Mehiläinen sprint, 1.5.2014, Liedon Parma Mynämäen Suunnistajat-52

H21E

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,9 km
Väliaika
3,5 km
Maali
4,05 km
 
1.   Frederic Tranchand Paimion Rasti  FRA  16:32:00   6:37 (1)  11:52 (1)  13:09  
2.   Tuomo Mäkelä Angelniemen Ankkuri  FIN  16:35:00   6:55 (3)  12:31 (2)  13:56  
3.   Otto Simosas OK Orient  FIN  16:26:00   6:57 (5)  12:36 (3)  14:00  
4.   Jesse Laukkarinen Rajamäen Rykmentti  FIN  16:33:00   6:58 (7)  12:47 (5)  14:09  
5.   Vili Niemi Rajamäen Rykmentti  FIN  16:04:00   6:50 (2)  12:37 (4)  14:10  
6.   Sergei Detkov Hiisirasti  RUS  16:24:00   6:55 (3)  12:49 (6)  14:13  
7.   Olli-Pekka Koistinen Hiidenkiertäjät  FIN  16:16:00   7:07 (10)  12:49 (6)  14:15  
8.   Alexey Sidorov Angelniemen Ankkuri  FIN  16:20:00   7:08 (12)  12:51 (8)  14:17  
9.   Topi Penttinen OK Orient  FIN  15:50:00   6:57 (5)  12:53 (9)  14:20  
10.   Jani Lakanen Vaajakosken Terä  FIN  16:06:00   7:07 (10)  12:54 (10)  14:22  
11.   Mikko Patana Hiidenkiertäjät  FIN  16:19:00   7:08 (12)  12:59 (11)  14:24  
12.   Matti Kivelä Hiidenkiertäjät  FIN  16:21:00   7:11 (14)  13:03 (13)  14:25  
13.   Sergey Gorokhov Ikaalisten Nouseva-Voima  RUS  15:54:00   7:22 (28)  13:04 (14)  14:30  
13.   Aaro Asikainen Kalevan Rasti  FIN  16:07:00   7:02 (8)  13:06 (15)  14:30  
13.   Mikko Huhtinen Turun Suunnistajat  FIN  16:18:00   7:14 (17)  13:02 (12)  14:30  
16.   Vesa Taanila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  16:00:00   7:18 (22)  13:06 (15)  14:33  
16.   Tero Föhr Vehkalahden Veikot  FIN  16:22:00   7:12 (15)  13:07 (17)  14:33  
18.   Joni Hirvikallio Koovee  FIN  16:28:00   7:22 (28)  13:12 (18)  14:39  
19.   Leonid Novikov Hiidenkiertäjät  FIN  16:30:00   7:12 (15)  13:13 (19)  14:40  
20.   Mikko Sirén Angelniemen Ankkuri  FIN  15:58:00   7:14 (17)  13:14 (20)  14:41  
21.   Toni Saari Vaajakosken Terä  FIN  16:29:00   7:21 (25)  13:16 (22)  14:43  
22.   Petteri Muukkonen Vehkalahden Veikot  FIN  16:08:00   7:17 (20)  13:15 (21)  14:47  
23.   Otto Sund IF Femman  FIN  16:14:00   7:14 (17)  13:21 (23)  14:49  
24.   Miika Suominen Rajamäen Rykmentti  FIN  16:10:00   7:23 (30)  13:23 (24)  14:50  
25.   Kenny Kivikas Koovee  EST  16:12:00   7:34 (32)  13:27 (27)  14:54  
26.   Tuukka Jurvakainen Vaajakosken Terä  FIN  16:17:00   7:24 (31)  13:30 (31)  14:55  
27.   Yury Tambasau MS Parma  BLR  15:51:00   7:04 (9)  13:28 (29)  14:56  
28.   Roman Efimov Hiisirasti  RUS  16:02:00   7:38 (36)  13:27 (27)  14:58  
29.   Santeri Sainio Kangasala SK  FIN  15:48:00   7:19 (23)  13:25 (26)  14:59  
29.   Tuomas Kari Angelniemen Ankkuri  FIN  16:05:00   7:20 (24)  13:24 (25)  14:59  
31.   Andrei Baryshnikov Helsingin Suunnistajat  FIN  16:09:00   7:21 (25)  13:28 (29)  15:00  
32.   Andreas Hall Hiidenkiertäjät  FIN  16:27:00   7:41 (40)  13:35 (33)  15:01  
33.   Einari Heinaro Helsingin Suunnistajat  FIN  16:13:00   7:17 (20)  13:32 (32)  15:06  
33.   Jonne Lakanen Vaajakosken Terä  FIN  16:23:00   7:38 (36)  13:35 (33)  15:06  
35.   Lauri Tammemäe Helsingin Suunnistajat  FIN  15:56:00   7:34 (32)  13:37 (35)  15:08  
36.   Andrei Hramov Hiisirasti  RUS  16:31:00   7:40 (39)  13:38 (36)  15:09  
37.   Roope Koskinen Hiisirasti  FIN  16:11:00   7:49 (45)  13:44 (39)  15:11  
38.   Peeter Pihl MS Parma  EST  16:25:00   7:21 (25)  13:38 (36)  15:12  
39.   Henrik Väisänen Hiisirasti  FIN  16:15:00   7:37 (35)  13:41 (38)  15:13  
40.   Sami Hämäläinen MS Parma  FIN  16:01:00   7:43 (43)  13:46 (40)  15:21  
41.   Sampo Rahko SK Pohjantähti  FIN  15:59:00   7:36 (34)  13:46 (40)  15:23  
42.   Tuomo Istolahti Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  16:03:00   7:58 (46)  13:58 (42)  15:34  
43.   Lauri Vuorinen Vehkalahden Veikot  FIN  15:57:00   7:44 (44)  14:06 (43)  15:48  
44.   Samu Heiska Lapuan Virkiä  FIN  15:52:00   8:01 (47)  14:20 (45)  15:51  
45.   Markus Salo Punkalaitumen Kunto  FIN  15:47:00   7:42 (41)  14:17 (44)  15:56  
46.   Samuli Salmenoja MS Parma  FIN  15:55:00   7:42 (41)  14:25 (46)  15:58  
47.   Saku Asikainen Hiisirasti  FIN  15:53:00   8:20 (48)  14:49 (47)  16:27  
48.   Victor Mansner IF Sibbo-Vargarna  FIN  15:49:00   7:38 (36)  15:50 (48)  17:20  
   Kuba Dragowski OK Raseborg  POL  15:46:00         hylätty  
   Mårten Boström IFK Lidingö SOK  FIN  16:34:00         hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English