FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H18E 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,0 km
 
1.   Mikko Rahkola Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  13:57:00   13:07  
2.   Topi Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:47:00   13:35  
3.   Aleksandr Pavlenko Russia  RUS  12:55:00   13:39  
4.   Eero Heinonen MS Parma  FIN  13:15:00   13:47  
5.   Antti Saikko Lappeen Riento  FIN  13:20:00   13:51  
6.   Samuli Schroderus SK Pohjantähti  FIN  13:04:00   13:58  
7.   Jonas Jern IF Femman  FIN  13:11:00   14:07  
7.   Ollipekka Heikkilä Lynx  FIN  13:12:00   14:07  
9.   Santeri Schroderus SK Pohjantähti  FIN  13:34:00   14:10  
10.   Aleksi Sopo Kuopion Suunnistajat  FIN  12:39:00   14:13  
11.   Justus Laitinen Koovee  FIN  13:14:00   14:18  
12.   Benjamin Tulonen Hiidenkiertäjät  FIN  13:39:00   14:20  
13.   Joona Tynys Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:42:00   14:21  
14.   Samuli Saukkonen SK Uusi  FIN  12:32:00   14:43  
15.   Sakari Puolakanaho Hyvinkään Rasti  FIN  13:25:00   14:44  
16.   Tomi Kanniainen Puolangan Ryhti  FIN  13:17:00   14:45  
17.   Jooseppi Kalliokoski Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:43:00   14:49  
17.   Eero Ylipulli Lapuan Virkiä  FIN  12:59:00   14:49  
17.   Atso Salopelto SK Vuoksi  FIN  13:49:00   14:49  
20.   Sauli Pietikäinen Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:31:00   14:50  
21.   Janne Ovaska Luumäen Rasti  FIN  12:46:00   14:56  
22.   Vili Mustonen Tampereen Pyrintö  FIN  13:33:00   14:59  
23.   Mikko Lindberg Angelniemen Ankkuri  FIN  12:33:00   15:05  
24.   Jesper Lindahl IF Sibbo-Vargarna  FIN  13:02:00   15:08  
25.   Sampo Hyppölä Pellon Ponsi  FIN  13:54:00   15:10  
26.   Ivan Zolkin Russia  RUS  12:54:00   15:11  
27.   Jere Kommio Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  13:45:00   15:14  
28.   Petrus Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  13:07:00   15:15  
29.   Juho Korpi Länsi-Rajan Rasti  FIN  12:36:00   15:18  
30.   Mikael Niemi Rasti-Lukko  FIN  12:41:00   15:19  
31.   Aaro Ruohola MS Parma  FIN  13:13:00   15:22  
32.   Aleksi Sorsa Espoon Suunta  FIN  13:56:00   15:24  
33.   Aleksi Lammi Lapuan Virkiä  FIN  13:03:00   15:26  
34.   Tobia Berger Switzerland  SUI  13:44:00   15:29  
35.   Vili Sormunen Rasti E4  FIN  13:47:00   15:36  
36.   Tuomas Puputti Hiidenkiertäjät  FIN  13:36:00   15:40  
37.   Aleksi Ilmonen Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:44:00   15:43  
38.   Jere Pernu SK Pohjantähti  FIN  12:30:00   15:50  
38.   Joona Huila Hiisirasti  FIN  13:21:00   15:50  
38.   Lauri Lavikainen Kymin Suunnistajat  FIN  13:28:00   15:50  
41.   Jonathan Ray OK77  FIN  13:23:00   15:52  
41.   Matias Arola Paimion Rasti  FIN  13:29:00   15:52  
43.   Miska Tervala Rastivarsat  FIN  13:01:00   15:57  
44.   Ossi Järvinen Tampereen Pyrintö  FIN  13:46:00   16:00  
45.   Arttu Taulavuori Alatornion Pirkat  FIN  13:31:00   16:05  
46.   Nico Kerkola Suomusjärven Sisu  FIN  13:10:00   16:09  
47.   Rasmus Niinimäki Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  13:58:00   16:19  
48.   Markku Bergman Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  13:05:00   16:25  
48.   Tuomas Oikarinen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  13:08:00   16:25  
50.   Henri Pasanen IF Sibbo-Vargarna  FIN  12:53:00   16:27  
51.   Aleksi Pietikäinen SK Uusi  FIN  12:40:00   16:34  
52.   Benjamin Holmgren IF Sibbo-Vargarna  FIN  13:18:00   16:45  
53.   Anton Laukkanen Kuopion Suunnistajat  FIN  13:32:00   17:15  
54.   Roope Sormunen Rasti E4  FIN  13:30:00   17:17  
55.   Jiri-Pekka Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  12:51:00   17:23  
56.   Kasperi Niemi Helsingin Suunnistajat  FIN  13:00:00   17:24  
57.   Joonatan Kivelä Perhon Kiri  FIN  12:34:00   17:25  
58.   Juha Rauhala Espoon Suunta  FIN  13:53:00   17:31  
59.   Aku Hietaharju Rasti-Jussit  FIN  13:06:00   17:34  
60.   Erno Koskenmäki Porvoon Urheilijat  FIN  13:43:00   17:36  
61.   Antti Ursin Lynx  FIN  12:58:00   17:54  
62.   Arne Sågfors OK Botnia  FIN  13:19:00   18:13  
63.   Miika Vehmas Espoon Suunta  FIN  12:49:00   18:14  
64.   Harri Räisänen Kiimingin Urheilijat  FIN  13:16:00   18:20  
65.   Caj Snickars Solf IK  FIN  13:40:00   18:25  
66.   Tommi Rantala Suunta Jyväskylä  FIN  12:37:00   18:26  
66.   Iiro Kuusela Rastivarsat  FIN  13:41:00   18:26  
68.   Elmeri Karjalainen Kuhmon Peurat  FIN  13:26:00   18:40  
69.   Otto Hannunen Suunta Jyväskylä  FIN  13:22:00   18:53  
70.   Joona Parjanen MS Parma  FIN  12:50:00   19:44  
71.   Olli Liikkanen Rastivarsat  FIN  12:56:00   20:19  
72.   Juha-Matti Inget Pudasjärven Urheilijat  FIN  12:38:00   28:35  
   Johannes Louhi Helsingin Suunnistajat  FIN  12:45:00   ei läht.  
   Anssi Koirikivi RasTiimi  FIN  12:48:00   hylätty  
   Pyry Mustonen Tampereen Pyrintö  FIN  12:52:00   hylätty  
   Oskari Jumppanen Hyvinkään Rasti  FIN  12:57:00   hylätty  
   Arttu Jokikokko Pudasjärven Urheilijat  FIN  13:09:00   ei läht.  
   Heikki Vuopio Pellon Ponsi  FIN  13:27:00   ei läht.  
   Taneli Härkönen Pudasjärven Urheilijat  FIN  13:35:00   ei läht.  
   Topi Raitanen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:38:00   ei läht.  
   Aleksi Härkönen Pudasjärven Urheilijat  FIN  13:50:00   ei läht.  
   Niko Larmala Espoon Suunta  FIN  13:51:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English