FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H70A 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
4,0 km
 
1.   Eero Laine Rasti-Vihti  FIN  12:15:00   32:56  
2.   Marcus Ekström Kauhavan Wisa  FIN  11:51:00   34:27  
3.   Jouko Heinonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:59:00   36:25  
4.   Raimo Karvonen Suomusjärven Sisu  FIN  12:29:00   36:35  
5.   Timo Rapakko Suomusjärven Sisu  FIN  11:19:00   36:55  
6.   Seppo Isoherranen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:25:00   37:01  
7.   Matti Lehtonen Savon Rasti  FIN  12:23:00   37:59  
8.   Seppo Tammela Tikkakosken Suunnistajat  FIN  10:55:00   38:13  
9.   Jouko Torvikoski Järvenpään Palo  FIN  10:41:00   38:47  
10.   Erkki Kivistö Pihkaniskat  FIN  10:05:00   38:48  
11.   Toivo Pelkonen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  11:15:00   38:57  
12.   Pauli Korhonen Säyneisen Salpa  FIN  12:45:00   39:01  
13.   Aarno Hovikorpi Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:29:00   39:16  
14.   Juhani Jokinen Maarian Mahti  FIN  10:53:00   40:04  
15.   Erkki Laine Angelniemen Ankkuri  FIN  10:03:00   40:16  
16.   Jaakko Salo Saarijärven Pullistus  FIN  10:09:00   40:30  
17.   Paavo Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  10:25:00   40:37  
18.   Risto Sirola Keravan Urheilijat  FIN  11:05:00   40:45  
19.   Raimo Karsikas Maarian Mahti  FIN  11:41:00   40:48  
20.   Pekka Nurmi Rasti-Lukko  FIN  10:39:00   40:49  
21.   Rauno Hedenström Maarian Mahti  FIN  10:31:00   40:59  
22.   Eino Karppinen Säyneisen Salpa  FIN  12:11:00   41:44  
23.   Pekka Elomaa Espoon Suunta  FIN  11:35:00   41:53  
24.   Pentti Tiira Lynx  FIN  12:33:00   42:25  
25.   Seppo Karjalainen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:27:00   42:29  
26.   Seppo Sorri Pihtiputaan Tuisku  FIN  10:17:00   42:33  
27.   Erkki Pietiläinen Perämeren Rasti  FIN  11:53:00   43:09  
28.   Koitto Verha Vakka-Rasti  FIN  11:57:00   43:25  
29.   Jaakko Reini Tikkakosken Suunnistajat  FIN  11:27:00   43:38  
30.   Jorma Väliaho Kangasala SK  FIN  12:31:00   43:50  
31.   Osmo Kiiski Someron Esa  FIN  11:01:00   44:44  
32.   Mauno Mikkilä Nivalan Suunnistajat  FIN  10:13:00   45:11  
33.   Matti Elonen Rasti-Lukko  FIN  10:27:00   45:12  
34.   Risto Anjala Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:17:00   45:33  
35.   Kari Koskinen SOC Asikkala  FIN  11:49:00   45:54  
36.   Teuvo Jalonen Kuhmon Peurat  FIN  11:13:00   46:31  
37.   Dick Ogilvie Australia  AUS  11:55:00   47:17  
38.   Vesa Jokela Nivalan Suunnistajat  FIN  10:19:00   47:35  
39.   Matti Hartman Hiidenkiertäjät  FIN  12:37:00   48:03  
40.   Pentti Kamila Laihian Luja  FIN  10:45:00   48:37  
41.   Lauri Lehtinen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:51:00   49:03  
42.   Pauli Lahma Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:03:00   50:09  
43.   Mauri Lähdekorpi IF Femman  FIN  11:21:00   50:15  
44.   Tauno Hämäläinen Vihtavuoren Pamaus  FIN  12:19:00   50:19  
45.   Reino Kukkohovi Oulunsalon Vasama  FIN  12:09:00   51:42  
46.   Kalle Männikkö Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  11:09:00   52:08  
47.   Eero Fränti Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:47:00   52:38  
48.   Pekka Niemi Asikkalan Raikas  FIN  11:47:00   54:17  
49.   Pentti Helminen Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:35:00   54:47  
50.   Jarmo Kalliomäki Suunta Jurva  FIN  10:43:00   55:00  
51.   Kalevi Korpela Tampereen Pyrintö  FIN  10:59:00   56:18  
52.   Aare Virta Suomusjärven Sisu  FIN  12:07:00   56:25  
53.   Eero Lampi Päijät-Rasti  FIN  11:29:00   1:01:36  
54.   Lauri Hieta Kankaanpään Suunnistajat  FIN  10:33:00   1:08:16  
55.   Jyrki Vainio Tampereen Pyrintö  FIN  11:11:00   1:10:24  
56.   Ilkka Vuorinen RastiPiikkiö  FIN  10:23:00   1:10:36  
57.   Pentti Karppinen Hollolan Urheilijat -46  FIN  12:43:00   1:10:40  
58.   Toivo Jokikuona RasTiimi  FIN  11:23:00   1:11:18  
59.   Eero Kärkkäinen Enon Kisa-Pojat  FIN  10:01:00   1:12:11  
60.   Voitto Erkinheimo Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  11:43:00   1:17:02  
61.   Voitto Siitonen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:05:00   1:19:47  
62.   Erkki Mönttinen Vihtavuoren Pamaus  FIN  10:49:00   1:21:47  
63.   Juhani Outila Posion Pyrintö  FIN  12:01:00   1:23:59  
   Esko Linna Nivalan Urheilijat  FIN  11:17:00   hylätty  
   Taisto Voutilainen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  11:31:00   hylätty  
   Keijo Jylhä Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:33:00   hylätty  
   Pertti Havia Maarian Mahti  FIN  11:45:00   hylätty  
   Kalervo Mattila Rastikarhut  FIN  12:13:00   hylätty  
   Karl-Erik Åberg Espoon Suunta  FIN  12:35:00   keskeytti  
   Matti Rajamäki Kyrös-Rasti  FIN  12:39:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English