FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H75 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
1,9 km
 
1.   Olavi Erkkilä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:20:00   18:22  
2.   Olavi Kittilä Saloisten Reipas  FIN  10:17:00   18:51  
3.   Kosti Salmela Pihtiputaan Tuisku  FIN  10:27:00   19:12  
4.   Toivo Setälä Järvenpään Palo  FIN  10:54:00   20:55  
5.   Paavo Moisio Saarijärven Pullistus  FIN  10:24:00   21:43  
6.   Kalevi Puusaari Kalajoen Junkkarit  FIN  11:10:00   22:30  
7.   Jorma Kuutti Perttelin Peikot  FIN  10:22:00   22:39  
8.   Heimo Pelkonen Kiimingin Urheilijat  FIN  10:32:00   23:02  
9.   Tarmo Salmi Joutsenon Kullervo  FIN  11:07:00   23:03  
10.   Eero Salo Inkeroisten Terho  FIN  11:05:00   23:31  
11.   Toivo Ryyppö Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  10:30:00   23:33  
12.   Tapani Häkkinen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  10:55:00   23:54  
13.   Erkki Alakuijala Suunta 2000  FIN  11:21:00   24:10  
14.   Kyösti Suokas Hollolan Urheilijat -46  FIN  10:47:00   24:21  
15.   Jyrki Viiri Hirvensalon Heitto  FIN  10:23:00   24:37  
16.   Aulis Leino Lappeen Riento  FIN  10:49:00   24:56  
17.   Tapio Patana Vetelin Urheilijat  FIN  11:19:00   26:00  
18.   Olavi Leino Hiidenkiertäjät  FIN  10:13:00   26:02  
19.   Armo Pasonen OK77  FIN  10:56:00   27:54  
20.   Risto Kaitio Maarian Mahti  FIN  10:41:00   28:00  
21.   Keijo Ruokonen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:10:00   28:37  
22.   Reino Nikula Oulun Tarmo  FIN  10:43:00   29:03  
23.   Martti Kaipainen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:21:00   30:32  
24.   Veikko Kolu Keski-Karjalan Rasti  FIN  11:16:00   32:09  
25.   Esko Ranta Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:09:00   33:07  
26.   Ilari Virtanen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:01:00   33:15  
27.   Eero Helariutta Rastikarhut  FIN  10:39:00   33:27  
28.   Raimo Hirvikorpi Hiidenkiertäjät  FIN  10:15:00   35:44  
29.   Paavo Valkonen Hankasalmen Hanka  FIN  10:14:00   37:06  
30.   Heino Jurvakainen Kiimingin Urheilijat  FIN  10:11:00   37:12  
31.   Tapani Laine Kuopion Suunnistajat  FIN  10:34:00   37:58  
32.   Lars Hjerpe IF Femman  FIN  10:57:00   39:50  
33.   Eino Jokinen Hyvinkään Rasti  FIN  11:18:00   39:53  
34.   Nikolay Razhev Russia  RUS  11:11:00   41:11  
35.   Eero Merimäki Kalvolan Keihäs  FIN  10:51:00   41:38  
36.   Raimo Jääskeläinen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:58:00   42:23  
37.   Reijo Tolonen Suomussalmen Rasti  FIN  10:59:00   44:59  
38.   Onni Rosenqvist Suosmeren Salpa  FIN  10:25:00   46:55  
39.   Esko Pyky Kiimingin Urheilijat  FIN  11:17:00   51:41  
40.   Vilho Pärnänen Sonkajärven Pahka  FIN  11:08:00   1:01:44  
41.   Pentti Haanpää Rasti-Kurikka  FIN  10:20:00   1:05:24  
42.   Tapani Isokoski Ylivieskan Kuula  FIN  10:19:00   1:19:46  
   Jorma Inget Vaalan Karhu  FIN  10:12:00   ei läht.  
   Erkki Kielinen Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  10:16:00   ei läht.  
   Pertti Salminen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:26:00   ei läht.  
   Lars-Gunnar Holm OK Botnia  FIN  10:29:00   hylätty  
   Pertti Rautasalo Liperin Taimi  FIN  10:35:00   keskeytti  
   Pentti Suonpää Espoon Akilles  FIN  10:36:00   ei läht.  
   Eero Kakkola Joutsenon Kullervo  FIN  10:37:00   ei läht.  
   Tuomo Ketola Kauhajoen Karhu  FIN  10:38:00   hylätty  
   Sulo Vuorenpää Urjalan Urheilijat  FIN  10:42:00   hylätty  
   Pekka Järvi Nivalan Suunnistajat  FIN  10:44:00   hylätty  
   Heikki Heikkilä Pudasjärven Urheilijat  FIN  10:46:00   keskeytti  
   Viljo Patronen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:48:00   hylätty  
   Rauno Pyykkönen Suomussalmen Rasti  FIN  10:50:00   ei läht.  
   Pentti Ingerttilä Vaalan Karhu  FIN  10:52:00   ei läht.  
   Veikko Suutari Joutsenon Kullervo  FIN  10:53:00   ei läht.  
   Martti Matikainen Keski-Karjalan Rasti  FIN  11:00:00   hylätty  
   Antti Myllymäki Vaasan Suunnistajat  FIN  11:12:00   ei läht.  
   Yrjö Ravaska Iisu  FIN  11:14:00   ei läht.  
   Teuvo Hannukainen MS Parma  FIN  11:15:00   keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English