SM-keskimatka (R1), WRE, 24.5.2014, Joutsenon Kullervo, Joutseno

D21K1

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,7 km
 
1.   Karoliina Sundberg Lynx  FIN  10:45:00   24:32  
2.   Inga Dambe Paimion Rasti  LAT  10:46:00   24:41  
3.   Marttiina Joensuu SK Pohjantähti  FIN  10:44:00   25:32  
4.   Saara Norrgrann Paimion Rasti  FIN  10:22:00   26:03  
5.   Matleena Boström Sweden  FIN  10:39:00   26:05  
6.   Tuulia Viberg MS Parma  FIN  10:43:00   26:26  
7.   Yvonne Gunell Pargas IF  FIN  10:42:00   27:22  
8.   Henna-Riikka Haikonen Anttolan Urheilijat  FIN  10:38:00   27:23  
9.   Anni Heikkonen MS Parma  FIN  10:41:00   27:57  
10.   Elo (U) Saue Koovee  EST  10:40:00   28:18  
11.   Riina Rintamäki SK Uusi  FIN  10:33:00   29:04  
12.   Iida Savolainen Kangasala SK  FIN  10:19:00   29:17  
13.   Johanna Asklöf Lynx  FIN  10:21:00   29:36  
14.   Emmi Mähönen Tampereen Pyrintö  FIN  10:25:00   30:33  
15.   Kaisa Lylynperä Turun Suunnistajat  FIN  10:16:00   30:59  
16.   Saana-Maria Rahko SK Pohjantähti  FIN  10:23:00   31:27  
16.   Eveliina Hirvonen Paimion Rasti  FIN  10:35:00   31:27  
18.   Julia Björkstrand IF Femman  FIN  10:31:00   31:39  
19.   Anni Toiviainen SK Vuoksi  FIN  10:15:00   31:51  
20.   Laura Palm Kangasala SK  FIN  10:24:00   31:59  
21.   Lotta Karhola Tampereen Pyrintö  FIN  10:30:00   32:13  
22.   Sanna Kauppila Angelniemen Ankkuri  FIN  10:37:00   33:07  
23.   Sonja Liukkonen Hiidenkiertäjät  FIN  10:36:00   33:56  
24.   Säde Suutari Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:09:00   34:42  
25.   Katja Vanhalakka Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:18:00   35:36  
26.   Elli Peltomäki Rastikarhut  FIN  10:26:00   35:43  
27.   Maiju Nurmela Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  10:17:00   36:15  
28.   Anni Liimatainen Turun Suunnistajat  FIN  10:05:00   38:08  
29.   Susanna Forsell OK Raseborg  FIN  10:29:00   38:48  
30.   Ritva Partanen Iisalmen Visa  FIN  10:04:00   38:59  
31.   Vivian Lindholm OK77  FIN  10:27:00   39:54  
32.   Terhi Kauppila Helsingin Suunnistajat  FIN  10:08:00   40:08  
33.   Emma Juga IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:32:00   41:23  
34.   Ilona Haarlaa Helsingin Suunnistajat  FIN  10:02:00   41:49  
35.   Outi Valkonen Kangasniemen Kalske  FIN  10:10:00   42:57  
36.   Linda Talbonen Kalevan Rasti  RUS  10:01:00   43:09  
37.   Anna Moilanen Kajaanin Suunnistajat  FIN  10:28:00   45:44  
38.   Ramona Åkermarck-Mähönen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:06:00   46:02  
39.   Jenna Ojala Vehkalahden Veikot  FIN  10:07:00   48:51  
40.   Iisa Lehtiniemi Savon Suunta  FIN  10:03:00   55:21  
41.   Hanna Ruhanen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:11:00   56:28  
   Salla Lilja Anttolan Urheilijat  FIN  10:12:00   ei läht.  
   Miia Karetjoki Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:13:00   ei läht.  
   Hanna Laine Kalevan Rasti  FIN  10:14:00   ei läht.  
   Piia Latva-Kiskola Rasti-Kurikka  FIN  10:20:00   hylätty  
   Kirsi Nurmi Sweden  FIN  10:34:00   hylätty  
   Minna Kauppi Asikkalan Raikas  FIN  10:47:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English