FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H70A 5. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
4,1 km
 
1.   Heikki Rusko Vaajakosken Terä  FIN  11:43:00   40:10  
2.   Raimo Karvonen Suomusjärven Sisu  FIN  11:47:00   42:09  
3.   Risto Sirola Keravan Urheilijat  FIN  12:15:00   43:43  
4.   Marcus Ekström Kauhavan Wisa  FIN  12:47:00   44:01  
5.   Seppo Karjalainen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:37:00   44:20  
6.   Juhani Jokinen Maarian Mahti  FIN  11:41:00   44:34  
7.   Timo Rapakko Suomusjärven Sisu  FIN  10:45:00   46:53  
7.   Aarno Hovikorpi Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:39:00   46:53  
9.   Pentti Tiira Lynx  FIN  11:49:00   47:30  
10.   Paavo Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  10:49:00   47:38  
11.   Erkki Laine Angelniemen Ankkuri  FIN  11:13:00   47:41  
12.   Pauli Korhonen Säyneisen Salpa  FIN  10:29:00   49:12  
13.   Pertti Havia Maarian Mahti  FIN  11:59:00   49:25  
14.   Seppo Tammela Tikkakosken Suunnistajat  FIN  10:31:00   49:36  
15.   Jaakko Salo Saarijärven Pullistus  FIN  12:23:00   49:56  
16.   Jouko Heinonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:11:00   50:05  
17.   Toivo Pelkonen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  12:07:00   51:06  
18.   Matti Elonen Rasti-Lukko  FIN  12:19:00   51:21  
19.   Pekka Elomaa Espoon Suunta  FIN  10:43:00   51:44  
20.   Pekka Nurmi Rasti-Lukko  FIN  11:45:00   51:50  
21.   Pentti Helminen Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:41:00   51:57  
22.   Matti Lehtonen Savon Rasti  FIN  10:15:00   52:25  
23.   Seppo Isoherranen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:21:00   52:49  
24.   Eino Karppinen Säyneisen Salpa  FIN  12:29:00   52:54  
25.   Eero Laine Rasti-Vihti  FIN  11:07:00   55:12  
26.   Vesa Jokela Nivalan Suunnistajat  FIN  11:35:00   55:13  
27.   Seppo Sorri Pihtiputaan Tuisku  FIN  12:41:00   55:32  
28.   Risto Anjala Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:51:00   56:24  
29.   Eero Fränti Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:33:00   56:48  
30.   Pekka Niemi Asikkalan Raikas  FIN  11:25:00   56:52  
31.   Dick Ogilvie Australia  AUS  10:19:00   57:34  
32.   Erkki Pietiläinen Perämeren Rasti  FIN  11:09:00   57:39  
33.   Osmo Kiiski Someron Esa  FIN  12:21:00   58:24  
34.   Voitto Erkinheimo Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  10:23:00   59:14  
35.   Pentti Karppinen Hollolan Urheilijat -46  FIN  11:01:00   1:00:32  
36.   Kari Koskinen SOC Asikkala  FIN  10:13:00   1:01:02  
37.   Pauli Lahma Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:23:00   1:01:18  
38.   Kalle Männikkö Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  12:09:00   1:01:40  
39.   Mauno Mikkilä Nivalan Suunnistajat  FIN  11:27:00   1:03:10  
40.   Tauno Hämäläinen Vihtavuoren Pamaus  FIN  10:25:00   1:03:27  
41.   Reino Kukkohovi Oulunsalon Vasama  FIN  10:39:00   1:03:38  
42.   Ilkka Vuorinen RastiPiikkiö  FIN  11:31:00   1:04:01  
43.   Kalervo Mattila Rastikarhut  FIN  12:35:00   1:04:10  
44.   Mauri Lähdekorpi IF Femman  FIN  10:09:00   1:06:29  
45.   Rauno Hedenström Maarian Mahti  FIN  11:03:00   1:06:31  
46.   Matti Hartman Hiidenkiertäjät  FIN  12:01:00   1:06:42  
47.   Toivo Jokikuona RasTiimi  FIN  10:07:00   1:07:21  
48.   Aare Virta Suomusjärven Sisu  FIN  10:55:00   1:08:22  
49.   Matti Latvala Rasti-Jussit  FIN  10:35:00   1:08:24  
50.   Karl-Erik Åberg Espoon Suunta  FIN  10:51:00   1:09:41  
51.   Lauri Lehtinen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:39:00   1:09:47  
52.   Raimo Karsikas Maarian Mahti  FIN  11:17:00   1:09:49  
53.   Voitto Siitonen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:59:00   1:10:22  
54.   Keijo Jylhä Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:03:00   1:10:27  
55.   Jyrki Vainio Tampereen Pyrintö  FIN  11:19:00   1:15:37  
56.   Kalevi Korpela Tampereen Pyrintö  FIN  12:45:00   1:18:20  
57.   Erkki Kivistö Pihkaniskat  FIN  12:51:00   1:20:53  
58.   Taisto Voutilainen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  10:33:00   1:29:02  
   Eero Lampi Päijät-Rasti  FIN  10:17:00   hylätty  
   Juhani Outila Posion Pyrintö  FIN  10:27:00   hylätty  
   Jouko Torvikoski Järvenpään Palo  FIN  10:37:00   hylätty  
   Eero Kärkkäinen Enon Kisa-Pojat  FIN  11:05:00   ei läht.  
   Esko Linna Nivalan Urheilijat  FIN  11:15:00   keskeytti  
   Teuvo Jalonen Kuhmon Peurat  FIN  11:21:00   keskeytti  
   Lauri Hieta Kankaanpään Suunnistajat  FIN  11:55:00   hylätty  
   Jarmo Kalliomäki Suunta Jurva  FIN  12:05:00   ei läht.  
   Pentti Kamila Laihian Luja  FIN  12:11:00   hylätty  
   Jorma Väliaho Kangasala SK  FIN  12:13:00   ei läht.  
   Matti Rajamäki Kyrös-Rasti  FIN  12:27:00   ei läht.  
   Koitto Verha Vakka-Rasti  FIN  12:33:00   hylätty  
   Erkki Mönttinen Vihtavuoren Pamaus  FIN  12:37:00   keskeytti  
   Jaakko Reini Tikkakosken Suunnistajat  FIN  12:43:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English