SM-keskimatka (R1), WRE, 24.5.2014, Joutsenon Kullervo, Joutseno

H21

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,3 km
Väliaika
4,4 km
Väliaika
5,0 km
Maali
5,8 km
 
1.   Pasi Ikonen Vaajakosken Terä  FIN  15:52:00   7:47 (3)  27:15 (1)  30:14 (1)  34:14  
2.   Mikko Sirén Angelniemen Ankkuri  FIN  15:30:00   8:11 (8)  28:15 (2)  31:12 (2)  35:16  
3.   Olli-Markus Taivainen Pellon Ponsi  FIN  15:48:00   8:39 (27)  28:41 (4)  31:41 (4)  35:41  
4.   Johan Bäckman Sweden  FIN  15:16:00   8:08 (7)  28:21 (3)  31:25 (3)  35:53  
5.   Aaro Asikainen Kalevan Rasti  FIN  15:42:00   8:37 (26)  29:14 (7)     36:05  
6.   Tero Föhr Vehkalahden Veikot  FIN  14:22:00   7:25 (1)  29:09 (6)  31:57 (5)  36:11  
6.   Matti Kivelä Hiidenkiertäjät  FIN  15:50:00   9:53 (48)  29:18 (8)     36:11  
8.   Jani Lakanen Vaajakosken Terä  FIN  15:54:00   8:02 (5)  28:54 (5)     36:20  
9.   Hannu Airila Kalevan Rasti  FIN  15:32:00   8:17 (13)  29:38 (11)  32:35 (6)  36:47  
10.   Vesa Taanila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  14:54:00   8:28 (20)  29:19 (9)  32:36 (7)  36:59  
11.   Jonne Lakanen Vaajakosken Terä  FIN  15:36:00   8:02 (5)  29:22 (10)     37:07  
12.   Jussi Suna Turun Metsänkävijät  FIN  15:18:00   7:58 (4)  30:04 (13)  33:02 (9)  37:15  
13.   Toni Saari Vaajakosken Terä  FIN  15:34:00   8:17 (13)  30:04 (13)  33:05 (10)  37:17  
14.   Jörgen Wickholm Rajamäen Rykmentti  FIN  15:04:00   8:22 (17)  29:48 (12)  32:57 (8)  37:25  
15.   Markus Lindeqvist Paimion Rasti  FIN  15:28:00   8:15 (10)  30:19 (19)  33:21 (13)  37:36  
16.   Johannes Pohjala Hiisirasti  FIN  15:00:00   8:48 (31)  30:18 (18)  33:30 (15)  37:42  
17.   Fredric Portin Paimion Rasti  FIN  14:36:00   8:22 (17)  30:27 (20)  33:28 (14)  37:45  
18.   Petri Saari Vaajakosken Terä  FIN  14:48:00   8:15 (10)  30:10 (15)  33:17 (12)  37:50  
19.   Einari Heinaro Helsingin Suunnistajat  FIN  15:08:00   8:18 (15)  30:10 (15)  33:16 (11)  37:54  
20.   Simo-Pekka Fincke Kalevan Rasti  FIN  15:12:00   8:16 (12)  30:41 (21)  33:43 (16)  38:06  
21.   Juha Sorvisto Vaajakosken Terä  FIN  15:26:00   8:26 (19)  30:15 (17)     38:08  
22.   Antti Parjanne Lynx  FIN  15:40:00   8:13 (9)  31:16 (29)  34:06 (18)  38:12  
22.   Jere Pajunen Kalevan Rasti  FIN  15:44:00   9:51 (47)  31:04 (25)  34:09 (20)  38:12  
24.   Håvard (U) Lucasen Vaajakosken Terä  NOR  14:42:00   8:42 (29)  31:15 (28)  34:21 (21)  38:39  
25.   Peeter Pihl MS Parma  EST  15:46:00   8:40 (28)  30:44 (22)     38:41  
26.   Yury (U) Tambasau MS Parma  BLR  15:20:00   8:29 (21)  30:50 (23)  33:58 (17)  38:43  
27.   Oskari Liukkonen Hiidenkiertäjät  FIN  15:22:00   7:45 (2)  30:57 (24)  34:08 (19)  38:53  
28.   Sami Vähänen Rajamäen Rykmentti  FIN  15:38:00   8:52 (36)  31:11 (26)  34:35 (23)  39:07  
29.   Vili Niemi Rajamäen Rykmentti  FIN  14:26:00   8:34 (24)  31:29 (30)  34:41 (24)  39:09  
30.   Aleksi Anttolainen Lahden Suunnistajat-37  FIN  14:30:00   8:29 (21)  31:11 (26)  34:32 (22)  39:20  
31.   Aapo Leskinen Lynx  FIN  15:02:00   8:18 (15)  31:53 (32)  35:00 (25)  39:22  
32.   Petteri Muukkonen Vehkalahden Veikot  FIN  15:10:00   8:35 (25)  32:29 (34)  35:25 (27)  39:52  
33.   Juuso Metsälä Kalevan Rasti  FIN  14:24:00   8:55 (39)  31:58 (33)  35:34 (28)  39:54  
34.   Juha Hyyryläinen Anttolan Urheilijat  FIN  15:14:00   8:31 (23)  31:46 (31)  35:03 (26)  39:55  
35.   Mikko Patana Hiidenkiertäjät  FIN  14:34:00   9:27 (43)  32:33 (35)  35:34 (28)  40:02  
36.   Teemu Väre Paimion Rasti  FIN  14:20:00   8:54 (38)  32:36 (36)  35:48 (30)  40:39  
37.   Tuomas Mattila Vehkalahden Veikot  FIN  14:50:00   8:48 (31)  32:45 (37)  36:09 (31)  41:00  
38.   Jarno Parkkinen Rajamäen Rykmentti  FIN  14:32:00   8:59 (40)  32:54 (38)  36:16 (32)  41:12  
39.   Sami Hämäläinen MS Parma  FIN  15:24:00   12:18 (51)  34:16 (46)     41:34  
40.   Ville Keskisaari Vaajakosken Terä  FIN  14:58:00   8:52 (36)  33:29 (40)  37:06 (33)  42:02  
41.   Niklas Saramäki Lynx  FIN  14:46:00   9:12 (42)  33:55 (41)  37:15 (34)  42:09  
42.   Daniel Stenlund Paimion Rasti  FIN  14:38:00   8:48 (31)  34:32 (48)  37:41 (36)  42:12  
43.   Olli-Pekka Koistinen Hiidenkiertäjät  FIN  14:44:00   10:47 (50)  34:28 (47)  37:51 (39)  42:33  
44.   Jesse Laukkarinen Rajamäen Rykmentti  FIN  14:52:00   8:50 (34)  34:15 (44)  37:44 (38)  42:36  
45.   Ross Morrison Rajamäen Rykmentti  NZL  14:28:00   9:04 (41)  34:15 (44)  37:55 (40)  42:57  
46.   Lasse Kautto Vaajakosken Terä  FIN  14:56:00   8:44 (30)  33:26 (39)  37:41 (36)  43:03  
47.   Tero Heikkilä Paimion Rasti  FIN  14:12:00   9:42 (44)  34:13 (43)  38:21 (41)  43:18  
48.   Tobias Henriksson Pargas IF  FIN  14:16:00   9:50 (46)  35:31 (49)  39:09 (42)  43:58  
49.   Otto Sund IF Femman  FIN  14:40:00   9:58 (49)  34:01 (42)  37:40 (35)  44:08  
50.   Mikko Huhtinen Turun Suunnistajat  FIN  14:18:00   8:51 (35)  36:04 (50)  39:32 (43)  44:38  
51.   Jukka-Pekka Seppänen Hiisirasti  FIN  14:10:00   9:45 (45)  38:43 (51)  42:12 (44)  47:10  
   Lauri Oikarinen Pellon Ponsi  FIN  14:14:00            keskeytti  
   Mikael Fabritius OK Orient  FIN  15:06:00            keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English