FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H10RR 2. päivä

Rastiväliajat

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-Maali Tulos  
1   Elias Lehtonen
Ulvilan Ura
59 (1)
2:40 (1)
1:41 (2)
6:21 (3)
3:41 (19)
8:07 (2)
1:46 (7)
11:53 (1)
3:46 (2)
12:22 (1)
29 (1)
12:22  Elias Lehtonen
2   Jaakko Salomäki
SK Uusi
1:20 (6)
2:56 (2)
1:36 (1)
6:19 (2)
3:23 (11)
8:26 (8)
2:07 (31)
11:54 (2)
3:28 (1)
12:26 (2)
32 (8)
12:26  Jaakko Salomäki
3   Veeti Mähönen
Tampereen Pyrintö
1:24 (14)
3:18 (6)
1:54 (6)
6:23 (4)
3:05 (7)
8:09 (3)
1:46 (7)
12:08 (3)
3:59 (6)
12:39 (3)
31 (4)
12:39  Veeti Mähönen
4   Leo Haanpää
Paimion Rasti
1:38 (30)
3:31 (14)
1:53 (5)
6:28 (6)
2:57 (1)
8:12 (5)
1:44 (5)
12:08 (3)
3:56 (4)
12:44 (4)
36 (41)
12:44  Leo Haanpää
5   Tuomas Leinamo
Kalvolan Keihäs
1:24 (14)
3:22 (10)
1:58 (11)
6:23 (4)
3:01 (4)
8:10 (4)
1:47 (11)
12:16 (5)
4:06 (9)
12:51 (5)
35 (31)
12:51  Tuomas Leinamo
6   Iiro Hauhia
Rasti-Jussit
1:18 (5)
3:14 (5)
1:56 (8)
6:14 (1)
3:00 (2)
7:50 (1)
1:36 (1)
12:36 (6)
4:46 (27)
13:08 (6)
32 (8)
13:08  Iiro Hauhia
7   Tuomas Peltola
Keuruun Kisailijat
1:36 (27)
3:38 (16)
2:02 (13)
6:43 (8)
3:05 (7)
8:23 (6)
1:40 (2)
12:50 (7)
4:27 (17)
13:23 (7)
33 (13)
13:23  Tuomas Peltola
8   Verneri Sankelo
Kortesjärven Järvi-Veikot
1:32 (19)
3:29 (13)
1:57 (9)
6:31 (7)
3:02 (5)
8:25 (7)
1:54 (21)
12:58 (8)
4:33 (18)
13:32 (8)
34 (21)
13:32  Verneri Sankelo
9   Daniel Rautio
Espoon Suunta
1:22 (11)
3:20 (9)
1:58 (11)
7:03 (11)
3:43 (22)
8:50 (10)
1:47 (11)
13:08 (9)
4:18 (14)
13:43 (9)
35 (31)
13:43  Daniel Rautio
10   Ville Väliharju
Tampereen Pyrintö
1:20 (6)
3:09 (4)
1:49 (4)
7:19 (14)
4:10 (31)
9:07 (12)
1:48 (14)
13:14 (10)
4:07 (10)
13:48 (10)
34 (21)
13:48  Ville Väliharju
11   Elias Pelkonen
Rastivarsat
1:20 (6)
3:08 (3)
1:48 (3)
7:37 (19)
4:29 (36)
9:31 (17)
1:54 (21)
13:22 (11)
3:51 (3)
13:55 (11)
33 (13)
13:55  Elias Pelkonen
12   Aapo Mustajoki
Tampereen Pyrintö
1:29 (17)
3:49 (19)
2:20 (26)
6:51 (9)
3:02 (5)
8:48 (9)
1:57 (25)
13:25 (12)
4:37 (21)
13:59 (12)
34 (21)
13:59  Aapo Mustajoki
13   Simo Klemettinen
Suunta Jyväskylä
1:13 (3)
3:19 (8)
2:06 (16)
7:36 (18)
4:17 (33)
9:32 (18)
1:56 (24)
13:35 (13)
4:03 (8)
14:08 (13)
33 (13)
14:08  Simo Klemettinen
14   Juuso Ekola
Alahärmän Kisa
1:54 (48)
4:00 (28)
2:06 (16)
7:00 (10)
3:00 (2)
8:57 (11)
1:57 (25)
13:39 (14)
4:42 (25)
14:15 (14)
36 (41)
14:15  Juuso Ekola
15   Hannes Nurminen
Jämsän Retki-Veikot
1:38 (30)
3:43 (17)
2:05 (15)
7:12 (12)
3:29 (13)
9:25 (15)
2:13 (38)
13:48 (15)
4:23 (15)
14:21 (15)
33 (13)
14:21  Hannes Nurminen
16   Aatu Niskanen
Vehkalahden Veikot
1:14 (4)
3:33 (15)
2:19 (24)
7:21 (15)
3:48 (25)
9:12 (14)
1:51 (18)
13:56 (16)
4:44 (26)
14:25 (16)
29 (1)
14:25  Aatu Niskanen
17   Miska Kuusikko
Saloisten Reipas
1:32 (19)
5:30 (51)
3:58 (54)
8:38 (30)
3:08 (9)
10:24 (25)
1:46 (7)
14:23 (17)
3:59 (6)
14:57 (17)
34 (21)
14:57  Miska Kuusikko
18   Herman Höglund
IK Falken
1:39 (33)
4:04 (30)
2:25 (29)
7:45 (21)
3:41 (19)
9:46 (19)
2:01 (27)
14:34 (19)
4:48 (28)
15:06 (18)
32 (8)
15:06  Herman Höglund
19   Jirka Oja
Kalajoen Junkkarit
1:35 (25)
4:11 (33)
2:36 (38)
7:21 (15)
3:10 (10)
9:10 (13)
1:49 (15)
14:33 (18)
5:23 (34)
15:08 (19)
35 (31)
15:08  Jirka Oja
20   Daniel Florström
Espoon Akilles
1:37 (28)
4:00 (28)
2:23 (28)
8:46 (32)
4:46 (42)
10:41 (29)
1:55 (23)
14:54 (21)
4:13 (11)
15:25 (20)
31 (4)
15:25  Daniel Florström
21   Jami Kopra
Hämeenlinnan Suunnistajat
1:46 (42)
4:05 (31)
2:19 (24)
7:42 (20)
3:37 (17)
10:26 (26)
2:44 (51)
14:51 (20)
4:25 (16)
15:26 (21)
35 (31)
15:26  Jami Kopra
22   Juho Virkajärvi
Jämsän Retki-Veikot
1:32 (19)
3:26 (12)
1:54 (6)
9:02 (36)
5:36 (51)
10:47 (31)
1:45 (6)
15:01 (22)
4:14 (12)
15:33 (22)
32 (8)
15:33  Juho Virkajärvi
23   Pietari Jussinmäki
Halsuan Toivo
1:44 (40)
3:51 (21)
2:07 (18)
7:14 (13)
3:23 (11)
9:25 (15)
2:11 (37)
15:02 (23)
5:37 (40)
15:39 (23)
37 (46)
15:39  Pietari Jussinmäki
24   Lev Dudin
Russia
1:42 (38)
4:18 (37)
2:36 (38)
8:13 (24)
3:55 (26)
10:30 (27)
2:17 (41)
15:07 (24)
4:37 (21)
15:45 (24)
38 (49)
15:45  Lev Dudin
25   Aapo Liponkoski
Tampereen Pyrintö
1:48 (43)
4:17 (35)
2:29 (35)
8:55 (33)
4:38 (38)
10:46 (30)
1:51 (18)
15:20 (25)
4:34 (19)
15:55 (25)
35 (31)
15:55  Aapo Liponkoski
26   Simon Engström
Pargas IF
1:33 (23)
4:16 (34)
2:43 (41)
8:21 (25)
4:05 (28)
10:22 (24)
2:01 (27)
15:28 (27)
5:06 (31)
15:59 (26)
31 (4)
15:59  Simon Engström
27   Eino Gretschel
Kajaanin Suunnistajat
1:35 (25)
4:56 (47)
3:21 (49)
9:36 (41)
4:40 (39)
11:28 (37)
1:52 (20)
15:25 (26)
3:57 (5)
16:04 (27)
39 (53)
16:04  Eino Gretschel
28   Aapo Nurmi
Rastiketut
1:38 (30)
3:56 (23)
2:18 (22)
8:06 (23)
4:10 (31)
9:55 (20)
1:49 (15)
15:36 (29)
5:41 (41)
16:09 (28)
33 (13)
16:09  Aapo Nurmi
28   Iikka Leiniö
SK Uusi
1:50 (45)
4:17 (35)
2:27 (31)
8:01 (22)
3:44 (23)
10:06 (21)
2:05 (29)
15:32 (28)
5:26 (36)
16:09 (28)
37 (46)
16:09  Iikka Leiniö
30   Petrus Tasa
Kaakon Rasti
1:21 (9)
3:25 (11)
2:04 (14)
8:29 (28)
5:04 (45)
10:16 (22)
1:47 (11)
15:37 (30)
5:21 (33)
16:11 (30)
34 (21)
16:11  Petrus Tasa
31   Stepan Kondratiev
Russia
1:21 (9)
3:18 (6)
1:57 (9)
10:05 (46)
6:47 (58)
11:45 (42)
1:40 (2)
15:59 (31)
4:14 (12)
16:35 (31)
36 (41)
16:35  Stepan Kondratiev
32   Aatu Ylihärsilä
Alahärmän Kisa
1:50 (45)
4:41 (41)
2:51 (46)
8:25 (26)
3:44 (23)
10:33 (28)
2:08 (32)
16:04 (32)
5:31 (38)
16:37 (32)
33 (13)
16:37  Aatu Ylihärsilä
33   Lucas Hansen
Ok Botnia
1:26 (16)
5:43 (54)
4:17 (55)
9:51 (43)
4:08 (30)
11:31 (38)
1:40 (2)
16:09 (33)
4:38 (23)
16:40 (33)
31 (4)
16:40  Lucas Hansen
34   Urho Ojala
Kouvolan Suunnistajat
1:23 (13)
3:44 (18)
2:21 (27)
9:53 (44)
6:09 (55)
11:39 (40)
1:46 (7)
16:14 (34)
4:35 (20)
16:48 (34)
34 (21)
16:48  Urho Ojala
35   Ilmo Haikonen
Ulvilan Ura
1:22 (11)
3:50 (20)
2:28 (33)
8:40 (31)
4:50 (43)
10:48 (32)
2:08 (32)
16:18 (35)
5:30 (37)
16:57 (35)
39 (53)
16:57  Ilmo Haikonen
36   Valtteri Paalanen
Itä-Päijänteen Rasti
1:49 (44)
5:31 (52)
3:42 (52)
9:07 (38)
3:36 (16)
11:17 (35)
2:10 (36)
16:33 (36)
5:16 (32)
17:07 (36)
34 (21)
17:07  Valtteri Paalanen
37   Luca Juppo
Helsingin Suunnistajat
1:41 (37)
3:59 (27)
2:18 (22)
7:33 (17)
3:34 (15)
10:16 (22)
2:43 (50)
16:49 (37)
6:33 (53)
17:24 (37)
35 (31)
17:24  Luca Juppo
38   Joonatan Vuorensola
Lynx
2:21 (59)
4:55 (46)
2:34 (36)
8:56 (34)
4:01 (27)
11:14 (34)
2:18 (42)
16:58 (38)
5:44 (47)
17:34 (38)
36 (41)
17:34  Joonatan Vuorensola
39   Karri Ruutala
Iisalmen Visa
1:32 (19)
3:58 (26)
2:26 (30)
8:27 (27)
4:29 (36)
10:57 (33)
2:30 (46)
17:16 (39)
6:19 (52)
17:46 (39)
30 (3)
17:46  Karri Ruutala
40   Karo Kantola
Lahden Suunnistajat-37
1:42 (38)
3:57 (25)
2:15 (19)
9:19 (39)
5:22 (50)
11:27 (36)
2:08 (32)
17:21 (41)
5:54 (48)
17:54 (40)
33 (13)
17:54  Karo Kantola
41   Petr Volkov
Russia
2:36 (64)
5:20 (50)
2:44 (43)
8:58 (35)
3:38 (18)
11:45 (42)
2:47 (53)
17:20 (40)
5:35 (39)
17:59 (41)
39 (53)
17:59  Petr Volkov
42   Henri Arvela
Lahden Suunnistajat-37
1:58 (51)
4:26 (38)
2:28 (33)
9:45 (42)
5:19 (48)
11:51 (44)
2:06 (30)
17:33 (43)
5:42 (43)
18:11 (42)
38 (49)
18:11  Henri Arvela
43   Sakari Syrjälä
Koovee
1:30 (18)
4:42 (42)
3:12 (47)
10:59 (49)
6:17 (56)
12:49 (47)
1:50 (17)
17:30 (42)
4:41 (24)
18:12 (43)
42 (59)
18:12  Sakari Syrjälä
44   Sampo Huostila
Lammin Säkiä
2:01 (54)
4:28 (39)
2:27 (31)
8:33 (29)
4:05 (28)
11:41 (41)
3:08 (59)
17:44 (44)
6:03 (50)
18:18 (44)
34 (21)
18:18  Sampo Huostila
45   Otso Heikkinen
Sotkamon Jymy
1:44 (40)
5:09 (48)
3:25 (50)
10:04 (45)
4:55 (44)
12:19 (46)
2:15 (39)
18:00 (45)
5:41 (41)
18:35 (45)
35 (31)
18:35  Otso Heikkinen
46   Santeri Holma
Oulun Reipas
1:08 (2)
4:52 (44)
3:44 (53)
10:47 (48)
5:55 (52)
13:48 (50)
3:01 (55)
19:12 (46)
5:24 (35)
19:44 (46)
32 (8)
19:44  Santeri Holma
47   Samuel Kurhinen
Rastivarsat
1:58 (51)
7:33 (58)
5:35 (60)
11:15 (52)
3:42 (21)
13:36 (49)
2:21 (44)
19:18 (47)
5:42 (43)
20:00 (47)
42 (59)
20:00  Samuel Kurhinen
48   Luukas Karelo
Espoon Suunta
1:39 (33)
3:54 (22)
2:15 (19)
10:39 (47)
6:45 (57)
12:55 (48)
2:16 (40)
19:35 (48)
6:40 (56)
20:14 (48)
39 (53)
20:14  Luukas Karelo
49   Felix Horelli
Kokemäen Kova-Väki Suunnistus
1:37 (28)
4:51 (43)
3:14 (48)
12:27 (54)
7:36 (61)
14:45 (52)
2:18 (42)
19:42 (49)
4:57 (30)
20:15 (49)
33 (13)
20:15  Felix Horelli
50   Sampo Mäkinen
Ounasvaaran Hiihtoseura
2:05 (56)
4:53 (45)
2:48 (44)
9:33 (40)
4:40 (39)
12:04 (45)
2:31 (47)
19:46 (50)
7:42 (59)
20:24 (50)
38 (49)
20:24  Sampo Mäkinen
51   Leevi Partanen
Alatornion Pirkat
2:55 (66)
5:45 (55)
2:50 (45)
11:02 (50)
5:17 (47)
14:02 (51)
3:00 (54)
20:36 (51)
6:34 (54)
21:18 (51)
42 (59)
21:18  Leevi Partanen
52   Aapo Granqvist
Lahden Suunnistajat-37
2:01 (54)
4:39 (40)
2:38 (40)
9:03 (37)
4:24 (34)
11:37 (39)
2:34 (48)
20:48 (52)
9:11 (64)
21:26 (52)
38 (49)
21:26  Aapo Granqvist
53   Toivo Kyckling
Mäntän Seudun Eräpirkat
1:55 (50)
8:10 (62)
6:15 (63)
12:35 (55)
4:25 (35)
15:36 (55)
3:01 (55)
21:18 (53)
5:42 (43)
21:54 (53)
36 (41)
21:54  Toivo Kyckling
54   Konstantin Simanov
Russia
1:54 (48)
5:35 (53)
3:41 (51)
12:53 (56)
7:18 (59)
15:33 (54)
2:40 (49)
21:43 (54)
6:10 (51)
22:27 (54)
44 (63)
22:27  Konstantin Simanov
55   Santtu Soanjärvi
Vihtavuoren Pamaus
2:34 (63)
8:18 (63)
5:44 (61)
13:34 (58)
5:16 (46)
16:00 (56)
2:26 (45)
21:59 (55)
5:59 (49)
22:38 (55)
39 (53)
22:38  Santtu Soanjärvi
56   Eetu Korhonen
Hyvinkään Rasti
1:34 (24)
4:08 (32)
2:34 (36)
13:30 (57)
9:22 (64)
16:36 (57)
3:06 (57)
22:18 (56)
5:42 (43)
22:53 (56)
35 (31)
22:53  Eetu Korhonen
57   Veeti Huttunen
Iisalmen Visa
2:00 (53)
7:08 (57)
5:08 (58)
11:50 (53)
4:42 (41)
15:19 (53)
3:29 (61)
23:29 (57)
8:10 (60)
24:06 (57)
37 (46)
24:06  Veeti Huttunen
58   Matias Märsynaho
Puolangan Ryhti
2:27 (61)
9:10 (64)
6:43 (64)
14:30 (60)
5:20 (49)
17:36 (59)
3:06 (57)
25:11 (58)
7:35 (58)
25:46 (58)
35 (31)
25:46  Matias Märsynaho
59   Veeti Nuottajärvi
IF Sibbo-Vargarna
2:28 (62)
5:11 (49)
2:43 (41)
11:08 (51)
5:57 (53)
17:27 (58)
6:19 (65)
26:11 (59)
8:44 (63)
26:53 (59)
42 (59)
26:53  Veeti Nuottajärvi
60   Mark Zenkovskiy
Russia
2:09 (57)
6:41 (56)
4:32 (57)
14:28 (59)
7:47 (62)
18:13 (60)
3:45 (63)
26:25 (61)
8:12 (62)
27:09 (60)
44 (63)
27:09  Mark Zenkovskiy
61   Eino Riihinen
Kuopion Suunnistajat
2:24 (60)
10:33 (65)
8:09 (65)
16:32 (63)
5:59 (54)
19:57 (62)
3:25 (60)
27:21 (62)
7:24 (57)
28:11 (61)
50 (66)
28:11  Eino Riihinen
62   Niklas Pussinen
Raja-Karjalan Suunnistajat
1:51 (47)
7:56 (60)
6:05 (62)
18:11 (64)
10:15 (65)
23:04 (64)
4:53 (64)
29:43 (63)
6:39 (55)
30:18 (62)
35 (31)
30:18  Niklas Pussinen
63   Jere Hannuksela
SK Pohjantähti
2:46 (65)
8:08 (61)
5:22 (59)
15:31 (61)
7:23 (60)
19:10 (61)
3:39 (62)
31:52 (64)
12:42 (66)
32:26 (63)
34 (21)
32:26  Jere Hannuksela
64   Ivan Burenko
Russia
3:08 (67)
7:33 (58)
4:25 (56)
16:28 (62)
8:55 (63)
23:03 (63)
6:35 (66)
32:55 (65)
9:52 (65)
33:43 (64)
48 (65)
33:43  Ivan Burenko
65   Oskari Rannila
Vetelin Urheilijat
1:39 (33)
25:08 (67)
23:29 (67)
28:39 (66)
3:31 (14)
30:48 (66)
2:09 (35)
35:41 (66)
4:53 (29)
36:15 (65)
34 (21)
36:15  Oskari Rannila
66   Miikka Haapio
Ulvilan Ura
2:14 (58)
13:48 (66)
11:34 (66)
25:04 (65)
11:16 (66)
27:48 (65)
2:44 (51)
35:58 (67)
8:10 (60)
36:39 (66)
41 (58)
36:39  Miikka Haapio
67   Eetu Tujunen
Kuopion Suunnistajat
1:39 (33)
3:56 (23)
2:17 (21)
-
-
-
-
26:21 (60)
-
47:51 (67)
21:30 (67)
47:51  Eetu Tujunen
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English