FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H12 5. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,2 km
 
1.   Eetu Korhonen SK Vuoksi  FIN  12:32:00   15:26  
2.   Rasmus Toivanen Hiidenkiertäjät  FIN  11:32:00   17:12  
3.   Seeti Salonen Valkeakosken Haka  FIN  11:56:00   18:12  
4.   Topi Laakso Suunta Jyväskylä  FIN  11:12:00   18:38  
5.   Konstantin Amelichev Russia  RUS  12:00:00   18:44  
5.   Anton Hamppu Helsingin Suunnistajat  FIN  12:38:00   18:44  
7.   Gustav Wirén Spain  ESP  11:00:00   18:51  
8.   Kasimir Niinimäki Kyrös-Rasti  FIN  12:30:00   20:03  
9.   Aleksi Karttila MS Parma  FIN  12:14:00   20:05  
10.   Samuli Rousku MS Parma  FIN  13:04:00   20:40  
11.   Antti Sorsa Espoon Suunta  FIN  11:14:00   21:13  
12.   Topias Ahola Kangasala SK  FIN  10:58:00   21:23  
13.   Alexey Bolotov Russia  RUS  12:22:00   21:24  
14.   Valtteri Rantala Kalvolan Keihäs  FIN  12:24:00   21:42  
15.   Matias Maronen Lynx  FIN  12:04:00   22:19  
16.   Paulus Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  11:34:00   22:58  
17.   Vili Olkkonen Kangasala SK  FIN  11:36:00   23:01  
18.   Leonid Samykin Russia  RUS  10:56:00   23:05  
19.   Otto Kuusela Rastivarsat  FIN  11:44:00   23:12  
20.   Emil Laaksonen Espoon Suunta  FIN  12:02:00   23:22  
21.   Jesper Donner OK77  FIN  11:20:00   23:48  
22.   Aapo Pasanen Rasti-Jussit  FIN  13:06:00   24:03  
23.   Severi Similä SK Pohjantähti  FIN  10:34:00   24:07  
24.   Väinö Ristimäki Kalvolan Keihäs  FIN  11:02:00   24:27  
25.   Karim Mbembela Lynx  FIN  12:42:00   24:35  
26.   Atte Rahikkala Oulunsalon Vasama  FIN  10:24:00   24:41  
27.   Benjamin Tasa Kaakon Rasti  FIN  10:30:00   24:46  
27.   Jussi Toivonen Lammin Säkiä  FIN  11:46:00   24:46  
29.   Alexey Shilkin Russia  RUS  10:46:00   25:04  
30.   Aleksi Välimaa Rasti 88  FIN  12:12:00   25:26  
31.   Eerik Aaltio Valkeakosken Haka  FIN  12:18:00   25:45  
32.   Kasperi Salo Punkalaitumen Kunto  FIN  12:34:00   25:46  
33.   Otso Hursti Espoon Suunta  FIN  10:36:00   25:50  
34.   Jerry Hyvönen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:30:00   26:15  
35.   Luca Kallela Helsingin Suunnistajat  FIN  10:42:00   26:25  
36.   Erno-Kalle Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  13:00:00   26:32  
37.   Kasperi Hämäläinen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:52:00   26:40  
38.   Antti Pietilä Kajaanin Suunnistajat  FIN  10:48:00   27:14  
39.   Roope Lemberg Rasti-Jussit  FIN  11:08:00   27:24  
40.   Evert Strandvall IF Minken  FIN  11:38:00   29:15  
41.   Heikki Kumara Laihian Luja  FIN  12:56:00   29:49  
42.   Ryan Grey Australia  AUS  12:28:00   30:11  
43.   Emil Jansson IK Falken  FIN  12:50:00   30:22  
44.   Rasmus Mäkinen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:16:00   31:55  
45.   Alvar Seppälä Lauttakylän Luja  FIN  12:08:00   32:17  
46.   Perttu Jokinen Navi  FIN  11:48:00   32:56  
47.   Oskar Haapala Rajamäen Rykmentti  FIN  10:38:00   32:58  
48.   Roni Nevala Teuvan Rivakka  FIN  12:06:00   34:29  
49.   Hannes Kärkkäinen Lammin Säkiä  FIN  12:52:00   34:36  
50.   Miska Riissanen Espoon Akilles  FIN  12:26:00   34:40  
51.   Eemi Vaherlehto SK Uusi  FIN  10:28:00   34:55  
52.   Aron Björklund OK Botnia  FIN  10:52:00   35:30  
53.   Aapo Maasilta Rastivarsat  FIN  12:20:00   36:22  
54.   Niilo Niinimäki SK Pohjantähti  FIN  12:10:00   36:31  
55.   Robert Biskop Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:54:00   36:50  
56.   Eetu-Oskari Kuusisto Suunta-Sepot  FIN  11:18:00   37:26  
57.   Juho Leiniö SK Uusi  FIN  11:10:00   39:18  
58.   Jaakko Maaranen Päijät-Rasti  FIN  11:26:00   39:38  
59.   Oskari Lahtinen Keuruun Kisailijat  FIN  10:44:00   44:32  
60.   Olavi Lahtinen Keuruun Kisailijat  FIN  13:02:00   48:00  
61.   Eetu Vuorensyrjä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:58:00   48:21  
62.   Hannes Lervik Solf IK  FIN  11:24:00   48:43  
63.   Leo Jylhä Espoon Suunta  FIN  11:28:00   53:33  
64.   Joonas Kuusivaara Espoon Akilles  FIN  11:50:00   56:27  
65.   Vertti-Vilhelm Myllärinen Lappeen Riento  FIN  11:42:00   59:00  
   Josef Höglund IK Falken  FIN  10:26:00   hylätty  
   Anton Vehkalahti Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:32:00   hylätty  
   Oskari Aumo Kalvolan Keihäs  FIN  10:40:00   hylätty  
   Ilari Virtanen Hollolan Urheilijat -46  FIN  10:50:00   hylätty  
   Aarni Ronkainen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:04:00   hylätty  
   Miska Tähtinen Päijät-Rasti  FIN  11:06:00   keskeytti  
   Viljami Marjala SK Pohjantähti  FIN  11:16:00   keskeytti  
   Riku Gröhn Hollolan Urheilijat -46  FIN  11:22:00   hylätty  
   Olli Mustajoki Tampereen Pyrintö  FIN  11:40:00   hylätty  
   Jussi Raasakka Espoon Suunta  FIN  11:54:00   hylätty  
   Anton Leppämäki Viitasaaren Suunta  FIN  12:36:00   hylätty  
   Aaro Ojala Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:40:00   hylätty  
   Severi Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:48:00   hylätty  
   Aku Koskenvuo Espoon Suunta  FIN  12:54:00   hylätty  
   Jonne Pihala Rasti-Lukko  FIN  12:58:00   keskeytti  
   Oula Pelkonen Rastivarsat  FIN  13:08:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English