FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D9RR 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
1,0 km
 
1.   Eeva-Liina Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:09:00   5:06  
2.   Roosa Heikkinen Vehkalahden Veikot  FIN  12:13:00   6:05  
3.   Jenni Leppänen Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:43:00   6:13  
4.   Vieno Ristimäki Kalvolan Keihäs  FIN  11:14:00   6:18  
5.   Minea Anttila SK Pohjantähti  FIN  11:55:00   6:39  
6.   Elina Hamppu Helsingin Suunnistajat  FIN  11:53:00   6:41  
7.   Sofia Klimochkina Russia  RUS  11:38:00   6:49  
8.   Nella Laine Kalvolan Keihäs  FIN  11:58:00   6:51  
9.   Outi Kankkunen Savon Rasti  FIN  12:02:00   6:59  
10.   Inka Lakanen Perhon Kiri  FIN  11:51:00   7:13  
10.   Anastasiia Pronina Russia  RUS  11:59:00   7:13  
12.   Aino Hasu OK Orient  FIN  11:49:00   7:21  
13.   Hertta Juntunen Kalevan Rasti  FIN  12:01:00   7:22  
14.   Ruusu Laine Helsingin Suunnistajat  FIN  11:21:00   7:30  
14.   Vilma Hyvönen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:44:00   7:30  
16.   Mai Hemmi SK Pohjantähti  FIN  11:30:00   7:38  
17.   Sissi Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:46:00   7:40  
18.   Sari Rantoja Rastiketut  FIN  11:56:00   7:42  
19.   Julia Laitinen Vehkalahden Veikot  FIN  12:04:00   7:45  
20.   Inkeri Karttila MS Parma  FIN  11:42:00   7:46  
21.   Venny Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  11:32:00   7:51  
22.   Kaisla Heinonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:57:00   7:52  
23.   Heta Virkajärvi Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:10:00   7:54  
24.   Milla Tupitsa Helsingin Suunnistajat  FIN  11:39:00   7:56  
25.   Sini Peltonen Lapuan Virkiä  FIN  12:20:00   8:07  
26.   Sara Jauhiainen Oriveden Ponnistus  FIN  12:17:00   8:10  
27.   Aino Hellsten Salon Vilpas  FIN  11:27:00   8:16  
28.   Ronja Gröhn Hollolan Urheilijat -46  FIN  11:19:00   8:29  
29.   Inka Kyllästinen Rasti-Lukko  FIN  12:07:00   8:30  
30.   Pilvi-Maria Holappa Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  11:29:00   8:42  
31.   Ulrika Rautio Espoon Suunta  FIN  11:20:00   8:43  
31.   Aada Suuronen MS Parma  FIN  11:25:00   8:43  
33.   Jenny Krappe MS Parma  FIN  11:40:00   9:04  
34.   Amalia Linden Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:16:00   9:06  
35.   Venla Koivula Laihian Luja  FIN  11:41:00   9:11  
36.   Suvi Vehomäki Olavin Rasti  FIN  12:03:00   9:13  
37.   Aada Viitasaari Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:37:00   9:33  
38.   Maisa Moisio Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:15:00   9:43  
39.   Selina Arola Paimion Rasti  FIN  11:54:00   9:44  
40.   Aida Koivisto Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  11:17:00   9:50  
41.   Linnea Ojala Kalvolan Keihäs  FIN  12:06:00   10:04  
41.   Laura Haakana Tarpian Suunta  FIN  12:19:00   10:04  
43.   Veera Holappa Vesaisen Pojat  FIN  11:47:00   10:05  
44.   Anni Pitkänen Kuusamon Erä-Veikot  FIN  11:35:00   10:06  
45.   Iina Vaara Lapin Veikot  FIN  12:00:00   10:13  
46.   Emmi Multala Kuopion Suunnistajat  FIN  11:33:00   10:32  
47.   Senni Kukkonen Iisalmen Visa  FIN  12:18:00   11:00  
48.   Hilma Häkkinen Vihtavuoren Pamaus  FIN  11:48:00   11:03  
49.   Iina Pohjamo SK Vuoksi  FIN  11:16:00   11:22  
50.   Pihla Myllykoski Tampereen Pyrintö  FIN  12:14:00   11:28  
51.   Erika Härkönen Kauhajoen Karhu  FIN  11:28:00   11:42  
52.   Iida Suntioinen Karkki-Rasti  FIN  11:52:00   12:17  
53.   Selja Haase Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:11:00   12:38  
54.   Venla Hiltunen Siikaisten Sisu  FIN  11:50:00   14:49  
55.   Henna Heinänen Saarijärven Pullistus  FIN  12:05:00   15:21  
56.   Ada Westerberg Vihtavuoren Pamaus  FIN  11:26:00   16:09  
57.   Kaisla Ankelo Rastikarhut  FIN  12:12:00   20:48  
58.   Saana Halinen Espoon Akilles  FIN  12:15:00   25:05  
   Selina Similä SK Pohjantähti  FIN  11:36:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English