FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H10RR 3. päivä

Rastiväliajat

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-Maali Tulos  
1   Urho Ojala
Kouvolan Suunnistajat
57 (20)
3:57 (3)
3:00 (1)
5:59 (3)
2:02 (6)
9:37 (2)
3:38 (3)
12:13 (1)
2:36 (1)
13:20 (1)
1:07 (13)
13:20  Urho Ojala
2   Elias Lehtonen
Ulvilan Ura
52 (9)
4:07 (5)
3:15 (5)
5:58 (2)
1:51 (1)
9:21 (1)
3:23 (2)
12:48 (2)
3:27 (19)
13:48 (2)
1:00 (1)
13:48  Elias Lehtonen
3   Elias Pelkonen
Rastivarsat
47 (5)
3:55 (1)
3:08 (2)
5:50 (1)
1:55 (3)
9:37 (2)
3:47 (4)
12:52 (3)
3:15 (12)
13:55 (3)
1:03 (4)
13:55  Elias Pelkonen
4   Daniel Rautio
Espoon Suunta
49 (7)
4:02 (4)
3:13 (4)
6:18 (5)
2:16 (22)
10:17 (4)
3:59 (11)
13:09 (4)
2:52 (4)
14:19 (4)
1:10 (24)
14:19  Daniel Rautio
5   Miska Kuusikko
Saloisten Reipas
59 (24)
4:31 (8)
3:32 (7)
6:39 (8)
2:08 (10)
10:36 (5)
3:57 (8)
13:39 (5)
3:03 (9)
14:48 (5)
1:09 (20)
14:48  Miska Kuusikko
6   Jaakko Salomäki
SK Uusi
43 (1)
5:47 (39)
5:04 (43)
7:39 (23)
1:52 (2)
10:58 (11)
3:19 (1)
13:46 (6)
2:48 (3)
14:49 (6)
1:03 (4)
14:49  Jaakko Salomäki
7   Eino Gretschel
Kajaanin Suunnistajat
1:03 (31)
4:47 (14)
3:44 (14)
7:06 (14)
2:19 (27)
11:25 (14)
4:19 (15)
14:05 (7)
2:40 (2)
15:13 (7)
1:08 (17)
15:13  Eino Gretschel
8   Daniel Florström
Espoon Akilles
57 (20)
4:38 (13)
3:41 (13)
6:56 (11)
2:18 (25)
10:55 (10)
3:59 (11)
14:10 (8)
3:15 (12)
15:18 (8)
1:08 (17)
15:18  Daniel Florström
9   Aapo Mustajoki
Tampereen Pyrintö
46 (3)
3:55 (1)
3:09 (3)
6:01 (4)
2:06 (9)
10:44 (6)
4:43 (20)
14:13 (10)
3:29 (20)
15:20 (9)
1:07 (13)
15:20  Aapo Mustajoki
10   Juuso Ekola
Alahärmän Kisa
58 (23)
4:37 (12)
3:39 (10)
6:57 (13)
2:20 (28)
10:54 (8)
3:57 (8)
14:10 (8)
3:16 (14)
15:23 (10)
1:13 (33)
15:23  Juuso Ekola
11   Petrus Tasa
Kaakon Rasti
54 (13)
5:29 (30)
4:35 (37)
7:34 (21)
2:05 (8)
11:24 (13)
3:50 (6)
14:27 (12)
3:03 (9)
15:28 (11)
1:01 (3)
15:28  Petrus Tasa
12   Tuomas Leinamo
Kalvolan Keihäs
1:08 (39)
4:59 (17)
3:51 (17)
7:10 (16)
2:11 (15)
11:04 (12)
3:54 (7)
14:24 (11)
3:20 (15)
15:29 (12)
1:05 (7)
15:29  Tuomas Leinamo
13   Leo Haanpää
Paimion Rasti
1:03 (31)
4:22 (6)
3:19 (6)
6:43 (9)
2:21 (31)
10:51 (7)
4:08 (13)
14:33 (13)
3:42 (22)
15:44 (13)
1:11 (29)
15:44  Leo Haanpää
14   Pietari Jussinmäki
Halsuan Toivo
56 (17)
4:29 (7)
3:33 (8)
6:38 (7)
2:09 (12)
11:42 (17)
5:04 (23)
14:40 (14)
2:58 (6)
15:55 (14)
1:15 (46)
15:55  Pietari Jussinmäki
15   Stepan Kondratiev
Russia
43 (1)
4:32 (9)
3:49 (16)
6:36 (6)
2:04 (7)
11:31 (15)
4:55 (22)
14:52 (15)
3:21 (16)
16:06 (15)
1:14 (40)
16:06  Stepan Kondratiev
16   Tuomas Peltola
Keuruun Kisailijat
1:00 (25)
4:35 (10)
3:35 (9)
6:56 (11)
2:21 (31)
10:54 (8)
3:58 (10)
15:03 (16)
4:09 (37)
16:23 (16)
1:20 (58)
16:23  Tuomas Peltola
17   Aatu Niskanen
Vehkalahden Veikot
1:06 (37)
5:17 (25)
4:11 (24)
7:30 (20)
2:13 (18)
12:37 (21)
5:07 (24)
15:30 (17)
2:53 (5)
16:34 (17)
1:04 (6)
16:34  Aatu Niskanen
18   Felix Horelli
Kokemäen Kova-Väki Suunnistus
1:21 (49)
5:36 (35)
4:15 (29)
8:06 (35)
2:30 (38)
12:15 (19)
4:09 (14)
15:40 (18)
3:25 (17)
16:45 (18)
1:05 (7)
16:45  Felix Horelli
19   Juho Virkajärvi
Jämsän Retki-Veikot
46 (3)
5:28 (28)
4:42 (41)
7:46 (29)
2:18 (25)
11:34 (16)
3:48 (5)
15:49 (20)
4:15 (40)
16:56 (19)
1:07 (13)
16:56  Juho Virkajärvi
20   Simo Klemettinen
Suunta Jyväskylä
57 (20)
5:14 (23)
4:17 (30)
7:46 (29)
2:32 (39)
12:12 (18)
4:26 (16)
15:46 (19)
3:34 (21)
17:00 (20)
1:14 (40)
17:00  Simo Klemettinen
21   Veeti Mähönen
Tampereen Pyrintö
47 (5)
5:10 (22)
4:23 (33)
7:22 (18)
2:12 (17)
12:52 (24)
5:30 (27)
16:00 (21)
3:08 (11)
17:09 (21)
1:09 (20)
17:09  Veeti Mähönen
22   Luukas Karelo
Espoon Suunta
1:35 (56)
5:14 (23)
3:39 (10)
7:39 (23)
2:25 (35)
12:17 (20)
4:38 (19)
16:12 (22)
3:55 (27)
17:25 (22)
1:13 (33)
17:25  Luukas Karelo
23   Aapo Liponkoski
Tampereen Pyrintö
56 (17)
4:35 (10)
3:39 (10)
6:45 (10)
2:10 (13)
12:51 (22)
6:06 (33)
16:40 (23)
3:49 (23)
17:46 (23)
1:06 (12)
17:46  Aapo Liponkoski
24   Verneri Sankelo
Kortesjärven Järvi-Veikot
51 (8)
4:58 (16)
4:07 (23)
7:15 (17)
2:17 (23)
12:51 (22)
5:36 (28)
16:44 (24)
3:53 (26)
17:57 (24)
1:13 (33)
17:57  Verneri Sankelo
25   Simon Engström
Pargas IF
55 (15)
5:40 (36)
4:45 (42)
7:54 (31)
2:14 (19)
13:36 (27)
5:42 (30)
17:01 (25)
3:25 (17)
18:06 (25)
1:05 (7)
18:06  Simon Engström
26   Aapo Nurmi
Rastiketut
53 (11)
5:33 (34)
4:40 (40)
8:50 (42)
3:17 (60)
13:27 (26)
4:37 (18)
17:52 (27)
4:25 (49)
19:16 (26)
1:24 (63)
19:16  Aapo Nurmi
27   Roni Ylihärsilä
Alahärmän Kisa
1:04 (34)
6:54 (55)
5:50 (57)
9:26 (50)
2:32 (39)
13:56 (28)
4:30 (17)
18:00 (28)
4:04 (33)
19:20 (27)
1:20 (58)
19:20  Roni Ylihärsilä
28   Iiro Hauhia
Rasti-Jussit
1:01 (28)
5:07 (20)
4:06 (22)
7:08 (15)
2:01 (4)
15:23 (35)
8:15 (47)
18:21 (29)
2:58 (6)
19:26 (28)
1:05 (7)
19:26  Iiro Hauhia
29   Santeri Holma
Oulun Reipas
55 (15)
5:17 (25)
4:22 (32)
7:40 (25)
2:23 (33)
14:18 (30)
6:38 (38)
18:21 (29)
4:03 (31)
19:28 (29)
1:07 (13)
19:28  Santeri Holma
30   Henri Arvela
Lahden Suunnistajat-37
1:31 (53)
5:44 (37)
4:13 (27)
8:08 (39)
2:24 (34)
14:43 (31)
6:35 (36)
18:34 (31)
3:51 (25)
19:44 (30)
1:10 (24)
19:44  Henri Arvela
31   Luca Juppo
Helsingin Suunnistajat
1:23 (50)
5:19 (27)
3:56 (18)
7:44 (28)
2:25 (35)
14:12 (29)
6:28 (35)
18:36 (32)
4:24 (48)
19:46 (31)
1:10 (24)
19:46  Luca Juppo
32   Eetu Korhonen
Hyvinkään Rasti
1:10 (40)
5:28 (28)
4:18 (31)
8:02 (32)
2:34 (42)
13:19 (25)
5:17 (25)
18:39 (33)
5:20 (58)
19:50 (32)
1:11 (29)
19:50  Eetu Korhonen
33   Jirka Oja
Kalajoen Junkkarit
1:17 (47)
5:51 (42)
4:34 (36)
8:02 (32)
2:11 (15)
15:12 (34)
7:10 (41)
19:01 (34)
3:49 (23)
20:14 (33)
1:13 (33)
20:14  Jirka Oja
34   Santtu Soanjärvi
Vihtavuoren Pamaus
1:33 (54)
5:29 (30)
3:56 (18)
8:07 (37)
2:38 (45)
14:43 (31)
6:36 (37)
19:09 (35)
4:26 (50)
20:23 (34)
1:14 (40)
20:23  Santtu Soanjärvi
35   Petr Volkov
Russia
1:01 (28)
6:24 (47)
5:23 (51)
9:07 (46)
2:43 (47)
15:09 (33)
6:02 (31)
19:14 (36)
4:05 (35)
20:27 (35)
1:13 (33)
20:27  Petr Volkov
36   Ville Väliharju
Tampereen Pyrintö
53 (11)
6:02 (44)
5:09 (46)
8:03 (34)
2:01 (4)
16:24 (41)
8:21 (48)
19:23 (37)
2:59 (8)
20:32 (36)
1:09 (20)
20:32  Ville Väliharju
37   Hannes Nurminen
Jämsän Retki-Veikot
1:26 (52)
6:37 (49)
5:11 (47)
9:42 (51)
3:05 (55)
15:44 (37)
6:02 (31)
19:56 (38)
4:12 (38)
21:09 (37)
1:13 (33)
21:09  Hannes Nurminen
38   Oskari Rannila
Vetelin Urheilijat
1:03 (31)
5:29 (30)
4:26 (35)
7:43 (26)
2:14 (19)
16:11 (39)
8:28 (50)
20:08 (39)
3:57 (28)
21:16 (38)
1:08 (17)
21:16  Oskari Rannila
39   Eetu Tujunen
Kuopion Suunnistajat
56 (17)
5:07 (20)
4:11 (24)
7:43 (26)
2:36 (44)
16:11 (39)
8:28 (50)
20:13 (40)
4:02 (30)
21:27 (39)
1:14 (40)
21:27  Eetu Tujunen
39   Ilmo Haikonen
Ulvilan Ura
1:14 (44)
5:02 (18)
3:48 (15)
7:22 (18)
2:20 (28)
15:51 (38)
8:29 (52)
20:13 (40)
4:22 (47)
21:27 (39)
1:14 (40)
21:27  Ilmo Haikonen
41   Joonatan Vuorensola
Lynx
1:04 (34)
6:22 (46)
5:18 (50)
8:42 (41)
2:20 (28)
16:28 (42)
7:46 (44)
20:45 (43)
4:17 (42)
22:01 (41)
1:16 (48)
22:01  Joonatan Vuorensola
42   Eino Riihinen
Kuopion Suunnistajat
1:13 (42)
6:41 (50)
5:28 (52)
9:57 (53)
3:16 (59)
15:36 (36)
5:39 (29)
20:30 (42)
4:54 (54)
22:03 (42)
1:33 (66)
22:03  Eino Riihinen
43   Samuel Kurhinen
Rastivarsat
1:04 (34)
6:47 (52)
5:43 (55)
9:45 (52)
2:58 (51)
17:11 (44)
7:26 (42)
21:19 (44)
4:08 (36)
22:37 (43)
1:18 (54)
22:37  Samuel Kurhinen
43   Miikka Haapio
Ulvilan Ura
1:07 (38)
5:46 (38)
4:39 (38)
8:56 (44)
3:10 (56)
17:21 (46)
8:25 (49)
21:21 (45)
4:00 (29)
22:37 (43)
1:16 (48)
22:37  Miikka Haapio
45   Karri Ruutala
Iisalmen Visa
1:11 (41)
5:50 (40)
4:39 (38)
8:52 (43)
3:02 (54)
16:51 (43)
7:59 (46)
21:50 (47)
4:59 (56)
23:02 (45)
1:12 (32)
23:02  Karri Ruutala
46   Lev Dudin
Russia
1:25 (51)
5:50 (40)
4:25 (34)
8:07 (37)
2:17 (23)
17:14 (45)
9:07 (54)
21:52 (48)
4:38 (52)
23:08 (46)
1:16 (48)
23:08  Lev Dudin
47   Iikka Leiniö
SK Uusi
1:55 (65)
8:37 (59)
6:42 (59)
11:20 (57)
2:43 (47)
18:01 (48)
6:41 (39)
22:16 (49)
4:15 (40)
23:34 (47)
1:18 (54)
23:34  Iikka Leiniö
48   Karo Kantola
Lahden Suunnistajat-37
54 (13)
4:55 (15)
4:01 (20)
9:09 (47)
4:14 (64)
18:24 (51)
9:15 (56)
22:28 (51)
4:04 (33)
23:42 (48)
1:14 (40)
23:42  Karo Kantola
49   Jami Kopra
Hämeenlinnan Suunnistajat
1:38 (59)
5:51 (42)
4:13 (27)
8:06 (35)
2:15 (21)
18:18 (50)
10:12 (60)
22:21 (50)
4:03 (31)
23:43 (49)
1:22 (62)
23:43  Jami Kopra
49   Niklas Pussinen
Raja-Karjalan Suunnistajat
1:15 (46)
6:32 (48)
5:17 (49)
9:06 (45)
2:34 (42)
17:54 (47)
8:48 (53)
22:33 (52)
4:39 (53)
23:43 (49)
1:10 (24)
23:43  Niklas Pussinen
51   Sakari Syrjälä
Koovee
1:19 (48)
5:30 (33)
4:11 (24)
7:38 (22)
2:08 (10)
18:26 (52)
10:48 (61)
22:38 (54)
4:12 (38)
23:49 (51)
1:11 (29)
23:49  Sakari Syrjälä
52   Veeti Huttunen
Iisalmen Visa
1:00 (25)
6:13 (45)
5:13 (48)
10:28 (55)
4:15 (65)
18:09 (49)
7:41 (43)
22:36 (53)
4:27 (51)
23:52 (52)
1:16 (48)
23:52  Veeti Huttunen
53   Toivo Kyckling
Mäntän Seudun Eräpirkat
1:36 (57)
10:38 (64)
9:02 (65)
13:27 (63)
2:49 (49)
18:48 (53)
5:21 (26)
23:06 (55)
4:18 (43)
24:19 (53)
1:13 (33)
24:19  Toivo Kyckling
54   Sampo Mäkinen
Ounasvaaran Hiihtoseura
1:55 (65)
7:35 (57)
5:40 (54)
12:08 (59)
4:33 (67)
18:50 (54)
6:42 (40)
24:10 (56)
5:20 (58)
25:27 (54)
1:17 (52)
25:27  Sampo Mäkinen
55   Aatu Ylihärsilä
Alahärmän Kisa
1:36 (57)
6:43 (51)
5:07 (44)
9:21 (49)
2:38 (45)
20:34 (56)
11:13 (62)
24:52 (57)
4:18 (43)
26:02 (55)
1:10 (24)
26:02  Aatu Ylihärsilä
56   Sampo Huostila
Lammin Säkiä
1:39 (60)
8:37 (59)
6:58 (60)
11:26 (58)
2:49 (49)
21:13 (57)
9:47 (59)
25:31 (58)
4:18 (43)
26:36 (56)
1:05 (7)
26:36  Sampo Huostila
57   Otso Heikkinen
Sotkamon Jymy
1:33 (54)
7:22 (56)
5:49 (56)
10:44 (56)
3:22 (62)
20:04 (55)
9:20 (57)
25:37 (59)
5:33 (60)
26:46 (57)
1:09 (20)
26:46  Otso Heikkinen
58   Konstantin Simanov
Russia
1:40 (61)
6:47 (52)
5:07 (44)
9:19 (48)
2:32 (39)
21:39 (58)
12:20 (65)
26:42 (60)
5:03 (57)
28:02 (58)
1:20 (58)
28:02  Konstantin Simanov
59   Herman Höglund
IK Falken
1:00 (25)
5:02 (18)
4:02 (21)
8:17 (40)
3:15 (58)
-
-
17:46 (26)
-
28:47 (59)
11:01 (68)
28:47  Herman Höglund
60   Jere Hannuksela
SK Pohjantähti
1:14 (44)
11:04 (66)
9:50 (66)
14:44 (65)
3:40 (63)
22:36 (60)
7:52 (45)
27:33 (61)
4:57 (55)
28:52 (60)
1:19 (56)
28:52  Jere Hannuksela
61   Ivan Burenko
Russia
1:13 (42)
6:52 (54)
5:39 (53)
10:06 (54)
3:14 (57)
22:12 (59)
12:06 (64)
27:49 (62)
5:37 (61)
29:06 (61)
1:17 (52)
29:06  Ivan Burenko
62   Lucas Hansen
Ok Botnia
52 (9)
18:03 (67)
17:11 (68)
20:13 (67)
2:10 (13)
24:57 (63)
4:44 (21)
29:15 (63)
4:18 (43)
30:15 (62)
1:00 (1)
30:15  Lucas Hansen
63   Mark Zenkovskiy
Russia
1:42 (62)
9:28 (61)
7:46 (62)
12:28 (60)
3:00 (53)
23:51 (62)
11:23 (63)
30:12 (64)
6:21 (63)
31:39 (63)
1:27 (65)
31:39  Mark Zenkovskiy
64   Valtteri Paalanen
Itä-Päijänteen Rasti
1:43 (63)
10:06 (63)
8:23 (63)
12:33 (61)
2:27 (37)
-
-
21:32 (46)
-
33:04 (64)
11:32 (69)
33:04  Valtteri Paalanen
65   Riku Ylihärsilä
Alahärmän Kisa
1:54 (64)
9:31 (62)
7:37 (61)
14:13 (64)
4:42 (68)
23:20 (61)
9:07 (54)
31:30 (65)
8:10 (66)
34:13 (65)
2:43 (67)
34:13  Riku Ylihärsilä
66   Leevi Partanen
Alatornion Pirkat
2:06 (67)
18:15 (68)
16:09 (67)
21:33 (68)
3:18 (61)
27:52 (64)
6:19 (34)
33:52 (66)
6:00 (62)
35:17 (66)
1:25 (64)
35:17  Leevi Partanen
67   Vili Miettinen
Lynx
2:20 (69)
10:57 (65)
8:37 (64)
15:24 (66)
4:27 (66)
27:57 (65)
12:33 (66)
35:49 (67)
7:52 (65)
37:04 (67)
1:15 (46)
37:04  Vili Miettinen
68   Aapo Granqvist
Lahden Suunnistajat-37
1:02 (30)
19:06 (69)
18:04 (69)
22:04 (69)
2:58 (51)
31:41 (67)
9:37 (58)
39:03 (68)
7:22 (64)
40:23 (68)
1:20 (58)
40:23  Aapo Granqvist
69   Veeti Nuottajärvi
IF Sibbo-Vargarna
2:10 (68)
8:00 (58)
5:50 (57)
13:17 (62)
5:17 (69)
30:50 (66)
17:33 (67)
40:00 (69)
9:10 (67)
41:19 (69)
1:19 (56)
41:19  Veeti Nuottajärvi
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English