FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H21AL 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
7,0 km
 
1.   Timo Karppinen SK Pohjantähti  FIN  12:44:00   49:14  
2.   Elmeri Vähänen Hyvinkään Rasti  FIN  13:04:00   49:18  
3.   Iivo Kriikkula Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:40:00   51:32  
4.   Jaakko Sorri Keuruun Kisailijat  FIN  13:44:00   52:27  
5.   Mika Rautanen Tuupovaaran Sepot  FIN  13:50:00   52:48  
6.   Tuomo Lahtinen Itä-Hämeen Rasti  FIN  12:18:00   53:28  
7.   Toni Hartvik Paimion Rasti  FIN  13:36:00   54:21  
8.   Jouni Mäkäräinen SK Pohjantähti  FIN  14:00:00   54:44  
9.   Antti Hakala Lapuan Virkiä  FIN  11:50:00   55:50  
10.   Ville Sivén Lapuan Virkiä  FIN  11:26:00   55:51  
11.   Petteri Kymäläinen Suomussalmen Rasti  FIN  11:44:00   55:57  
12.   Matti Maajärvi Lappeen Riento  FIN  13:38:00   56:07  
13.   Alexandr Simanov Russia  RUS  13:34:00   56:19  
14.   Ville Kosola SK Pohjantähti  FIN  11:30:00   56:55  
15.   Esko Ylikangas Rasti-Kurikka  FIN  12:06:00   57:26  
16.   Ville Saikko Lappeen Riento  FIN  12:38:00   57:55  
17.   Timo Saarinen Koovee  FIN  13:28:00   58:35  
18.   Miika Korppi Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:04:00   58:37  
19.   Kimmo Kymäläinen Suomussalmen Rasti  FIN  12:30:00   58:43  
20.   Atte Honkonen Hyvinkään Rasti  FIN  13:32:00   58:56  
21.   Kari Kallio Koovee  FIN  13:00:00   59:02  
22.   Ville Sabel Hiisirasti  FIN  13:12:00   59:14  
23.   Jouni Karetjoki Hyvinkään Rasti  FIN  13:26:00   59:37  
24.   Henri Jääskeläinen Siilin Rasti  FIN  11:56:00   1:00:00  
25.   Jussi Koskinen Kalevan Rasti  FIN  12:48:00   1:00:05  
26.   Antti Ekonoja Pellon Ponsi  FIN  13:24:00   1:01:39  
27.   Ilkka Kohvakka Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:38:00   1:01:48  
27.   Heikki Istolahti Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  12:40:00   1:01:48  
29.   Petri Tuominen Saloisten Reipas  FIN  12:46:00   1:04:00  
30.   Tapani Naakka Pitäjänmäen Tarmo  FIN  13:42:00   1:04:09  
31.   Lauri Laasanen Laihian Luja  FIN  11:36:00   1:04:43  
32.   Jaakko Tervo Pellon Ponsi  FIN  12:02:00   1:04:58  
33.   Tuomas Takaluoma Hyvinkään Rasti  FIN  13:46:00   1:05:15  
34.   Saku Ylijoki Espoon Suunta  FIN  13:14:00   1:05:24  
35.   Pertti Pasanen Suomussalmen Rasti  FIN  12:26:00   1:07:59  
36.   Teppo Isokoski Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:28:00   1:09:07  
37.   Jukka Vertainen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:22:00   1:09:34  
38.   Tapio Ristimäki Kalvolan Keihäs  FIN  11:34:00   1:10:06  
39.   Jussi Lassila Pitäjänmäen Tarmo  FIN  12:50:00   1:11:18  
40.   Egor Miterev Russia  RUS  12:24:00   1:11:47  
41.   Lauri Heikka SK Pohjantähti  FIN  14:04:00   1:13:04  
42.   Pekka Huhtanen Rasti-Kurikka  FIN  13:58:00   1:13:26  
43.   Tuomo Sevon Saloisten Reipas  FIN  11:42:00   1:13:32  
44.   Riku Koivusalo Rastikarhut  FIN  11:20:00   1:13:52  
45.   Janne Holmijoki Paimion Rasti  FIN  13:56:00   1:14:41  
46.   Arttu Pulli Tampereen Pyrintö  FIN  12:34:00   1:14:57  
47.   Erkki Isokoski Vesaisen Pojat  FIN  12:08:00   1:16:07  
48.   Vesa Heikkilä MS Parma  FIN  13:20:00   1:17:47  
49.   Ville Mäkikyrö Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:22:00   1:18:01  
50.   Santeri Vaara Kankaanpään Suunnistajat  FIN  12:42:00   1:18:51  
51.   Sami Kervinen Järvenpään Palo  FIN  12:14:00   1:19:46  
52.   Jere Siivonen Suunta Jyväskylä  FIN  11:52:00   1:19:52  
53.   Markku Oikarinen Suunta Jyväskylä  FIN  13:40:00   1:20:33  
54.   Harri Vehkaoja Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  12:58:00   1:21:00  
55.   Harri Vaarala Saloisten Reipas  FIN  13:52:00   1:23:50  
56.   Henri Valkonen Itä-Hämeen Rasti  FIN  11:32:00   1:25:49  
57.   Tommi Kemppainen Keravan Urheilijat  FIN  12:16:00   1:26:51  
58.   Lasse Kervinen Järvenpään Palo  FIN  11:24:00   1:27:22  
59.   Antti Heikkilä Tampereen Pyrintö  FIN  13:54:00   1:27:32  
60.   Juho Pietilänaho Hiidenkiertäjät  FIN  13:18:00   1:28:39  
61.   Antti Norkio Kankaanpään Suunnistajat  FIN  13:10:00   1:31:15  
62.   Kai Koistinen Vakka-Rasti  FIN  13:02:00   1:35:45  
63.   Jaakko Hannukainen Kankaanpään Suunnistajat  FIN  12:54:00   1:37:52  
64.   Matti Raitoharju Rasti-Lukko  FIN  12:36:00   1:38:07  
65.   Esa Hietala Taivalkosken Kuohu  FIN  12:52:00   1:42:23  
66.   Pekka Kurki Espoon Suunta  FIN  14:02:00   1:48:51  
67.   Pietari Vuorensola Lynx  FIN  11:46:00   1:55:27  
   Hannu Lassila Tuupovaaran Sepot  FIN  11:48:00   ei läht.  
   Santeri Kössi Lapuan Virkiä  FIN  11:54:00   ei läht.  
   Esa Viitanen Turun Suunnistajat  FIN  12:00:00   keskeytti  
   Jyrki Mikkola Kankaanpään Suunnistajat  FIN  12:10:00   ei läht.  
   Juha Jalonen Riihimäen Suunnistajat  FIN  12:32:00   hylätty  
   Masa Juutilainen SK Vuoksi  FIN  12:56:00   ei läht.  
   Janne Runtti Vesaisen Pojat  FIN  13:06:00   ei läht.  
   Antti Kaivosaari Jämsän Retki-Veikot  FIN  13:08:00   ei läht.  
   Samuel Korhonen Kyrös-Rasti  FIN  13:22:00   ei läht.  
   Tero Kopra Oriveden Ponnistus  FIN  13:48:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English