FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H65AL 5. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
4,1 km
 
1.   Eero Juola Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:06:00   41:14  
2.   Paavo Holster Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:42:00   44:04  
3.   Vesa Kätkä Ykspihlajan Reima  FIN  10:14:00   44:34  
4.   Teuvo Lehtinen Rastivarsat  FIN  10:52:00   47:47  
5.   Tauno Saari Suunta-Sepot  FIN  10:42:00   48:13  
6.   Antero Karvinen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:08:00   49:28  
7.   Jorma Salminen Vaalan Karhu  FIN  9:58:00   49:32  
8.   Heikki Pitkänen Rastivarsat  FIN  10:26:00   50:19  
9.   Olli Laitinen Perämeren Rasti  FIN  11:34:00   50:23  
10.   Paavo Nikkari Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:48:00   50:51  
11.   Kauko Turunen Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:06:00   51:19  
12.   Aulis Hahtola Rasti-Kurikka  FIN  10:20:00   51:48  
12.   Seppo Valli Kauhajoen Karhu  FIN  10:30:00   51:48  
14.   Jouko Roivainen Vaalan Karhu  FIN  9:50:00   52:00  
15.   Kauko Kilpeläinen Kuhmon Peurat  FIN  11:58:00   52:45  
16.   Martti Savolainen Säyneisen Salpa  FIN  12:48:00   53:43  
17.   Niilo Haapaniemi Haukiputaan Heitto  FIN  9:48:00   53:45  
18.   Keijo Pajula Lapuan Virkiä  FIN  11:24:00   53:59  
19.   Lasse Inkinen Kokemäen Kova-Väki Suunnistus  FIN  10:00:00   54:56  
20.   Unto Kervinen Järvenpään Palo  FIN  11:22:00   55:24  
21.   Antero Kärkkäinen Rasti-Lukko  FIN  10:24:00   56:55  
22.   Martti Kuusisto Vakka-Rasti  FIN  11:38:00   57:00  
23.   Reijo Orrensalo Turun Visat  FIN  9:44:00   58:00  
24.   Viljo Kajava Kuopion Suunnistajat  FIN  10:54:00   58:19  
25.   Esko Jääskeläinen Kokemäen Kova-Väki Suunnistus  FIN  11:40:00   58:29  
26.   Heikki Pitkänen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:44:00   58:32  
27.   Raimo Kinnunen SK Pohjantähti  FIN  12:34:00   58:46  
28.   Matti Kumpulainen Iisalmen Visa  FIN  12:54:00   58:49  
29.   Onni Ervasti Perämeren Rasti  FIN  10:32:00   59:32  
30.   Eero Lång Kajaanin Suunnistajat  FIN  10:12:00   59:50  
31.   Viljo Kaivosaari Rasti E4  FIN  12:52:00   1:00:07  
32.   Pekka Kurikka Urjalan Urheilijat  FIN  10:36:00   1:00:14  
33.   Lauri Mustonen Alatornion Pirkat  FIN  9:32:00   1:00:16  
34.   Martti Joensuu Nivalan Suunnistajat  FIN  11:20:00   1:00:44  
35.   Tapani Tanttinen Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:50:00   1:00:47  
36.   Matti Espo Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:54:00   1:01:01  
37.   Esko Äikäs Tikkakosken Suunnistajat  FIN  12:44:00   1:01:22  
38.   Risto Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  12:04:00   1:02:15  
39.   Pertti Salonen Hauhon Sisu  FIN  9:54:00   1:02:41  
40.   Kalevi Tapaninaho Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  11:52:00   1:02:50  
41.   Esko Hytönen Savon Suunta  FIN  9:52:00   1:03:50  
42.   Jaakko Saarilaakso Lappeen Riento  FIN  11:30:00   1:04:33  
43.   Mauri Nenonen Espoon Suunta  FIN  9:56:00   1:05:45  
44.   Seppo Pitkänen Kalvolan Keihäs  FIN  10:02:00   1:06:47  
45.   Heino Sarkkinen Lahden Taimi  FIN  12:28:00   1:07:15  
46.   Raimo Lampainen Perttelin Peikot  FIN  11:32:00   1:07:34  
47.   Pekka Rautio Joutsenon Kullervo  FIN  10:50:00   1:08:08  
48.   Jouko Heikkilä Kemijärven Urheilijat  FIN  11:42:00   1:08:13  
49.   Mauri Aroniitty Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:56:00   1:08:50  
50.   Olavi Mäkivaara Rastikarhut  FIN  10:04:00   1:08:52  
51.   Tapani Marjanen Hinnerjoen Yritys  FIN  11:02:00   1:09:01  
52.   Erkki Katajisto Kankaanpään Suunnistajat  FIN  10:18:00   1:09:10  
53.   Veikko Jantunen Kangasala SK  FIN  12:12:00   1:09:54  
54.   Mauri Kuisma Rastikarhut  FIN  12:16:00   1:10:16  
55.   Veikko Kaarnijärvi Jämsän Retki-Veikot  FIN  9:46:00   1:10:26  
56.   Mikko Valkonen Hankasalmen Hanka  FIN  12:26:00   1:13:41  
57.   Jouko Hujala Navi  FIN  10:22:00   1:14:13  
58.   Paavo Salonen SK Pohjantähti  FIN  10:46:00   1:14:33  
59.   Jouni Saarinen Salon Viesti  FIN  11:36:00   1:18:09  
60.   Kari Heinonen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:18:00   1:18:35  
61.   Heimo Kärnä Kuhmon Peurat  FIN  11:26:00   1:19:46  
62.   Jukka Aaltonen IF Brahe  FIN  9:42:00   1:23:56  
63.   Reijo Lahtinen Olavin Rasti  FIN  12:50:00   1:28:17  
64.   Evgeniy Rebrov Russia  RUS  11:12:00   1:30:12  
65.   Seppo Keskimäki Nakkilan Wisa  FIN  12:32:00   1:31:48  
66.   Jaakko Hirvonen Liperin Taimi  FIN  12:06:00   1:41:07  
67.   Jouko Andelin Lahden Taimi  FIN  11:00:00   1:52:02  
   Pekka Nousiainen Kalevan Rasti  FIN  9:38:00   ei läht.  
   Aarno Saviaho Hyvinkään Rasti  FIN  9:40:00   ei läht.  
   Jorma Seppänen Rastikarhut  FIN  10:10:00   ei läht.  
   Osmo Siltanen Rasti-Nokia  FIN  10:16:00   hylätty  
   Viljo Heimonen Lammin Säkiä  FIN  10:34:00   hylätty  
   Ossi Paukkunen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  10:38:00   hylätty  
   Reijo Kulmunki Kemijärven Urheilijat  FIN  10:44:00   ei läht.  
   Pentti Mäki Rastikarhut  FIN  11:10:00   hylätty  
   Olli Kares Hiisirasti  FIN  11:46:00   keskeytti  
   Heimo Joensuu Alajärven Ankkurit  FIN  12:00:00   ei läht.  
   Heikki Salovaara SK Pohjantähti  FIN  12:02:00   ei läht.  
   Roy Hellström Paimion Rasti  FIN  12:10:00   ei läht.  
   Antti Laurinen Keravan Urheilijat  FIN  12:14:00   keskeytti  
   Herkko Kykkänen Kaakon Rasti  FIN  12:18:00   ei läht.  
   Ilkka Heinaro Paimion Rasti  FIN  12:20:00   ei läht.  
   Pertti Saaristo Lammin Säkiä  FIN  12:22:00   ei läht.  
   Antti Mourujärvi Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:24:00   keskeytti  
   Pentti Hämäläinen Kankaanpään Suunnistajat  FIN  12:30:00   ei läht.  
   Risto Häkkinen Vihtavuoren Pamaus  FIN  12:36:00   hylätty  
   Aarne Mörsky Lahden Työväen Hiihtäjät  FIN  12:38:00   hylätty  
   Reino Parikka Espoon Akilles  FIN  12:46:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English