FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H35AL 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
5,9 km
 
1.   Janne Åberg Hyvinkään Rasti  FIN  10:33:00   41:03  
2.   Tuomas Hyyppä Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:47:00   41:23  
3.   Aki Kankkunen SK Vuoksi  FIN  10:45:00   41:51  
4.   Kalle Laine Kauhajoen Karhu  FIN  12:01:00   42:49  
5.   Mikko Rautio Joutsenon Kullervo  FIN  11:25:00   43:28  
6.   Sami Grönholm Etelä-Kymen Suunnistajat  FIN  11:53:00   44:45  
7.   Ossi Karvonen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:51:00   45:19  
8.   Teppo Hujala Navi  FIN  11:33:00   45:54  
9.   Tomi Suominen Espoon Suunta  FIN  10:49:00   46:54  
10.   Olli Rantanen Pargas IF  FIN  11:15:00   46:58  
11.   Toni Karsikas Raision Kuula  FIN  11:51:00   47:01  
12.   Eero-Antti Lonka Turun Suunnistajat  FIN  11:01:00   47:18  
13.   Timo Sarkkinen Lahden Taimi  FIN  10:55:00   47:39  
14.   Mika Venho Maarian Mahti  FIN  11:35:00   47:55  
15.   Tapio Karppi Laihian Luja  FIN  10:27:00   48:09  
16.   Markku Kipinoinen Lynx  FIN  11:03:00   48:15  
17.   Janne Hänninen Tampereen Pyrintö  FIN  11:29:00   48:34  
18.   Jani Jauhiainen Oriveden Ponnistus  FIN  11:55:00   48:46  
19.   Juha Uitto Rasti-Kurikka  FIN  10:37:00   51:29  
20.   Juha Häkkinen Vihtavuoren Pamaus  FIN  10:21:00   51:32  
21.   Jouni Koljonen Vaalan Karhu  FIN  11:39:00   51:37  
22.   Tatu Kuusisto MS Parma  FIN  10:39:00   53:27  
23.   Aleksis Hahn Solf IK  FIN  11:49:00   53:55  
24.   Hannu Savolainen SK Pohjantähti  FIN  11:23:00   54:39  
25.   Tero Halonen Koskelankylän Riento  FIN  11:11:00   55:07  
26.   Lasse Lepistö Hauhon Sisu  FIN  10:25:00   55:59  
27.   Janne Snellman Espoon Akilles  FIN  11:13:00   57:51  
28.   Sebastian Björklund IK Falken  FIN  11:27:00   58:28  
29.   Mats Höglund IK Falken  FIN  11:43:00   59:12  
30.   Marko Bonden Rasti-Nokia  FIN  11:07:00   1:01:07  
31.   Kalle Rosenblad Hiidenkiertäjät  FIN  11:57:00   1:01:50  
32.   Hannu Turpeinen Tampereen Pyrintö  FIN  11:09:00   1:03:12  
33.   Petri Koivula Laihian Luja  FIN  11:17:00   1:03:21  
34.   Simo Pöyhönen Raisu Lumous  FIN  11:31:00   1:05:16  
35.   Tuukka Tuomela Kalevan Rasti  FIN  11:41:00   1:05:19  
36.   Timo Tanttinen Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:21:00   1:05:32  
37.   Sami Keskimäki Nakkilan Wisa  FIN  10:41:00   1:06:49  
38.   Markku Lehtimäki Reilut Miehet Havumetsien  FIN  10:43:00   1:10:20  
39.   Matti Vaaja Espoon Akilles  FIN  11:45:00   1:11:03  
40.   Tony Hellstedt Rastihaukat  FIN  10:47:00   1:15:37  
41.   Teemu Ronkainen Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:59:00   1:16:16  
42.   Juha Juutila Espoon Suunta  FIN  11:05:00   1:17:36  
43.   Tomi-Pekka Olkkonen Kangasala SK  FIN  10:29:00   1:24:28  
44.   Andrey Shestakov Russia  RUS  10:53:00   1:35:44  
   Juhani Lehtinen Kauhajoen Karhu  FIN  10:57:00   hylätty  
   Heikki Hautala Nivalan Suunnistajat  FIN  11:19:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English