SM-keskimatka (R1), WRE, 24.5.2014, Joutsenon Kullervo, Joutseno

D21B2

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
4,0 km
 
1.   Susanna Tervo MS Parma  FIN  13:04:00   36:24  
2.   Silja Tarvonen Kangasniemen Kalske  FIN  13:24:00   37:02  
3.   Laura Pajunen Anttolan Urheilijat  FIN  13:38:00   37:26  
4.   Kirsi Nurmi Sweden  FIN  13:07:00   37:37  
5.   Vivian Lindholm OK77  FIN  13:43:00   37:59  
6.   Linda Talbonen Kalevan Rasti  RUS  13:28:00   38:40  
7.   Emma Juga IF Sibbo-Vargarna  FIN  13:37:00   38:51  
8.   Johanna Kiiski Helsingin Suunnistajat  FIN  13:27:00   39:44  
9.   Sabrina Meriheinä SK Uusi  FIN  13:35:00   39:46  
10.   Anu Uhotoinen Hiidenkiertäjät  FIN  13:02:00   40:39  
11.   Johanna Honkanen MS Parma  FIN  13:36:00   41:01  
12.   Maria (U) Nakonechnaya Angelniemen Ankkuri  FIN  13:33:00   41:33  
13.   Salla Laitinen Espoon Akilles  FIN  13:23:00   41:37  
14.   Johanna Pensas-Maajärvi Lappeen Riento  FIN  13:05:00   41:51  
15.   Rafaela Ilmoni OK77  FIN  13:42:00   42:14  
16.   Pernilla Backlund Närpes OK  FIN  13:29:00   42:21  
17.   Annukka Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  13:32:00   42:33  
18.   Minna Saarinen Koovee  FIN  13:15:00   42:39  
19.   Piia Latva-Kiskola Rasti-Kurikka  FIN  13:10:00   42:51  
20.   Laura Jakobsson Rastikarhut  FIN  13:39:00   43:01  
21.   Milla Mattila Helsingin Suunnistajat  FIN  13:17:00   43:33  
22.   Anna Moilanen Kajaanin Suunnistajat  FIN  13:25:00   43:58  
23.   Eveliina Nykänen Lappeen Riento  FIN  13:41:00   44:06  
24.   Sara Lax SK Pohjantähti  FIN  13:30:00   45:17  
25.   Terhi Kauppila Helsingin Suunnistajat  FIN  13:40:00   46:05  
26.   Polina (U) Kuznetsova Hämeenlinnan Suunnistajat  RUS  13:11:00   46:07  
27.   Ilona Haarlaa Helsingin Suunnistajat  FIN  13:34:00   46:11  
28.   Annamari Heikkilä Lynx  FIN  13:14:00   46:25  
29.   Tiina Kihlström Ähtärin Urheilijat  FIN  13:26:00   47:46  
30.   Elina Grahn Närpes OK  FIN  13:21:00   48:16  
31.   Outi Valkonen Kangasniemen Kalske  FIN  13:31:00   49:04  
32.   Ramona Åkermarck-Mähönen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:22:00   51:58  
33.   Jenna Ojala Vehkalahden Veikot  FIN  13:19:00   53:06  
34.   Eeva-Liisa Hakala Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  13:12:00   53:45  
35.   Hanna Ruhanen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:13:00   54:27  
36.   Leena Tani Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:03:00   54:34  
37.   Lotta Haavisto Turun Suunnistajat  FIN  13:18:00   55:41  
38.   Päivi Julku Kymin Suunnistajat  FIN  13:08:00   55:42  
39.   Laura Jänis Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  13:06:00   56:21  
40.   Iisa Lehtiniemi Savon Suunta  FIN  13:16:00   1:03:25  
41.   Saara Laamanen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  13:09:00   1:19:42  
   Kukka-Maaria Kärki Olavin Rasti  FIN  13:01:00   hylätty  
   Kristiina Lampinen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:20:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English