SM-keskimatka (R1), WRE, 24.5.2014, Joutsenon Kullervo, Joutseno

D21K2

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,6 km
 
1.   Outi Ojanen Kangasala SK  FIN  10:45:00   23:11  
2.   Sofia Haajanen SK Pohjantähti  FIN  10:46:00   23:17  
3.   Venla Niemi Tampereen Pyrintö  FIN  10:47:00   23:23  
4.   Marika Teini SK Pohjantähti  FIN  10:44:00   24:29  
5.   Essi Hietaoja Helsingin Suunnistajat  FIN  10:31:00   24:49  
6.   Mari Väänänen Kalevan Rasti  FIN  10:41:00   25:04  
7.   Anna Närhi Sweden  FIN  10:42:00   26:22  
8.   Maija Sianoja MS Parma  FIN  10:43:00   26:43  
9.   Outi Sareila MS Parma  FIN  10:38:00   27:03  
10.   Laura Leijola Hiidenkiertäjät  FIN  10:30:00   28:14  
11.   Sanni Kivelä Angelniemen Ankkuri  FIN  10:37:00   28:16  
12.   Miitu Korhonen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:17:00   28:47  
13.   Sonja Kyrölä Tampereen Pyrintö  FIN  10:29:00   28:57  
14.   Katja Mjösund MS Parma  FIN  10:39:00   29:05  
15.   Salla Fagerudd Paimion Rasti  FIN  10:26:00   29:07  
16.   Laura Lakanen SK Pohjantähti  FIN  10:24:00   29:14  
17.   Emma Silvennoinen Paimion Rasti  FIN  10:35:00   30:34  
18.   Mia Taini Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:33:00   30:36  
19.   Sonja Mörsky Keuruun Kisailijat  FIN  10:23:00   30:47  
20.   Matleena Fincke Kalevan Rasti  FIN  10:22:00   31:38  
21.   Anni Honkimaa Espoon Suunta  FIN  10:20:00   31:42  
22.   Sari Suomalainen Leppävaaran Sisu  FIN  10:32:00   31:59  
23.   Heli Noponen Anttolan Urheilijat  FIN  10:02:00   34:23  
24.   Eija Meriläinen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:15:00   34:52  
25.   Elli Virta IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:25:00   35:00  
26.   Signe Dambe Paimion Rasti  FIN  10:16:00   35:09  
27.   Matleena Juvonen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  10:12:00   35:48  
28.   Marika Hara Koovee  FIN  10:08:00   36:00  
29.   Niina Papinsaari Kangasala SK  FIN  10:34:00   36:07  
30.   Maiju Kohonen Rasti-Nokia  FIN  10:21:00   36:47  
31.   Rafaela Ilmoni OK77  FIN  10:27:00   38:34  
32.   Laura Jakobsson Rastikarhut  FIN  10:13:00   40:02  
33.   Johanna Honkanen MS Parma  FIN  10:04:00   40:17  
34.   Maria (U) Nakonechnaya Angelniemen Ankkuri  FIN  10:28:00   40:50  
35.   Sara Lax SK Pohjantähti  FIN  10:10:00   41:22  
36.   Johanna Kiiski Helsingin Suunnistajat  FIN  10:14:00   41:53  
37.   Silja Tarvonen Kangasniemen Kalske  FIN  10:01:00   42:16  
38.   Elina Grahn Närpes OK  FIN  10:09:00   43:10  
39.   Lotta Haavisto Turun Suunnistajat  FIN  10:06:00   43:46  
40.   Minna Saarinen Koovee  FIN  10:07:00   43:49  
41.   Eeva-Liisa Hakala Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  10:19:00   45:19  
42.   Saara Laamanen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  10:03:00   1:07:21  
   Laura Jänis Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  10:05:00   hylätty  
   Anu Uhotoinen Hiidenkiertäjät  FIN  10:11:00   hylätty  
   Anne Polso Vetelin Urheilijat  FIN  10:18:00   ei läht.  
   Henna Höglund Kalevan Rasti  FIN  10:36:00   ei läht.  
   Susanna Tervo MS Parma  FIN  10:40:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English