SM-keskimatka (R1), WRE, 24.5.2014, Joutsenon Kullervo, Joutseno

H21B1

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
5,1 km
 
1.   Jarkko Huovila Kalevan Rasti  FIN  13:03:00   33:32  
2.   Simo Mertanen Koovee  FIN  13:36:00   33:40  
3.   Aleksi Leskinen Lynx  FIN  13:43:00   33:48  
4.   Sergey (U) Gorokhov Ikaalisten Nouseva-Voima  RUS  13:27:00   34:09  
5.   Marko Tölli Suunta Jyväskylä  FIN  13:02:00   34:24  
6.   Manu Mutka Turun Metsänkävijät  FIN  13:39:00   34:33  
7.   Jarkko Liuha Vehkalahden Veikot  FIN  13:37:00   34:45  
8.   Tero Linnainmaa Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  13:42:00   34:46  
9.   Jere Sipponen Paimion Rasti  FIN  13:38:00   34:49  
10.   Samu Heiska Lapuan Virkiä  FIN  13:15:00   35:12  
10.   Andreas Hall Hiidenkiertäjät  FIN  13:23:00   35:12  
12.   Janne Nieminen Paimion Rasti  FIN  13:24:00   35:25  
13.   Lauri Pohjola Suunta Jyväskylä  FIN  13:26:00   35:26  
14.   Timo Mähönen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:31:00   35:38  
15.   Sampo Rahko SK Pohjantähti  FIN  13:18:00   35:54  
16.   Antti Honkimaa Espoon Suunta  FIN  13:22:00   36:12  
16.   Tuomas Kotro SK Vuoksi  FIN  13:33:00   36:12  
18.   Juri (U) Kirjanov Hämeenlinnan Suunnistajat  RUS  13:25:00   36:14  
19.   Victor Mansner IF Sibbo-Vargarna  FIN  13:32:00   36:48  
20.   Juuso Lindeqvist Paimion Rasti  FIN  13:40:00   36:52  
21.   Vesa Aaltonen IF Brahe  FIN  13:34:00   37:05  
22.   Markku Isokoski Pellon Ponsi  FIN  13:13:00   37:09  
23.   Juho-Veikko Hytönen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  13:28:00   37:32  
24.   Topi Penttinen OK Orient  FIN  13:04:00   37:43  
25.   Jaakko Istolahti Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  13:17:00   37:45  
26.   Jani Virta IF Sibbo-Vargarna  FIN  13:35:00   37:48  
27.   Lauri Kleemola Lynx  FIN  13:29:00   38:07  
28.   Yuri (U) Agafontsev IF Sibbo-Vargarna  FIN  13:30:00   38:58  
29.   Jere Ahonen Kangasala SK  FIN  13:14:00   39:09  
30.   Kalle Rantala Helsingin Suunnistajat  FIN  13:19:00   39:17  
31.   Mikko Knuuttila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  13:07:00   39:32  
32.   Jarkko Laine Tampereen Pyrintö  FIN  13:12:00   40:14  
33.   Joona Viholainen Suunta Jyväskylä  FIN  13:05:00   40:38  
34.   Eetu Summanen Rajamäen Rykmentti  FIN  13:06:00   40:44  
35.   Juha Vartiainen Oriveden Ponnistus  FIN  13:08:00   40:54  
36.   Mikhail (U) Chegarovskiy IF Sibbo-Vargarna  FIN  13:09:00   40:57  
37.   Jouni Heinonen Koovee  FIN  13:10:00   41:38  
38.   Henri Kalve Paimion Rasti  FIN  13:01:00   42:05  
39.   Juha Luoma Lapuan Virkiä  FIN  13:20:00   44:52  
   Topias Tiainen Koovee  FIN  13:11:00   keskeytti  
   Joona Ojapalo Rajamäen Rykmentti  FIN  13:16:00   keskeytti  
   Antti-Pekka Leskinen Lynx  FIN  13:21:00   keskeytti  
   Sami Valkama Paimion Rasti  FIN  13:41:00   keskeytti  
   Otto Simosas OK Orient  FIN  13:44:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English