SM-keskimatka (R1), WRE, 24.5.2014, Joutsenon Kullervo, Joutseno

H21B2

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
5,1 km
 
1.   Antti Anttonen Vaajakosken Terä  FIN  13:38:00   32:58  
2.   Elmeri Juura Kankaanpään Suunnistajat  FIN  13:31:00   37:43  
3.   Juho Westerlund Koovee  FIN  13:26:00   37:49  
4.   Timo Joensuu Vaajakosken Terä  FIN  13:30:00   37:53  
5.   Lauri Sorsa Hiidenkiertäjät  FIN  13:27:00   38:38  
6.   Petri Kiiskinen Rasti-Pielinen  FIN  13:16:00   39:08  
7.   Petteri Huikko Vaajakosken Terä  FIN  13:44:00   39:12  
8.   Jukka Tani Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:34:00   39:20  
9.   Aapo Laiho Vehkalahden Veikot  FIN  13:18:00   39:41  
10.   Jarkko Saarinen Hiidenkiertäjät  FIN  13:32:00   39:47  
11.   Janne Kukkonen Kuopion Suunnistajat  FIN  13:22:00   39:54  
12.   Filip Brunell IF Brahe  FIN  13:14:00   39:55  
13.   Staffan Järn IF Brahe  FIN  13:23:00   39:58  
14.   Tuomo Istolahti Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  13:37:00   40:08  
15.   Neil Dobbs Helsingin Suunnistajat  IRL  13:33:00   40:19  
16.   Jani Söyring Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:24:00   40:23  
17.   Ville Saikko Lappeen Riento  FIN  13:19:00   40:38  
18.   Ville Luoma Hiidenkiertäjät  FIN  13:12:00   40:44  
19.   Perttu Sorsa Hiidenkiertäjät  FIN  13:39:00   41:19  
19.   Hannu-Pekka Pukema Rajamäen Rykmentti  FIN  13:42:00   41:19  
21.   Juho Kinni Tampereen Pyrintö  FIN  13:04:00   42:00  
22.   Miikka Huovila Karkki-Rasti  FIN  13:11:00   42:08  
23.   Hannu Niemelä Rasti-Hyry  FIN  13:25:00   42:12  
24.   Tuomo Laine Hiidenkiertäjät  FIN  13:03:00   43:00  
25.   Kalle Liukkonen Hiidenkiertäjät  FIN  13:07:00   43:36  
26.   Henri Taanila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  13:41:00   43:59  
27.   Niila Ahokas Iitin Pyrintö  FIN  13:01:00   45:20  
27.   Vili Virkki Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  13:17:00   45:20  
29.   Antti Alppi Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  13:36:00   46:18  
30.   Jari Hannuksela SK Pohjantähti  FIN  13:21:00   46:44  
31.   Aleksi Tuovinen Kuopion Suunnistajat  FIN  13:10:00   47:04  
32.   Tuukka Jurvakainen Vaajakosken Terä  FIN  13:43:00   47:13  
33.   Juha Lassila Vetelin Urheilijat  FIN  13:05:00   47:36  
34.   Guy (U) Sabo-Bar Koovee  FIN  13:35:00   50:07  
35.   Juha Mikkolainen Valkeakosken Haka  FIN  13:28:00   52:13  
   Kimmo Pernu Espoon Suunta  FIN  13:02:00   ei läht.  
   Thomas (U) Hodel Vehkalahden Veikot  SUI  13:06:00   keskeytti  
   Henrik Väisänen Hiisirasti  FIN  13:08:00   ei läht.  
   Toni Hartvik Paimion Rasti  FIN  13:09:00   ei läht.  
   Olli Mattila MS Parma  FIN  13:13:00   ei läht.  
   Matti Töyrylä Vehkalahden Veikot  FIN  13:15:00   ei läht.  
   Kim Fagerudd Paimion Rasti  FIN  13:20:00   keskeytti  
   Mika Ahola Navi  FIN  13:40:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English