FSOM 2014 Lång

H45

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
3,3 km
Väliaika
6,3 km
Maali
7,1 km
 
1.   Jan Donner OK77  FIN  13:20:00   25:26 (1)  46:20 (1)  51:03  
2.   Antti Granqvist IF Sibbo-Vargarna  FIN  12:30:00   25:51 (2)  47:07 (2)  51:49  
3.   Mats Lundström OK Raseborg  FIN  13:06:00   26:33 (3)  48:04 (3)  53:04  
4.   Jyrki Jäppinen OK77  FIN  12:52:00   27:56 (4)  52:01 (4)  57:04  
5.   Jan Wasström OK Raseborg  FIN  13:22:00   29:01 (6)  53:19 (5)  58:52  
6.   Tomas Ray OK77  FIN  12:36:00   28:52 (5)  54:20 (6)  59:58  
7.   Patric Östergård IF Sibbo-Vargarna  FIN  12:50:00   30:04 (9)  57:08 (8)  1:02:32  
8.   Jari Lindholm OK77  FIN  12:28:00   29:24 (7)  56:15 (7)  1:02:47  
9.   Jörgen Nyman OK Raseborg  FIN  12:56:00   36:31 (20)  58:15 (13)  1:03:13  
10.   Jarmo Koskela OK77  FIN  13:10:00   32:55 (13)  58:06 (11)  1:03:37  
11.   Peter Johansson IF Brahe  FIN  13:28:00   32:06 (12)  57:43 (10)  1:03:53  
12.   Jori Arrakoski OK77  FIN  13:26:00   30:12 (10)  57:39 (9)  1:04:09  
13.   Tommy Joensuu IF Brahe  FIN  12:58:00   29:47 (8)  58:06 (11)  1:05:41  
14.   Stefan Höstman Malax IF  FIN  12:32:00   32:02 (11)  58:54 (14)  1:06:02  
15.   Ove Arén Pargas IF  FIN  12:34:00   33:28 (15)  1:03:17 (17)  1:08:57  
16.   Jonas Wolff OK Raseborg  FIN  12:40:00   33:27 (14)  1:02:16 (15)  1:09:16  
17.   Johan Holmback Malax IF  FIN  13:18:00   33:44 (16)  1:03:09 (16)  1:10:26  
18.   Stefan Villanen Kimito SF  FIN  13:00:00   35:57 (19)  1:06:29 (18)  1:13:06  
19.   Anders Brink Pargas IF  FIN  13:24:00   35:30 (17)  1:07:31 (19)  1:15:15  
20.   Peter Tallberg Akilles OK  FIN  12:44:00   35:33 (18)  1:09:26 (20)  1:16:25  
21.   Anders Ingman IF Sibbo-Vargarna  FIN  12:54:00   37:47 (21)  1:09:36 (21)  1:16:58  
22.   Christer Snickars Solf IK  FIN  12:46:00   41:04 (23)  1:11:40 (22)  1:18:35  
23.   Jan Sjuls IF Åland  FIN  13:12:00   40:14 (22)  1:12:11 (23)  1:18:57  
24.   Robert Weiss OK77  FIN  12:42:00   42:55 (24)  1:20:27 (24)  1:29:04  
25.   Ari Kauhanen OK77  FIN  13:04:00   51:08 (25)  1:30:10 (25)  1:38:13  
26.   Michael Linde IF Åland  FIN  12:48:00   53:00 (26)  1:43:45 (26)  1:54:38  
27.   Henrik Lindgrén IF Femman  FIN  13:02:00   1:12:57 (27)  1:54:15 (27)  2:04:07  
   Kaj Grön IF Brahe  FIN  12:38:00         hylätty  
   Robert Lillhonga Gamlakarleby IF  FIN  13:08:00         ei läht.  
   Mats Strandvall IK Kronan  FIN  13:14:00         hylätty  
   Stefan Borgman IF Sibbo-Vargarna  FIN  13:16:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English