Lähtöaika | 2,2 km |
4,5 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Miika Kirmula | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:00:00 | 13:24 (1) | |||
Aleksi Niemi | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 13:55 (2) | |||
Otto Loukkalahti | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 14:11 (3) | |||
Santeri Silvennoinen | Kalevan Rasti | FIN | 12:00:00 | 14:27 (4) | |||
Eetu Savolainen | Siilin Rasti | FIN | 12:00:00 | 14:34 (5) | |||
Arttu Syrjäläinen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 14:42 (6) | |||
Veli Kangas | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 14:49 (7) | |||
Arto Talvinen | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 14:58 (8) | |||
Aleksi Karppinen | SK Pohjantähti | FIN | 12:00:00 | 15:12 (9) | |||
Ilari Sulkula | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 15:15 (10) | |||
Kristian Kannus | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 15:24 (11) | |||
Jussi-Elmeri Halme | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 15:33 (12) | |||
Olli Huhtinen | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 15:53 (13) | |||
Tuukka Senttula | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 16:01 (14) | |||
Markus Räsänen | Kuopion Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 16:04 (15) | |||
Misa Tuomala | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 16:07 (16) | |||
Eero Saleva | SK Uusi | FIN | 12:00:00 | 16:16 (17) | |||
Simo Hasu | OK Orient | FIN | 12:00:00 | 16:18 (18) | |||
Luukas Valtonen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 16:42 (19) | |||
Ville Lampinen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 16:54 (20) | |||
Christian Kronberg | IF Femman | FIN | 12:00:00 | 16:59 (21) | |||
Jyri Uusitalo | Pellon Ponsi | FIN | 12:00:00 | 17:20 (22) | |||
Eeli Viholainen | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 17:49 (23) | |||
Ville Parkkinen | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 12:00:00 | 18:04 (24) | |||
Lauri Roininen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 18:15 (25) | |||
Eetu Holmberg | Rastikarhut | FIN | 12:00:00 | 18:19 (26) | |||
Matti Linna | Oulaisten Huima | FIN | 12:00:00 | 18:46 (27) | |||
Henri Similä | SK Vuoksi | FIN | 12:00:00 | 19:04 (28) | |||
Santeri Aikio | Kuusamon Erä-Veikot | FIN | 12:00:00 | 19:43 (29) | |||
Aapo Lönnroth | Suomusjärven Sisu | FIN | 12:00:00 | 20:27 (30) | |||
Jeremias Lipsanen | Navi | FIN | 12:00:00 | 20:51 (31) | |||
Lari-Antti Rissanen | Sonkajärven Pahka | FIN | 12:00:00 | 20:54 (32) | |||
Atte Lahtinen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 20:57 (33) | |||
Lari Takanen | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 21:09 (34) | |||
Olli Malinen | SK Uusi | FIN | 12:00:00 | 23:05 (35) | |||
Ville Jokela | Suunta-Sepot | FIN | 12:00:00 | 26:47 (36) | |||
Jesse Ihalainen | Navi | FIN | 12:00:00 | 27:03 (37) | |||
Anton Sulkula | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 28:20 (38) | |||
Osku Lyytikäinen | SK Vuoksi | FIN | 12:00:00 | 31:11 (39) |