SM-keskimatka (R1), WRE, 24.5.2014, Joutsenon Kullervo, Joutseno

D21

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,5 km
Väliaika
3,0 km
Väliaika
3,6 km
Maali
4,4 km
 
1.   Inga Dambe Paimion Rasti  LAT  15:21:00   10:51 (5)  22:11 (1)  26:06 (1)  30:38  
2.   Venla Niemi Tampereen Pyrintö  FIN  15:13:00   10:43 (3)  22:54 (2)  26:17 (2)  31:11  
3.   Tuulia Viberg MS Parma  FIN  14:57:00   10:44 (4)  23:00 (3)  26:18 (3)  31:15  
4.   Marika Teini SK Pohjantähti  FIN  15:07:00   11:23 (8)  23:05 (4)  26:34 (4)  31:52  
4.   Sofia Haajanen SK Pohjantähti  FIN  15:19:00   11:01 (6)  23:35 (8)  27:06 (7)  31:52  
6.   Henna-Riikka Haikonen Anttolan Urheilijat  FIN  14:45:00   11:33 (11)  23:08 (6)  26:54 (6)  31:59  
7.   Outi Ojanen Kangasala SK  FIN  15:25:00   11:14 (7)  23:07 (5)  26:34 (4)  32:06  
8.   Saila Kinni Tampereen Pyrintö  FIN  15:11:00   10:36 (1)  23:27 (7)  27:07 (8)  32:20  
9.   Marttiina Joensuu SK Pohjantähti  FIN  15:15:00   11:41 (12)  23:55 (9)  27:27 (9)  32:28  
10.   Yvonne Gunell Pargas IF  FIN  14:51:00   11:31 (9)  24:03 (10)  27:46 (10)  32:58  
11.   Sari Anttonen Keuruun Kisailijat  FIN  14:47:00   10:42 (2)  24:27 (12)  28:09 (11)  33:24  
12.   Saara Norrgrann Paimion Rasti  FIN  15:09:00   11:57 (14)  25:02 (14)  28:35 (13)  33:40  
13.   Maija Sianoja MS Parma  FIN  14:43:00   11:54 (13)  25:10 (16)  28:48 (16)  33:54  
14.   Jenny Paulin Hiidenkiertäjät  FIN  15:05:00   13:25 (24)  25:08 (15)  28:38 (14)  34:04  
15.   Karoliina Sundberg Lynx  FIN  15:27:00   11:32 (10)  25:19 (18)  29:09 (18)  34:05  
16.   Marjo Liikanen Rajamäen Rykmentti  FIN  15:23:00   12:29 (17)  24:22 (11)  28:13 (12)  34:08  
17.   Heini Saarimäki Angelniemen Ankkuri  FIN  14:41:00   12:38 (18)  24:54 (13)  28:38 (14)  34:09  
18.   Mari Väänänen Kalevan Rasti  FIN  14:55:00   12:50 (20)  25:18 (17)  29:08 (17)  34:34  
19.   Mira Kaskinen Rastikarhut  FIN  14:29:00   13:05 (22)  25:53 (19)  29:42 (19)  34:58  
20.   Matleena Boström Sweden  FIN  15:03:00   14:42 (34)  27:14 (23)  30:44 (22)  36:06  
21.   Anna Närhi Sweden  FIN  14:49:00   12:15 (15)  26:20 (21)  30:24 (21)  36:09  
22.   Sari Nurmela Vehkalahden Veikot  FIN  15:17:00   14:16 (31)  26:08 (20)  30:13 (20)  36:26  
23.   Outi Sareila MS Parma  FIN  14:37:00   12:43 (19)  27:08 (22)  31:18 (23)  37:00  
24.   Laura Vike Hämeenlinnan Suunnistajat  LAT  14:53:00   12:23 (16)  27:46 (24)  31:43 (24)  37:25  
25.   Miia Niittynen Koovee  FIN  14:59:00   14:04 (28)  27:55 (25)  31:51 (25)  37:36  
26.   Elo (U) Saue Koovee  EST  14:33:00   14:48 (36)  28:30 (28)  32:44 (28)  38:15  
27.   Sanni Kivelä Angelniemen Ankkuri  FIN  14:25:00   14:08 (29)  29:06 (31)  32:57 (29)  38:25  
28.   Iida Savolainen Kangasala SK  FIN  14:21:00   14:00 (27)  28:21 (27)  32:43 (27)  38:38  
29.   Sanna Andelin Lahden Taimi  FIN  14:35:00   14:14 (30)  29:03 (30)  33:20 (31)  38:56  
30.   Johanna Asklöf Lynx  FIN  14:15:00   13:20 (23)  28:08 (26)  32:36 (26)  38:58  
31.   Päivi Autio Hiisirasti  FIN  14:11:00   13:25 (24)  28:33 (29)  32:57 (29)  39:26  
32.   Sonja Kyrölä Tampereen Pyrintö  FIN  14:13:00   13:56 (26)  29:32 (34)  33:32 (33)  39:41  
33.   Miitu Korhonen Kuopion Suunnistajat  FIN  14:19:00   12:58 (21)  29:09 (32)  33:23 (32)  39:59  
34.   Anni Heikkonen MS Parma  FIN  14:39:00   16:09 (37)  29:22 (33)  33:34 (34)  40:08  
35.   Laura Leijola Hiidenkiertäjät  FIN  14:31:00   14:41 (33)  29:41 (35)  34:01 (35)  40:53  
36.   Riina Rintamäki SK Uusi  FIN  14:27:00   14:29 (32)  29:53 (36)  34:43 (36)  41:18  
37.   Essi Hietaoja Helsingin Suunnistajat  FIN  15:01:00   14:47 (35)  30:37 (37)  34:55 (37)  41:44  
38.   Tuija Kuusela Rastikarhut  FIN  14:23:00   17:10 (39)  32:02 (38)  36:22 (38)  44:21  
39.   Satu Heittola Rasti-Kurikka  FIN  14:17:00   16:29 (38)  36:50 (39)  40:47 (39)  46:32  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English