FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H50A 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,0 km
 
1.   Pekka Kiljunen Anttolan Urheilijat  FIN  14:00:00   16:20  
2.   Timo Natunen Savon Suunta  FIN  13:51:00   16:41  
3.   Markku Mänty Turun Metsänkävijät  FIN  13:52:00   16:49  
4.   Kimmo Määttä Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  13:15:00   17:22  
4.   Jouni Vantaala Lammin Säkiä  FIN  13:43:00   17:22  
6.   Markku Huostila Lammin Säkiä  FIN  13:45:00   17:31  
7.   Juha Partanen Rasti-Hyry  FIN  14:17:00   17:58  
8.   Asko Sippola Kuortaneen Kunto  FIN  13:31:00   18:16  
9.   Jarmo Oikarinen Tampereen Pyrintö  FIN  12:57:00   18:20  
10.   Jorma Hirvensalo Saarijärven Pullistus  FIN  14:27:00   18:24  
11.   Marc Streit Switzerland  SUI  13:32:00   18:40  
12.   Mika Rahkola Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  13:40:00   18:45  
13.   Timo Salonen Valkeakosken Haka  FIN  12:54:00   18:49  
14.   Ilkka Korhonen Kuopion Suunnistajat  FIN  13:44:00   18:54  
15.   Juha Tuomisto Vaasan Suunnistajat  FIN  13:59:00   18:59  
16.   Kari Jalava Vakka-Rasti  FIN  14:22:00   19:15  
17.   Pauli Kukkola Siilin Rasti  FIN  14:06:00   19:29  
18.   Reijo Mattinen Joutsenon Kullervo  FIN  14:09:00   19:39  
19.   Thomas Nyholm Tampereen Pyrintö  FIN  13:07:00   19:40  
20.   Markku Virtanen Lammin Säkiä  FIN  13:01:00   19:56  
20.   Heikki Koskela Rasti-Jussit  FIN  13:39:00   19:56  
22.   Jyrki Kiviniitty Helsingin Suunnistajat  FIN  14:29:00   19:58  
23.   Mikko Kuusinen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:10:00   20:02  
24.   Reima Piispanen Saloisten Reipas  FIN  14:14:00   20:08  
25.   Arto Nummela Mäntsälän Urheilijat  FIN  13:33:00   20:22  
26.   Pekka Hakulinen Espoon Suunta  FIN  13:29:00   20:25  
27.   Risto Niinimäki Pihkaniskat  FIN  14:31:00   20:33  
28.   Reima Rantanen MS Parma  FIN  13:09:00   20:34  
29.   Mikko Rapakko Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  13:12:00   20:38  
30.   Hannu Heiskanen Sonkajärven Pahka  FIN  13:57:00   20:49  
31.   Ari Enroth Rajamäen Rykmentti  FIN  14:32:00   20:50  
32.   Jukka Kallio Tampereen Pyrintö  FIN  13:50:00   20:57  
33.   Kari Ojalainen SK Vuoksi  FIN  13:54:00   20:58  
34.   Pascal Berger Switzerland  SUI  13:38:00   21:09  
35.   Hannu Numminen Espoon Akilles  FIN  13:36:00   21:22  
36.   Hannu Pietilä Kajaanin Suunnistajat  FIN  14:19:00   21:28  
37.   Pasi Valkonen Itä-Hämeen Rasti  FIN  13:20:00   21:35  
37.   Antti Tepsa Lapin Veikot  FIN  13:55:00   21:35  
37.   Pasi Isokallio Rasti-Nokia  FIN  14:01:00   21:35  
40.   Keijo Kanniainen Suomussalmen Rasti  FIN  14:04:00   21:37  
41.   Timo Rantala Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  13:48:00   21:43  
42.   Urpo Niemelä SK Pohjantähti  FIN  14:08:00   21:46  
43.   Kimmo Valtonen MS Parma  FIN  13:11:00   21:56  
43.   Jarkko Hietaoja Helsingin Suunnistajat  FIN  13:28:00   21:56  
45.   Juha Kettunen Savon Suunta  FIN  13:02:00   21:57  
46.   Arto Huotari Kuhmon Peurat  FIN  13:41:00   22:13  
47.   Raino Lampinen Helsingin Suunnistajat  FIN  14:12:00   22:19  
48.   Pekka Mäki Kangasala SK  FIN  14:13:00   22:24  
49.   Heikki Frilander IF Sibbo-Vargarna  FIN  13:53:00   22:28  
50.   Jaakko Paasi Tampereen Pyrintö  FIN  13:26:00   22:37  
51.   Veli-Matti Lähdesmäki Rasti-Hyry  FIN  13:06:00   23:05  
52.   Kalevi Mäkipää Hiisirasti  FIN  13:23:00   23:09  
53.   Antti Rantala Pihkaniskat  FIN  13:21:00   23:10  
53.   Matti Teittinen Kokemäen Kova-Väki Suunnistus  FIN  14:20:00   23:10  
55.   Risto Luodonpää Alatornion Pirkat  FIN  13:08:00   23:20  
55.   Jari Lahtinen Itä-Hämeen Rasti  FIN  13:46:00   23:20  
57.   Simo Uusikartano Turun Metsänkävijät  FIN  14:07:00   23:21  
58.   Jukka Hakulinen Vehkalahden Veikot  FIN  13:13:00   23:23  
58.   Hannu Kortetjärvi Pälkäneen Luja-Lukko  FIN  13:22:00   23:23  
60.   Sakari Heikkinen Rasti-Hyry  FIN  13:34:00   23:36  
61.   Jouko Huuhka Kankaanpään Suunnistajat  FIN  13:47:00   23:38  
62.   Heikki Pelkonen Päijät-Rasti  FIN  14:21:00   23:46  
63.   Jari Toivonen Epilän Esa  FIN  13:27:00   24:01  
64.   Antti Härkönen Pudasjärven Urheilijat  FIN  14:11:00   24:19  
65.   Tuomo Rantapelkonen Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  13:42:00   24:37  
66.   Erkki Laukkanen Kangasala SK  FIN  14:05:00   24:54  
67.   Sakari Mikkola Helsingin Suunnistajat  FIN  13:24:00   25:46  
68.   Kari Laukkarinen Tuusulan Voima-Veikot  FIN  13:14:00   26:00  
69.   Jarmo Antikainen Mäntsälän Urheilijat  FIN  13:00:00   26:27  
70.   Antti Lassila Kuortaneen Kunto  FIN  12:55:00   26:35  
71.   Esko Heikkinen Rasti-Hyry  FIN  14:03:00   26:51  
72.   Jouni Volotinen Ilomantsin Urheilijat  FIN  13:30:00   27:44  
73.   Markku Kylmälä Mäntsälän Urheilijat  FIN  13:16:00   28:27  
74.   Heikki Hakala Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  13:17:00   29:06  
75.   Timo Maaranen Päijät-Rasti  FIN  14:28:00   29:59  
76.   Tapani Holmijoki Paimion Rasti  FIN  12:56:00   30:43  
77.   Ismo Huhtala Yläneen Kiri  FIN  14:30:00   31:27  
78.   Ari Kosunen SK Vuoksi  FIN  13:18:00   32:59  
79.   Matti Nummi Vaalan Karhu  FIN  14:15:00   35:44  
80.   Jorma Laitinen Rasti-Lukko  FIN  13:03:00   40:22  
   Arto Nissinen Ulvilan Ura  FIN  12:58:00   hylätty  
   Mauri Laasonen Tampereen Pyrintö  FIN  13:19:00   hylätty  
   Jyrki Lahdenperä Rajamäen Rykmentti  FIN  14:02:00   ei läht.  
   Taisto Kaikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  14:10:00   hylätty  
   Tapio Kujala Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  14:16:00   ei läht.  
   Geza Molnar Lahden Suunnistajat-37  FIN  14:18:00   hylätty  
   Timo Asikainen Hiisirasti  FIN  14:23:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English