FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H35AL 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,6 km
 
1.   Tapio Karppi Laihian Luja  FIN  12:01:00   14:13  
2.   Kalle Laine Kauhajoen Karhu  FIN  12:05:00   14:14  
3.   Tuomas Hyyppä Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:11:00   14:15  
4.   Janne Åberg Hyvinkään Rasti  FIN  12:21:00   14:33  
5.   Mika Venho Maarian Mahti  FIN  11:45:00   15:03  
6.   Teppo Hujala Navi  FIN  12:00:00   15:06  
7.   Mikko Rautio Joutsenon Kullervo  FIN  11:49:00   15:41  
8.   Ossi Karvonen Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:13:00   15:49  
9.   Janne Snellman Espoon Akilles  FIN  12:20:00   16:01  
10.   Juha Häkkinen Vihtavuoren Pamaus  FIN  12:09:00   16:11  
11.   Aki Kankkunen SK Vuoksi  FIN  12:15:00   16:21  
12.   Eero-Antti Lonka Turun Suunnistajat  FIN  11:47:00   16:24  
12.   Timo Sarkkinen Lahden Taimi  FIN  11:54:00   16:24  
14.   Teemu Ronkainen Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:02:00   16:30  
15.   Aleksis Hahn Solf IK  FIN  12:19:00   16:38  
16.   Sami Grönholm Etelä-Kymen Suunnistajat  FIN  12:08:00   16:39  
17.   Mats Höglund IK Falken  FIN  11:41:00   16:40  
18.   Toni Karsikas Raision Kuula  FIN  11:46:00   17:12  
19.   Olli Rantanen Pargas IF  FIN  12:27:00   17:13  
20.   Juhani Lehtinen Kauhajoen Karhu  FIN  11:53:00   17:21  
20.   Juha Uitto Rasti-Kurikka  FIN  12:31:00   17:21  
22.   Hannu Savolainen SK Pohjantähti  FIN  12:26:00   17:32  
23.   Tony Hellstedt Rastihaukat  FIN  12:17:00   17:34  
24.   Jani Jauhiainen Oriveden Ponnistus  FIN  11:42:00   17:43  
25.   Lasse Lepistö Hauhon Sisu  FIN  12:14:00   17:58  
26.   Markku Kipinoinen Lynx  FIN  11:55:00   18:15  
27.   Tatu Kuusisto MS Parma  FIN  11:51:00   18:22  
28.   Tomi Suominen Espoon Suunta  FIN  12:16:00   18:23  
29.   Janne Hänninen Tampereen Pyrintö  FIN  12:23:00   19:02  
30.   Juha Juutila Espoon Suunta  FIN  11:57:00   19:04  
31.   Petri Koivula Laihian Luja  FIN  11:59:00   19:21  
32.   Jouni Koljonen Vaalan Karhu  FIN  11:48:00   19:28  
33.   Kalle Rosenblad Hiidenkiertäjät  FIN  12:18:00   19:39  
34.   Sebastian Björklund IK Falken  FIN  12:03:00   20:06  
35.   Tomi-Pekka Olkkonen Kangasala SK  FIN  11:58:00   20:11  
36.   Tero Halonen Koskelankylän Riento  FIN  12:24:00   20:15  
37.   Marko Bonden Rasti-Nokia  FIN  12:29:00   20:34  
38.   Simo Pöyhönen Raisu Lumous  FIN  12:10:00   20:44  
39.   Timo Tanttinen Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:56:00   21:11  
40.   Matti Vaaja Espoon Akilles  FIN  11:43:00   22:01  
41.   Tuukka Tuomela Kalevan Rasti  FIN  11:52:00   22:40  
42.   Sami Keskimäki Nakkilan Wisa  FIN  11:44:00   23:56  
43.   Hannu Turpeinen Tampereen Pyrintö  FIN  12:25:00   24:39  
44.   Andrey Shestakov Russia  RUS  12:12:00   30:09  
   Heikki Hautala Nivalan Suunnistajat  FIN  11:50:00   ei läht.  
   Markku Lehtimäki Reilut Miehet Havumetsien  FIN  12:07:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English