FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H9RR 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
1,0 km
 
1.   Anttoni Mäki-Laurila Punkalaitumen Kunto  FIN  11:43:00   5:51  
2.   Kasper Joensivu Valkeakosken Haka  FIN  11:46:00   6:23  
3.   Kaapo Lehtonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:41:00   6:35  
4.   Atte Rajamäki Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  12:01:00   6:36  
5.   Aaro Lahikainen Tampereen Pyrintö  FIN  11:58:00   6:43  
6.   Tuukka Tolkkinen Sotkamon Jymy  FIN  11:24:00   6:44  
6.   Miika Mäenpää Hyvinkään Rasti  FIN  11:48:00   6:44  
8.   Elias Ronkainen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:35:00   6:45  
9.   Felix Hahn Solf IK  FIN  12:12:00   6:56  
10.   Eeli Ruoti Vehkalahden Veikot  FIN  11:47:00   6:58  
11.   Johannes Lahtinen Keuruun Kisailijat  FIN  11:38:00   7:00  
12.   Joonas Isojärvi Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:13:00   7:01  
13.   Aarni Jokipii Rasti-Jussit  FIN  11:33:00   7:04  
14.   Lauri Aalto MS Parma  FIN  12:04:00   7:07  
15.   Aapo Kangas Lapuan Virkiä  FIN  11:30:00   7:09  
15.   Eetu Pulju Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:42:00   7:09  
17.   Paavo Niemelä Iisu  FIN  11:59:00   7:11  
18.   Aksu Vuorensyrjä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:50:00   7:17  
18.   Pyry Riissanen Espoon Akilles  FIN  12:03:00   7:17  
20.   Aapo Inkilä Keuruun Kisailijat  FIN  11:45:00   7:23  
21.   Topias Muukkonen SK Uusi  FIN  11:23:00   7:26  
22.   Jussi Ankelo Vakka-Rasti  FIN  11:56:00   7:36  
23.   Olli Niinimäki SK Pohjantähti  FIN  11:44:00   7:49  
24.   Mikko Rönkkö Tuupovaaran Sepot  FIN  11:34:00   7:52  
25.   Sisu Sorri Suunta Jyväskylä  FIN  12:05:00   8:02  
26.   Konsta Hämäläinen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:25:00   8:08  
27.   Anttijussi Karjalainen Suunta Jyväskylä  FIN  11:29:00   8:09  
28.   Hermanni Pernu Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:32:00   8:20  
28.   Aaro Syrjälahti Rasti-Vihti  FIN  11:49:00   8:20  
30.   Eetu Granqvist Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:08:00   8:23  
31.   Rasmus Pääkkönen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:36:00   8:24  
32.   Pyry Kilpeläinen Suunta Jyväskylä  FIN  11:54:00   8:36  
33.   Iikka Heijari Vehkalahden Veikot  FIN  11:40:00   8:43  
34.   Kalle Tikkanen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:10:00   8:44  
34.   Thomas Heikkinen Hiidenkiertäjät  FIN  12:14:00   8:44  
36.   Veeti Roine Hiidenkiertäjät  FIN  11:31:00   8:55  
37.   Akseli Kärkkäinen Lammin Säkiä  FIN  11:26:00   9:02  
38.   Topi Nivukoski Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  12:11:00   9:14  
39.   Veikka Kyckling Rastihaukat  FIN  12:07:00   9:22  
40.   Jonne Mukkala Kalevan Rasti  FIN  11:53:00   9:30  
41.   Rasmus Karjalainen Liperin Taimi  FIN  12:06:00   9:33  
42.   Ville Lemberg Rasti-Jussit  FIN  11:51:00   10:20  
43.   Kasper Packalen Lynx  FIN  12:02:00   10:49  
44.   Antti Kinnunen SK Pohjantähti  FIN  11:22:00   11:08  
45.   Antti Huisko MS Parma  FIN  11:28:00   11:56  
46.   Jonne Makkonen Liperin Taimi  FIN  11:27:00   12:22  
47.   Juho Kivilaakso Lynx  FIN  12:09:00   16:59  
48.   Verneri Marjala SK Pohjantähti  FIN  11:57:00   33:51  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English