FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D8RR 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
0,9 km
 
1.   Sini Hietala Lapuan Virkiä  FIN  10:43:00   6:34  
2.   Venla Lehtonen Ulvilan Ura  FIN  10:51:00   6:53  
3.   Saana Viskari Hiidenkiertäjät  FIN  10:24:00   7:06  
4.   Ninni Åberg Hyvinkään Rasti  FIN  10:56:00   7:15  
5.   Venla Raatikainen Laihian Luja  FIN  10:11:00   7:23  
6.   Sara Leppänen Kalvolan Keihäs  FIN  10:42:00   7:30  
7.   Elisa Laakso Suunta Jyväskylä  FIN  10:31:00   7:47  
8.   Lotta Nivukoski Lapuan Virkiä  FIN  10:12:00   7:55  
9.   Hanni Koski Koovee  FIN  10:30:00   7:58  
10.   Lumi Kenttä OK77  FIN  10:19:00   8:07  
10.   Kia Mbembela Lynx  FIN  10:28:00   8:07  
12.   Saana-Mari Ekström MS Parma  FIN  10:18:00   8:24  
13.   Ella Ryynänen Pihkaniskat  FIN  10:14:00   8:38  
14.   Sanni Hoskari Rastiketut  FIN  10:46:00   8:48  
15.   Meeri Roine Hiidenkiertäjät  FIN  10:10:00   8:49  
16.   Venla Saari Pohjankyrön Rasti  FIN  10:47:00   8:56  
17.   Terhi Koponen Rasti-Pielinen  FIN  11:01:00   9:03  
18.   Anastasia Silakova Russia  RUS  10:22:00   9:05  
19.   Venla Laakkonen Ilomantsin Urheilijat  FIN  10:55:00   9:16  
20.   Pihla Maasilta Rastivarsat  FIN  10:57:00   9:21  
21.   Emilia Kiintola Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:03:00   9:22  
21.   Hilma Hursti Espoon Suunta  FIN  10:54:00   9:22  
23.   Oona Rautio Joutsenon Kullervo  FIN  10:17:00   9:24  
24.   Vilja Takalo Kajaanin Suunnistajat  FIN  10:26:00   9:28  
25.   Olivia Karelo Espoon Suunta  FIN  10:44:00   9:29  
26.   Emmi Viitanen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:09:00   9:35  
27.   Selma Mäkäräinen SK Pohjantähti  FIN  10:13:00   9:36  
28.   Hilkka Nupponen Pihkaniskat  FIN  10:53:00   9:46  
29.   Aura Ojala Ulvilan Ura  FIN  11:00:00   9:52  
30.   Ilona Anttila SK Pohjantähti  FIN  10:41:00   10:11  
31.   Mette Haikola Kajaanin Suunnistajat  FIN  10:16:00   10:18  
32.   Patricia Biskop Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:40:00   10:23  
33.   Oona Pirinen Keski-Karjalan Rasti  FIN  10:35:00   10:48  
34.   Linnea Rantanen SK Uusi  FIN  10:33:00   10:54  
35.   Sara Pohtola Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  11:02:00   11:08  
36.   Hulda Mustajoki Tampereen Pyrintö  FIN  11:03:00   11:10  
37.   Ada Koskenvuo Espoon Suunta  FIN  10:52:00   11:19  
38.   Henna Nisula Teuvan Rivakka  FIN  10:00:00   11:21  
38.   Matleena Goman Vesaisen Pojat  FIN  10:01:00   11:21  
40.   Sinja Nojonen Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:29:00   11:24  
41.   Maija Kumara Laihian Luja  FIN  10:58:00   11:30  
42.   Iisa Maria Makkonen Liperin Taimi  FIN  10:45:00   11:32  
43.   Jasmin Nivukoski Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  10:48:00   11:42  
44.   Venla Portimojärvi Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:25:00   11:43  
45.   Hilma Lilja Navi  FIN  10:07:00   11:47  
46.   Alva Bergqvist IK Falken  FIN  10:06:00   12:21  
47.   Selma Kuoppala Tarpian Suunta  FIN  10:23:00   12:38  
48.   Liisa Laakso Kalvolan Keihäs  FIN  10:32:00   12:40  
49.   Eevi Kiljunen Rastivarsat  FIN  10:37:00   13:03  
50.   Vilma Vesterinen Hyvinkään Rasti  FIN  10:59:00   13:12  
51.   Kiira Ronkainen Koskelankylän Riento  FIN  10:04:00   13:17  
52.   Helmi Mäenpää Hyvinkään Rasti  FIN  10:05:00   13:32  
53.   Emmi Vehkaoja Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  10:36:00   16:12  
54.   Ella Limingoja Oulunsalon Vasama  FIN  10:34:00   16:23  
55.   Hilla Heikkinen Sotkamon Jymy  FIN  10:39:00   18:58  
56.   Anna Parkkinen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  10:15:00   19:15  
57.   Linda Kinnunen Kuhmon Peurat  FIN  10:20:00   30:33  
58.   Essi Oksa Tarpian Suunta  FIN  10:21:00   31:43  
   Nelli Niinimäki SK Pohjantähti  FIN  10:02:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English