FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H12TR 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
1,1 km
 
1.   Karri Stevander Kuortaneen Kunto  FIN  11:28:00   6:40  
2.   Benjamin Heikka SK Pohjantähti  FIN  11:56:00   7:31  
3.   Elias Suurnäkki Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:52:00   7:33  
4.   Topi Perttu Laihian Luja  FIN  11:51:00   7:37  
5.   Erkki Ikäläinen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:07:00   8:02  
6.   Lauri Isokallio Rasti-Nokia  FIN  11:40:00   8:19  
7.   Topi Lindqvist Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:59:00   8:33  
8.   Tommi Koirikivi RasTiimi  FIN  12:01:00   8:37  
9.   Markus Lindeman Sotkamon Jymy  FIN  11:43:00   9:01  
10.   Ville Ruotsala Alahärmän Kisa  FIN  11:47:00   9:15  
11.   Daniil Ryzhov Russia  RUS  11:24:00   9:20  
11.   Riku Pyhtinen Posion Pyrintö  FIN  11:36:00   9:20  
13.   Oskari Lehtimäki Reilut Miehet Havumetsien  FIN  12:03:00   9:25  
14.   Miska Aho Kangasniemen Kalske  FIN  11:27:00   9:39  
15.   Arttu Lassheikki Länsi-Rajan Rasti  FIN  11:26:00   9:42  
16.   Yury Solopov Russia  RUS  11:25:00   9:59  
17.   Veeti Vesterinen Hyvinkään Rasti  FIN  11:31:00   10:14  
18.   Teemu Iivonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:55:00   10:19  
19.   Niilo Partanen Alatornion Pirkat  FIN  12:10:00   10:33  
20.   Vili Liukkonen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:50:00   10:52  
21.   Akseli Karjalainen Päijät-Rasti  FIN  12:00:00   10:59  
22.   Jaakko Kuosmanen Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:37:00   11:06  
23.   Miika Rajaniemi Saloisten Reipas  FIN  11:41:00   11:14  
24.   Eero Nieminen Suunta Jyväskylä  FIN  11:30:00   11:28  
25.   Esa Huisko MS Parma  FIN  11:57:00   11:38  
26.   Juho Rautio Joutsenon Kullervo  FIN  12:02:00   11:57  
27.   Leevi Mutikainen Rasti-Jussit  FIN  12:08:00   12:03  
28.   Joakim Halinen Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  11:42:00   12:09  
29.   Tommi Rantanen Alahärmän Kisa  FIN  11:53:00   12:26  
30.   Topi Sillanpää SK Pohjantähti  FIN  11:46:00   12:27  
31.   Ossi Syrjälahti Rasti-Vihti  FIN  11:35:00   12:46  
32.   Eerik Kinnunen SK Pohjantähti  FIN  11:48:00   14:20  
33.   Olli Koskinen Hiidenkiertäjät  FIN  11:49:00   14:51  
34.   Egor Beregovskiy Russia  RUS  11:33:00   15:27  
35.   Pietari Taipale Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:06:00   15:46  
36.   Kirill Bakustin Russia  RUS  11:54:00   16:10  
37.   Kimi Kemiläinen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:32:00   17:22  
38.   Onni Siljander Vehkalahden Veikot  FIN  11:34:00   20:25  
39.   Joona Lahdenperä Rajamäen Rykmentti  FIN  12:12:00   21:25  
40.   Arttu Kettunen Kalevan Rasti  FIN  12:05:00   24:19  
   Erkki Kohonen Rasti-Lukko  FIN  11:39:00   keskeytti  
   Rodion Skrebov Russia  RUS  11:44:00   ei läht.  
   Nooa Kenttä OK77  FIN  11:45:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English