FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H16A 5. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
5,1 km
 
1.   Juho Määttä Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:45:00   45:12  
2.   Joona Nisula Teuvan Rivakka  FIN  11:21:00   45:18  
3.   Lars Vicari Navi  FIN  11:25:00   45:56  
4.   Andrey Prozorov Russia  RUS  11:23:00   47:39  
5.   Juho Lakanen Perhon Kiri  FIN  12:21:00   48:20  
6.   Juho Tiukkanen Vaasan Suunnistajat  FIN  12:29:00   48:21  
7.   Pyry Stevander Kuortaneen Kunto  FIN  11:13:00   51:22  
8.   Reetu Inkilä Keuruun Kisailijat  FIN  11:27:00   52:00  
9.   Kalle Koivusalo Ilomantsin Urheilijat  FIN  11:35:00   52:11  
10.   Igor Egorov Russia  RUS  11:07:00   52:15  
11.   Eetu Salonen Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:13:00   55:24  
12.   Atte Isolähteenmäki Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:25:00   55:34  
13.   Kasper Ena IK Falken  FIN  12:17:00   55:35  
14.   Ilya Kislukhin Russia  RUS  11:29:00   55:57  
14.   Lauri Laajaniemi Rajamäen Rykmentti  FIN  11:57:00   55:57  
16.   Sami Härkönen Oulun Tarmo  FIN  11:51:00   56:31  
17.   Saul Klemola Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  12:15:00   56:50  
18.   Oskari Niemi Lappeen Riento  FIN  12:09:00   56:51  
19.   Juuso Pernu SK Pohjantähti  FIN  10:59:00   57:48  
20.   Petka Hummelholm Kalevan Rasti  FIN  12:23:00   57:50  
21.   Aatu Korja Hiidenkiertäjät  FIN  10:57:00   57:59  
21.   Joona Holappa Vesaisen Pojat  FIN  12:31:00   57:59  
23.   Jaakko Mesiäinen Navi  FIN  11:09:00   58:05  
24.   Veeti Nissinen Puolangan Ryhti  FIN  11:01:00   58:11  
25.   Olli Ala-Honkola Vaasan Suunnistajat  FIN  10:51:00   59:54  
26.   Elias Liukka Kalevan Rasti  FIN  11:41:00   1:00:02  
27.   Atte Mattila Kyrös-Rasti  FIN  11:31:00   1:00:45  
28.   Dmitriy Kremlyov Russia  RUS  11:17:00   1:01:13  
29.   Pietari Lepola Lapin Veikot  FIN  11:43:00   1:02:11  
30.   Ilari Hauhia Rasti-Jussit  FIN  11:33:00   1:02:12  
31.   Arttu Korpela Rasti 88  FIN  11:19:00   1:02:17  
32.   Esa Savolainen Pihkaniskat  FIN  11:39:00   1:02:36  
33.   Robert Hyvönen RasTiimi  FIN  11:03:00   1:02:54  
34.   Tuomas Uusitalo Espoon Akilles  FIN  11:15:00   1:03:34  
35.   Jaan Rönkkö SK Uusi  FIN  11:05:00   1:05:24  
36.   Egor Sladkin Russia  RUS  10:49:00   1:05:56  
37.   Konstantin Kurilov Russia  RUS  12:19:00   1:06:15  
38.   Vladimir Dolinin Russia  RUS  11:37:00   1:07:15  
39.   Mykyta Korotkykh Ukraina  UKR  10:43:00   1:07:47  
40.   Rasmus-Wille Hankaniemi Vesaisen Pojat  FIN  10:53:00   1:08:23  
41.   Nikolay Filippov Russia  RUS  12:11:00   1:11:01  
42.   Santtu Kanerva Suunta-Sepot  FIN  12:05:00   1:19:16  
43.   Yarolav Bondar Ukraina  UKR  10:41:00   1:22:33  
44.   Henrik Aaltio Valkeakosken Haka  FIN  11:11:00   1:24:13  
45.   Topias Saranpää Rasti-Jussit  FIN  11:55:00   1:25:47  
   Vadim Kubrak Ukraina  UKR  10:45:00   keskeytti  
   Kalle Tiitto RasTiimi  FIN  10:47:00   keskeytti  
   Kimmo Niinimäki Laihian Luja  FIN  10:55:00   ei läht.  
   Eevert Kohonen Rasti-Lukko  FIN  11:47:00   keskeytti  
   Lauri Kaitola Rastiketut  FIN  11:49:00   ei läht.  
   Iiro Kaitola Rastiketut  FIN  11:53:00   ei läht.  
   Anton Poleschuk Russia  RUS  11:59:00   ei läht.  
   Riku Saksa Teuvan Rivakka  FIN  12:01:00   ei läht.  
   Matte Kontola Lapuan Virkiä  FIN  12:07:00   ei läht.  
   Riku Koirikivi RasTiimi  FIN  12:27:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English