FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H21E 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,3 km
Maali
4,2 km
 
1.   Lauri Nenonen SK Vuoksi  FIN  14:20:00   13:55 (1)  18:40  
2.   Joni Hirvikallio Koovee  FIN  13:48:00   14:14 (5)  18:52  
3.   Vili Niemi Rajamäen Rykmentti  FIN  13:28:00   14:03 (2)  18:59  
3.   Olli-Pekka Koistinen Hiidenkiertäjät  FIN  14:13:00   14:12 (4)  18:59  
5.   Petteri Muukkonen Vehkalahden Veikot  FIN  14:32:00   14:07 (3)  19:02  
6.   Matti Kivelä Hiidenkiertäjät  FIN  14:26:00   14:15 (6)  19:07  
7.   Toni Saari Vaajakosken Terä  FIN  13:52:00   14:27 (9)  19:09  
8.   Vesa Taanila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  13:51:00   14:19 (7)  19:17  
9.   Ari-Pekka Lassila Koovee  FIN  13:46:00   14:28 (10)  19:20  
10.   Jere Pajunen Kalevan Rasti  FIN  14:09:00   14:32 (12)  19:22  
11.   Mikko Huhtinen Turun Suunnistajat  FIN  14:15:00   14:24 (8)  19:32  
12.   Tero Föhr Vehkalahden Veikot  FIN  14:22:00   14:30 (11)  19:33  
13.   Tuomas Kotro SK Vuoksi  FIN  14:01:00   14:49 (15)  19:36  
14.   Simo-Pekka Fincke Kalevan Rasti  FIN  13:37:00   14:43 (13)  19:49  
15.   Lasse Kautto Vaajakosken Terä  FIN  14:04:00   14:47 (14)  19:59  
16.   Hannu-Pekka Pukema Rajamäen Rykmentti  FIN  14:14:00   15:07 (19)  20:01  
17.   Denis Grishman Rasti-Kurikka  RUS  13:47:00   15:22 (20)  20:20  
18.   Ville-Petteri Saarela Keminmaan Urheilijat  FIN  13:29:00   15:27 (25)  20:23  
19.   Sami Hämäläinen MS Parma  FIN  14:05:00   15:02 (17)  20:25  
20.   Victor Mansner IF Sibbo-Vargarna  FIN  13:50:00   15:26 (24)  20:27  
21.   Topi Anjala Koovee  FIN  13:34:00   14:53 (16)  20:29  
22.   Miika Suominen Rajamäen Rykmentti  FIN  14:28:00   15:23 (21)  20:35  
23.   Andreas Hall Hiidenkiertäjät  FIN  13:56:00   15:36 (28)  20:37  
24.   Juha Hyyryläinen Anttolan Urheilijat  FIN  14:23:00   15:03 (18)  20:38  
25.   Jonne Lakanen Vaajakosken Terä  FIN  13:26:00   15:34 (27)  20:44  
26.   Aleksi Tuovinen Kuopion Suunnistajat  FIN  14:18:00   15:24 (22)  20:46  
27.   Jarno Parkkinen Rajamäen Rykmentti  FIN  13:49:00   15:24 (22)  20:47  
28.   Tapani Mäkinen Mäntsälän Urheilijat  FIN  13:25:00      21:03  
29.   Kimmo Mieskoski Rasti-Lukko  FIN  13:41:00   15:29 (26)  21:07  
29.   Jaakko Istolahti Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  14:10:00   15:40 (30)  21:07  
31.   Ville Keskisaari Vaajakosken Terä  FIN  14:06:00   16:05 (36)  21:14  
32.   Lauri Pohjola Suunta Jyväskylä  FIN  14:24:00   16:01 (34)  21:17  
33.   Matti Liukkonen Rajamäen Rykmentti  FIN  13:55:00   15:57 (32)  21:22  
34.   Mikhail Chegarovskiy IF Sibbo-Vargarna  FIN  13:38:00   16:01 (34)  21:26  
35.   Timo Joensuu Vaajakosken Terä  FIN  13:54:00   15:56 (31)  21:30  
36.   Jere Ahonen Kangasala SK  FIN  13:59:00   16:00 (33)  21:31  
37.   Petri Saari Vaajakosken Terä  FIN  13:35:00   16:35 (41)  21:43  
37.   Mikko Knuuttila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  14:12:00   16:14 (37)  21:43  
39.   Jani Virta IF Sibbo-Vargarna  FIN  14:17:00   16:23 (39)  21:45  
40.   Janne Kukkonen Kuopion Suunnistajat  FIN  14:00:00   16:19 (38)  21:58  
41.   Ville Repo Vehkalahden Veikot  FIN  14:25:00   16:34 (40)  22:05  
42.   Tomi Närvä Hiidenkiertäjät  FIN  14:29:00   17:10 (46)  22:23  
43.   Jouni Kujala SK Pohjantähti  FIN  13:44:00   16:49 (42)  22:25  
44.   Samuel Heinonen Vaajakosken Terä  FIN  14:02:00   15:36 (28)  22:26  
45.   Teemu Köngäs Sotkamon Jymy  FIN  13:27:00   17:00 (44)  22:28  
46.   Saku Asikainen Hiisirasti  FIN  14:03:00   16:55 (43)  22:46  
47.   Joona Viholainen Suunta Jyväskylä  FIN  13:31:00   17:26 (49)  22:55  
47.   Marko Tölli Suunta Jyväskylä  FIN  14:21:00   17:06 (45)  22:55  
49.   Lauri Valkonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  13:53:00   17:20 (47)  23:06  
50.   Jari Hannuksela SK Pohjantähti  FIN  13:42:00   17:21 (48)  23:09  
51.   Daniel Blomster IF Sibbo-Vargarna  FIN  13:40:00   17:42 (51)  23:47  
52.   Antti Paasikoski Rajamäen Rykmentti  FIN  13:43:00   17:33 (50)  23:54  
53.   Arto Fränti Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  14:07:00   18:42 (55)  24:10  
53.   Antti Parjanne Lynx  FIN  14:19:00   17:58 (52)  24:10  
55.   Heikki Silvasti Muuramen Rasti  FIN  14:30:00   18:31 (54)  24:40  
56.   Patrick Kronberg IF Femman  FIN  14:16:00   18:24 (53)  24:42  
57.   Juho-Veikko Hytönen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  14:08:00   20:23 (56)  26:58  
   Aaro Asikainen Kalevan Rasti  FIN  13:30:00      ei läht.  
   Markku Isokoski Pellon Ponsi  FIN  13:32:00      hylätty  
   Matti Koivisto MS Parma  FIN  13:33:00      ei läht.  
   Anton Kupriiets Ukraina  UKR  13:36:00      ei läht.  
   Uleg Kolosov Ukraina  UKR  13:45:00      ei läht.  
   Jere Sipponen Paimion Rasti  FIN  13:57:00      ei läht.  
   Manu Mutka Turun Metsänkävijät  FIN  13:58:00      ei läht.  
   Jesse Laukkarinen Rajamäen Rykmentti  FIN  14:11:00      ei läht.  
   Lauri Oikarinen Pellon Ponsi  FIN  14:27:00      ei läht.  
   Mikael Donner OK77  FIN  14:31:00      hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English