Mehiläinen sprint, 1.5.2014, Liedon Parma Mynämäen Suunnistajat-52

H21EK2

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,11 km
 
1.   Mårten Boström IFK Lidingö SOK  FIN  10:45:00   11:08  
2.   Frederic Tranchand Paimion Rasti  FRA  10:44:00   11:12  
3.   Leonid Novikov Hiidenkiertäjät  FIN  10:13:00   11:24  
4.   Joni Hirvikallio Koovee  FIN  10:17:00   11:29  
4.   Otto Simosas OK Orient  FIN  10:39:00   11:29  
6.   Sergei Detkov Hiisirasti  RUS  10:33:00   11:32  
7.   Tero Föhr Vehkalahden Veikot  FIN  10:21:00   11:38  
8.   Alexey Sidorov Angelniemen Ankkuri  FIN  10:42:00   11:39  
9.   Mikko Huhtinen Turun Suunnistajat  FIN  10:37:00   11:40  
10.   Olli-Pekka Koistinen Hiidenkiertäjät  FIN  10:36:00   11:42  
11.   Otto Sund IF Femman  FIN  10:26:00   11:43  
12.   Kenny Kivikas Koovee  EST  10:40:00   11:46  
13.   Miika Suominen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:35:00   11:49  
14.   Petteri Muukkonen Vehkalahden Veikot  FIN  10:43:00   11:50  
15.   Jani Lakanen Vaajakosken Terä  FIN  10:31:00   11:52  
16.   Vili Niemi Rajamäen Rykmentti  FIN  10:38:00   11:56  
17.   Roman Efimov Hiisirasti  RUS  10:34:00   11:58  
18.   Vesa Taanila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:29:00   12:01  
18.   Mikko Sirén Angelniemen Ankkuri  FIN  10:30:00   12:01  
18.   Lauri Tammemäe Helsingin Suunnistajat  FIN  10:32:00   12:01  
21.   Sergey Gorokhov Ikaalisten Nouseva-Voima  RUS  10:01:00   12:02  
22.   Samu Heiska Lapuan Virkiä  FIN  10:14:00   12:09  
23.   Topi Penttinen OK Orient  FIN  10:18:00   12:10  
24.   Santeri Sainio Kangasala SK  FIN  10:16:00   12:11  
25.   Kuba Dragowski OK Raseborg  POL  10:00:00   12:15  
26.   Tobias Henriksson Pargas IF  FIN  10:23:00   12:19  
27.   Jussi Suna Turun Metsänkävijät  FIN  10:41:00   12:27  
28.   Jukka-Pekka Seppänen Hiisirasti  FIN  10:12:00   12:30  
29.   Mikhail Chegarovskiy IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:10:00   12:32  
30.   Panu Teittinen Kangasala SK  FIN  10:08:00   12:38  
31.   Topi Hasu OK Orient  FIN  10:11:00   12:40  
32.   Iisak Helander SK Pohjantähti  FIN  10:05:00   12:43  
33.   Mikael Fabritius OK Orient  FIN  10:19:00   12:50  
34.   Yuri Agafontsev IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:04:00   12:58  
35.   Markku Elo Angelniemen Ankkuri  FIN  10:09:00   13:16  
35.   Lasse Kautto Vaajakosken Terä  FIN  10:27:00   13:16  
37.   Anssi Vesanto Espoon Suunta  FIN  10:22:00   13:18  
38.   Petri Annila Koovee  FIN  10:07:00   13:38  
39.   Timo Mähönen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:15:00   13:49  
40.   Mika Jokiranta Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:06:00   13:50  
41.   Christopher Mikander OK Orient  FIN  10:03:00   14:19  
   Mikko Kesälä SK Pohjantähti  FIN  10:02:00   hylätty  
   Johannes Pohjala Hiisirasti  FIN  10:20:00   hylätty  
   Juho-Matti Taivainen Pellon Ponsi  FIN  10:24:00   ei läht.  
   Alexander Vikentyev Turun Suunnistajat  FIN  10:25:00   hylätty  
   Juuso Metsälä Kalevan Rasti  FIN  10:28:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English