SM-keskimatka (R1), WRE, 24.5.2014, Joutsenon Kullervo, Joutseno

D21B1

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
4,0 km
 
1.   Salla Fagerudd Paimion Rasti  FIN  13:47:00   32:53  
2.   Eveliina Hirvonen Paimion Rasti  FIN  13:42:00   34:16  
3.   Heini Wennman SK Pohjantähti  FIN  13:49:00   34:29  
4.   Elli Virta IF Sibbo-Vargarna  FIN  13:17:00   34:30  
5.   Mia Taini Jämsän Retki-Veikot  FIN  13:38:00   35:08  
6.   Laura Lakanen SK Pohjantähti  FIN  13:44:00   35:25  
7.   Kaisa Lylynperä Turun Suunnistajat  FIN  13:48:00   35:44  
8.   Julia Björkstrand IF Femman  FIN  13:39:00   35:57  
9.   Lotta Karhola Tampereen Pyrintö  FIN  13:30:00   36:04  
10.   Anni Honkimaa Espoon Suunta  FIN  13:29:00   36:57  
11.   Saana-Maria Rahko SK Pohjantähti  FIN  13:45:00   37:09  
12.   Sonja Mörsky Keuruun Kisailijat  FIN  13:35:00   37:21  
13.   Kirsi Kiiskinen Asikkalan Raikas  FIN  13:22:00   37:45  
14.   Maria Laine Tampereen Pyrintö  FIN  13:28:00   38:08  
15.   Maiju Nurmela Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  13:12:00   38:14  
16.   Sari Suomalainen Leppävaaran Sisu  FIN  13:26:00   38:26  
17.   Tuuli Paunonen Koovee  FIN  13:25:00   38:31  
18.   Emma Silvennoinen Paimion Rasti  FIN  13:41:00   38:32  
19.   Mari Väisänen Kalevan Rasti  FIN  13:34:00   39:21  
20.   Matleena Juvonen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  13:11:00   39:33  
21.   Katja Vanhalakka Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:18:00   39:46  
22.   Marika Hara Koovee  FIN  13:08:00   39:53  
23.   Sanna Kauppila Angelniemen Ankkuri  FIN  13:27:00   40:25  
24.   Heli Noponen Anttolan Urheilijat  FIN  13:23:00   40:29  
25.   Veera Kortelainen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  13:10:00   40:44  
26.   Signe Dambe Paimion Rasti  FIN  13:14:00   41:30  
27.   Tiia Miettinen MS Parma  FIN  13:16:00   41:47  
28.   Sonja Liukkonen Hiidenkiertäjät  FIN  13:24:00   41:52  
29.   Anni Liimatainen Turun Suunnistajat  FIN  13:09:00   41:55  
30.   Elli Peltomäki Rastikarhut  FIN  13:15:00   42:03  
31.   Hanna Sivén Ähtärin Urheilijat  FIN  13:04:00   42:06  
32.   Emmi Mähönen Tampereen Pyrintö  FIN  13:51:00   42:21  
33.   Laura Palm Kangasala SK  FIN  13:33:00   42:52  
34.   Matleena Fincke Kalevan Rasti  FIN  13:32:00   42:59  
35.   Eija Meriläinen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:20:00   43:06  
36.   Säde Suutari Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:21:00   43:41  
37.   Heini Papinsaari Kangasala SK  FIN  13:43:00   43:58  
38.   Ina Westerlund OK77  FIN  13:31:00   44:53  
39.   Maiju Kohonen Rasti-Nokia  FIN  13:02:00   48:33  
40.   Krista Joona Pellon Ponsi  FIN  13:13:00   52:40  
41.   Ritva Partanen Iisalmen Visa  FIN  13:03:00   54:49  
42.   Niina Papinsaari Kangasala SK  FIN  13:05:00   59:22  
   Anna-Kaisa Asikainen Kalevan Rasti  FIN  13:01:00   keskeytti  
   Susanna Forsell OK Raseborg  FIN  13:06:00   hylätty  
   Anna Ojapalo Lynx  FIN  13:07:00   keskeytti  
   Hanna Raitanen Rajamäen Rykmentti  FIN  13:19:00   ei läht.  
   Anni Toiviainen SK Vuoksi  FIN  13:36:00   ei läht.  
   Paula Iso-Markku Kalevan Rasti  FIN  13:37:00   ei läht.  
   Johanna Hulkkonen SK Uusi  FIN  13:40:00   ei läht.  
   Erika Uotila Koovee  FIN  13:46:00   hylätty  
   Katja Mjösund MS Parma  FIN  13:50:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English