SM-keskimatka (R1), WRE, 24.5.2014, Joutsenon Kullervo, Joutseno

D17K1

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,6 km
 
1.   Noora Koskinen Hiisirasti  FIN  10:49:00   17:49  
2.   Inna Antikainen Turun Suunnistajat  FIN  10:35:00   21:22  
3.   Sonja Mellberg Vaasan Suunnistajat  FIN  10:41:00   21:26  
4.   Anni Kivilaakso Lynx  FIN  10:26:00   22:35  
5.   Emilia Ståhlberg Espoon Suunta  FIN  10:43:00   22:41  
6.   Janika Puikkonen Suunta Jyväskylä  FIN  10:48:00   22:56  
7.   Laura Jerkku Turun Suunnistajat  FIN  10:29:00   23:30  
8.   Iiris Taubert Koovee  FIN  10:40:00   23:35  
9.   Milla Rajala Lapuan Virkiä  FIN  10:22:00   23:54  
10.   Laura Holmberg Rastikarhut  FIN  10:11:00   24:35  
11.   Elsi Pöllänen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:21:00   25:07  
12.   Riikka Haltia Rajamäen Rykmentti  FIN  10:46:00   25:11  
13.   Roosa Metsola Kymin Suunnistajat  FIN  10:38:00   25:17  
14.   Inka Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:16:00   25:21  
15.   Johanna Brink Pargas IF  FIN  10:17:00   25:33  
16.   Alexandra Enlund IF Femman  FIN  10:45:00   25:38  
17.   Selja Kaartinen Angelniemen Ankkuri  FIN  10:36:00   25:47  
18.   Juliaana Näsi SK Pohjantähti  FIN  10:39:00   25:57  
19.   Kaisa Hankala Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:04:00   25:59  
20.   Kia-Lotta Hirvonen Rastivarsat  FIN  10:10:00   26:05  
21.   Ellen Myrskog IK Kronan  FIN  10:42:00   26:14  
22.   Maiju Oksanen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:30:00   26:44  
23.   Camilla Fingerroos Paimion Rasti  FIN  10:20:00   27:10  
24.   Hanne-Line Ekström MS Parma  FIN  10:14:00   27:51  
25.   Henna Yliluikki Suomusjärven Sisu  FIN  10:33:00   28:50  
26.   Anna Kuronen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:28:00   28:51  
27.   Karoliina Martikainen IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:34:00   29:01  
28.   Katariina Aaltonen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:08:00   29:15  
29.   Petra Väliheikki Laitasaaren Veto  FIN  10:12:00   29:54  
30.   Reetta Pakkanen Vehkalahden Veikot  FIN  10:31:00   30:31  
31.   Veera Korteniemi Pellon Ponsi  FIN  10:18:00   30:33  
32.   Varpu Aho Valkeakosken Haka  FIN  10:25:00   31:38  
33.   Enni Jalava Turun Suunnistajat  FIN  10:44:00   31:51  
34.   Pihla Pasanen Rasti-Jussit  FIN  10:13:00   32:32  
35.   Milja Jaatinen Haukiputaan Heitto  FIN  10:06:00   32:41  
36.   Terhi Ruponen Rastivarsat  FIN  10:02:00   33:08  
37.   Ella-Noora Rahkola Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:47:00   33:49  
38.   Venla Kinnala Turun Suunnistajat  FIN  10:37:00   34:01  
39.   Krista Lahtinen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:32:00   34:02  
40.   Iida Heiskanen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:27:00   35:03  
41.   Roosa Hyvärinen Rastivarsat  FIN  10:15:00   35:29  
42.   Aurora Näsi SK Pohjantähti  FIN  10:23:00   39:13  
43.   Fanny Rönnqvist OK Botnia  FIN  10:05:00   39:55  
44.   OIga Hannunen Suunta Jyväskylä  FIN  10:09:00   40:10  
45.   Varpu Vehomäki Olavin Rasti  FIN  10:07:00   47:29  
46.   Emma Pukki Luumäen Rasti  FIN  10:03:00   51:37  
   Sophia Arrakoski OK77  FIN  10:01:00   ei läht.  
   Anni Malinen SK Uusi  FIN  10:19:00   ei läht.  
   Marikki Nygård Kuopion Suunnistajat  FIN  10:24:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English