SM-keskimatka (R1), WRE, 24.5.2014, Joutsenon Kullervo, Joutseno

D21K3

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,7 km
 
1.   Marjo Liikanen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:45:00   23:48  
2.   Sari Nurmela Vehkalahden Veikot  FIN  10:36:00   23:51  
2.   Saila Kinni Tampereen Pyrintö  FIN  10:48:00   23:51  
4.   Jenny Paulin Hiidenkiertäjät  FIN  10:35:00   24:02  
5.   Miia Niittynen Koovee  FIN  10:38:00   25:01  
6.   Laura Vike Hämeenlinnan Suunnistajat  LAT  10:43:00   25:55  
7.   Sari Anttonen Keuruun Kisailijat  FIN  10:46:00   25:57  
8.   Heini Saarimäki Angelniemen Ankkuri  FIN  10:39:00   26:01  
9.   Sanna Andelin Lahden Taimi  FIN  10:41:00   26:27  
10.   Mira Kaskinen Rastikarhut  FIN  10:33:00   26:43  
11.   Tuija Kuusela Rastikarhut  FIN  10:28:00   27:16  
12.   Satu Heittola Rasti-Kurikka  FIN  10:24:00   27:27  
13.   Päivi Autio Hiisirasti  FIN  10:40:00   27:29  
14.   Heini Wennman SK Pohjantähti  FIN  10:44:00   27:44  
15.   Erika Uotila Koovee  FIN  10:20:00   27:58  
16.   Heini Papinsaari Kangasala SK  FIN  10:32:00   27:59  
17.   Johanna Hulkkonen SK Uusi  FIN  10:37:00   28:13  
18.   Paula Iso-Markku Kalevan Rasti  FIN  10:04:00   28:20  
19.   Mari Väisänen Kalevan Rasti  FIN  10:31:00   28:36  
19.   Ina Westerlund OK77  FIN  10:34:00   28:36  
21.   Maria Laine Tampereen Pyrintö  FIN  10:22:00   28:40  
22.   Tuuli Paunonen Koovee  FIN  10:23:00   28:45  
23.   Kirsi Kiiskinen Asikkalan Raikas  FIN  10:25:00   28:46  
24.   Hanna Raitanen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:42:00   29:06  
25.   Tiia Miettinen MS Parma  FIN  10:26:00   29:07  
26.   Krista Joona Pellon Ponsi  FIN  10:19:00   29:26  
27.   Veera Kortelainen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  10:18:00   30:57  
28.   Anna Ojapalo Lynx  FIN  10:11:00   30:59  
29.   Hanna Sivén Ähtärin Urheilijat  FIN  10:21:00   31:49  
30.   Anna-Kaisa Asikainen Kalevan Rasti  FIN  10:17:00   32:24  
31.   Eveliina Nykänen Lappeen Riento  FIN  10:15:00   32:57  
32.   Laura Pajunen Anttolan Urheilijat  FIN  10:29:00   33:27  
33.   Sabrina Meriheinä SK Uusi  FIN  10:30:00   34:18  
34.   Annukka Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  10:12:00   34:52  
35.   Pernilla Backlund Närpes OK  FIN  10:01:00   35:29  
36.   Tiina Kihlström Ähtärin Urheilijat  FIN  10:06:00   35:31  
37.   Salla Laitinen Espoon Akilles  FIN  10:05:00   35:58  
38.   Kristiina Lampinen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:27:00   36:11  
39.   Milla Mattila Helsingin Suunnistajat  FIN  10:16:00   39:09  
40.   Annamari Heikkilä Lynx  FIN  10:10:00   39:32  
41.   Polina (U) Kuznetsova Hämeenlinnan Suunnistajat  RUS  10:08:00   40:11  
42.   Päivi Julku Kymin Suunnistajat  FIN  10:07:00   40:24  
43.   Johanna Pensas-Maajärvi Lappeen Riento  FIN  10:13:00   40:39  
44.   Leena Tani Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:09:00   40:51  
45.   Kukka-Maaria Kärki Olavin Rasti  FIN  10:03:00   55:51  
   Heli Hartvik Paimion Rasti  FIN  10:02:00   ei läht.  
   Vuokko Jurvakainen Suunta Jyväskylä  FIN  10:14:00   ei läht.  
   Anni-Maija Fincke Tampereen Pyrintö  FIN  10:47:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English