FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H40AL 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,5 km
 
1.   Ilpo Viippola Oulun Tarmo  FIN  11:45:00   12:49  
2.   Miko Saarilaakso Lappeen Riento  FIN  11:46:00   13:34  
3.   Tero Taulavuori Alatornion Pirkat  FIN  12:00:00   13:37  
4.   Jyrki Nikkinen Hyvinkään Rasti  FIN  11:35:00   13:47  
5.   Toni Kukkonen Paimion Rasti  FIN  11:44:00   13:49  
6.   Sergei Ushakov Russia  RUS  12:14:00   13:50  
7.   Tommi Maasilta Rastivarsat  FIN  11:54:00   14:05  
7.   Jussi Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  12:24:00   14:05  
9.   Juha Nivukoski Lapuan Virkiä  FIN  11:31:00   14:21  
10.   Janne Kuusivaara Espoon Akilles  FIN  11:42:00   14:25  
11.   Veijo Marjala SK Pohjantähti  FIN  11:49:00   14:30  
12.   Juha Ekola Alahärmän Kisa  FIN  11:51:00   14:38  
13.   Tuomas Vaherlehto Espoon Akilles  FIN  12:26:00   14:39  
14.   Pertti Arola Rasti 88  FIN  12:22:00   14:45  
15.   Jyri Kyllästinen Rasti-Lukko  FIN  11:56:00   14:47  
16.   Marko Kuusikko Saloisten Reipas  FIN  12:30:00   15:01  
17.   Pekka Myllykoski Suunta Jyväskylä  FIN  12:04:00   15:16  
18.   Toni Rinta Koskelankylän Riento  FIN  12:07:00   15:22  
19.   Mika Silander Rasti-Lukko  FIN  12:10:00   15:34  
20.   Hannu Hiltula Pudasjärven Urheilijat  FIN  12:21:00   15:46  
21.   Kim Kyckling Mäntän Seudun Eräpirkat  FIN  12:12:00   15:54  
22.   Tommi Haakana Tarpian Suunta  FIN  11:57:00   16:04  
23.   Esa Hämäläinen Punkalaitumen Kunto  FIN  12:08:00   16:07  
24.   Mika Korhonen SK Vuoksi  FIN  12:18:00   16:15  
25.   Aleksi Lahti Rastikarhut  FIN  12:01:00   16:21  
26.   Tero Karvinen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:06:00   16:30  
27.   Tuukka Niinimäki SK Pohjantähti  FIN  12:17:00   17:31  
28.   Pekka Lång Kuopion Suunnistajat  FIN  11:43:00   17:33  
29.   Jani Isoluoma Rasti-Kurikka  FIN  12:02:00   17:45  
30.   Antti Kumara Laihian Luja  FIN  12:29:00   17:47  
31.   Kim Biskop Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:16:00   17:51  
32.   Pekka Maasalo Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:50:00   17:54  
32.   Leo Koskenvuo Espoon Suunta  FIN  12:23:00   17:54  
34.   Juha Heikkilä Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  12:27:00   18:06  
35.   Aleksei Hamppu Helsingin Suunnistajat  FIN  12:15:00   18:08  
36.   Timo Kokkonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:39:00   18:24  
37.   Toni Haapala Rajamäen Rykmentti  FIN  11:38:00   18:28  
38.   Mike Perämäki Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  12:31:00   18:29  
39.   Sami Sivunen Kangasala SK  FIN  11:52:00   18:32  
40.   Arttu Laine Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:03:00   18:39  
41.   Sami Liponkoski Tampereen Pyrintö  FIN  11:47:00   18:44  
42.   Oula Korja Hiidenkiertäjät  FIN  12:20:00   18:45  
43.   Joakim Hansen OK Botnia  FIN  11:36:00   20:13  
44.   Juha Niinimäki Kyrös-Rasti  FIN  11:53:00   20:38  
45.   Tuomas Nupponen Pihkaniskat  FIN  11:58:00   20:40  
46.   Lasse Kemppainen Hollolan Urheilijat -46  FIN  12:19:00   21:09  
47.   Samuli Lampinen Riihimäen Suunnistajat  FIN  11:55:00   22:55  
48.   Marko Jylhänlehto Karkki-Rasti  FIN  12:05:00   23:50  
49.   Mikael Lervik Solf IK  FIN  11:48:00   25:07  
50.   Lasse Palola Nivalan Suunnistajat  FIN  12:28:00   25:24  
   Petri Rusanen Suunta Jyväskylä  FIN  11:33:00   ei läht.  
   Juhana Juppo Helsingin Suunnistajat  FIN  11:37:00   ei läht.  
   Aki Perämäki Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  11:40:00   ei läht.  
   Sami Korhonen IF Sibbo-Vargarna  FIN  11:41:00   ei läht.  
   Sami Sääksjärvi Koskelankylän Riento  FIN  12:09:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English