FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H10RR 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,0 km
 
1.   Jaakko Salomäki SK Uusi  FIN  11:19:00   13:54  
2.   Daniel Rautio Espoon Suunta  FIN  11:11:00   14:50  
3.   Ville Väliharju Tampereen Pyrintö  FIN  11:10:00   15:16  
4.   Leo Haanpää Paimion Rasti  FIN  11:28:00   15:20  
5.   Veeti Mähönen Tampereen Pyrintö  FIN  11:59:00   15:25  
6.   Tuomas Leinamo Kalvolan Keihäs  FIN  11:52:00   15:38  
7.   Verneri Sankelo Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  11:54:00   15:41  
8.   Petrus Tasa Kaakon Rasti  FIN  11:12:00   15:49  
9.   Miska Kuusikko Saloisten Reipas  FIN  11:22:00   16:31  
10.   Jirka Oja Kalajoen Junkkarit  FIN  11:04:00   16:34  
11.   Urho Ojala Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:02:00   16:46  
12.   Stepan Kondratiev Russia  RUS  11:53:00   16:55  
13.   Elias Pelkonen Rastivarsat  FIN  11:09:00   17:06  
13.   Lucas Hansen Ok Botnia  FIN  11:20:00   17:06  
15.   Eino Gretschel Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:00:00   17:07  
16.   Aatu Niskanen Vehkalahden Veikot  FIN  11:08:00   17:14  
16.   Pietari Jussinmäki Halsuan Toivo  FIN  11:26:00   17:14  
18.   Juho Virkajärvi Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:49:00   17:22  
19.   Aapo Liponkoski Tampereen Pyrintö  FIN  11:29:00   17:24  
20.   Juuso Ekola Alahärmän Kisa  FIN  12:01:00   17:49  
21.   Aapo Mustajoki Tampereen Pyrintö  FIN  12:03:00   18:02  
22.   Henri Arvela Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:25:00   18:07  
23.   Sakari Syrjälä Koovee  FIN  12:05:00   18:23  
24.   Luukas Karelo Espoon Suunta  FIN  12:02:00   18:33  
25.   Hannes Nurminen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:01:00   18:41  
26.   Simon Engström Pargas IF  FIN  11:44:00   18:43  
27.   Valtteri Paalanen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  11:34:00   19:30  
28.   Tuomas Peltola Keuruun Kisailijat  FIN  11:06:00   19:33  
28.   Ilmo Haikonen Ulvilan Ura  FIN  11:51:00   19:33  
30.   Samuel Kurhinen Rastivarsat  FIN  11:56:00   19:38  
31.   Herman Höglund IK Falken  FIN  11:16:00   19:40  
32.   Felix Horelli Kokemäen Kova-Väki Suunnistus  FIN  12:10:00   19:41  
33.   Jami Kopra Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:08:00   20:01  
34.   Sampo Huostila Lammin Säkiä  FIN  11:48:00   20:24  
35.   Niklas Pussinen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  12:06:00   20:43  
36.   Karri Ruutala Iisalmen Visa  FIN  11:58:00   20:59  
37.   Oskari Rannila Vetelin Urheilijat  FIN  11:33:00   21:17  
38.   Aapo Nurmi Rastiketut  FIN  11:47:00   21:31  
39.   Elias Lehtonen Ulvilan Ura  FIN  11:37:00   21:34  
40.   Veeti Huttunen Iisalmen Visa  FIN  11:24:00   21:37  
41.   Luca Juppo Helsingin Suunnistajat  FIN  12:15:00   21:40  
42.   Petr Volkov Russia  RUS  11:32:00   21:43  
43.   Jere Hannuksela SK Pohjantähti  FIN  11:57:00   21:44  
44.   Santtu Soanjärvi Vihtavuoren Pamaus  FIN  11:18:00   21:49  
44.   Lev Dudin Russia  RUS  12:00:00   21:49  
46.   Karo Kantola Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:31:00   21:52  
47.   Iikka Leiniö SK Uusi  FIN  11:17:00   21:53  
48.   Sampo Mäkinen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:42:00   22:21  
49.   Eetu Korhonen Hyvinkään Rasti  FIN  12:11:00   22:22  
50.   Eetu Tujunen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:03:00   23:11  
51.   Leevi Partanen Alatornion Pirkat  FIN  11:50:00   23:13  
52.   Iiro Hauhia Rasti-Jussit  FIN  11:23:00   23:16  
53.   Santeri Holma Oulun Reipas  FIN  11:30:00   23:35  
54.   Miikka Haapio Ulvilan Ura  FIN  11:40:00   23:54  
55.   Toivo Kyckling Mäntän Seudun Eräpirkat  FIN  11:05:00   24:23  
56.   Konstantin Simanov Russia  RUS  11:55:00   25:42  
57.   Aapo Granqvist Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:09:00   25:49  
58.   Veeti Nuottajärvi IF Sibbo-Vargarna  FIN  11:43:00   28:32  
59.   Ivan Burenko Russia  RUS  12:07:00   29:35  
60.   Otso Heikkinen Sotkamon Jymy  FIN  11:13:00   29:50  
61.   Daniel Florström Espoon Akilles  FIN  11:36:00   30:23  
62.   Mark Zenkovskiy Russia  RUS  12:13:00   30:38  
63.   Eino Riihinen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:07:00   34:08  
64.   Matias Märsynaho Puolangan Ryhti  FIN  11:38:00   34:41  
65.   Simo Klemettinen Suunta Jyväskylä  FIN  12:16:00   55:50  
   Akseli Pietilä Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:14:00   ei läht.  
   Mark Zenkovskiy Russia  RUS  11:15:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English