredrik Blomster IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:18:00   31:58  
52.   Arto Lilja Anttolan Urheilijat  FIN  10:04:00   32:20  
53.   Timo Karppinen SK Pohjantähti  FIN  10:09:00   32:34  
54.   Heikki Silvasti Muuramen Rasti  FIN  10:07:00   34:15  
55.   Olli-Petteri Hirvonen Rastivarsat  FIN  10:13:00   34:46  
56.   Markus Hakkarainen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  10:05:00   35:11  
57.   Joonas Pääkkönen Keravan Urheilijat  FIN  10:01:00   38:44  
58.   Vesa Tähtinen Päijät-Rasti  FIN  10:03:00   39:26  
59.   Kalle Aspelund Kontiolahden Urheilijat  FIN  10:02:00   1:01:02  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English