FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D60A 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,5 km
 
1.   Sinikka Illaru Peräkylän Ponnistus  FIN  11:55:00   30:17  
2.   Kaija Purhonen Hollolan Urheilijat -46  FIN  10:57:00   31:43  
3.   Vappu Hyvärinen Saarijärven Pullistus  FIN  11:29:00   32:56  
4.   Maarit Juura Kankaanpään Suunnistajat  FIN  11:35:00   35:03  
5.   Kyllikki Kauppinen Kalevan Rasti  FIN  11:07:00   35:48  
6.   Liisa Peltola MS Parma  FIN  10:01:00   35:52  
7.   Marja Juvonen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  11:45:00   35:58  
8.   Irmeli Saari Hirvensalon Heitto  FIN  11:27:00   37:46  
9.   Tarja Andelin Lahden Taimi  FIN  10:55:00   37:56  
10.   Päivi Puolakka Rasti-Pielinen  FIN  10:45:00   38:17  
11.   Päivi Kekki Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:07:00   39:12  
12.   Arja Pajunen Oriveden Ponnistus  FIN  10:51:00   39:44  
13.   Anja Siuko Suunta-Sepot  FIN  10:23:00   39:54  
14.   Aila Nurminen Hiisirasti  FIN  11:05:00   40:13  
15.   Elisabeth Koskialho Rasti-Lukko  FIN  10:29:00   40:49  
16.   Eija Tikka Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  10:49:00   42:10  
17.   Kirsti Laukkanen Hämeenlinnan Tarmo  FIN  10:41:00   42:20  
18.   Lea Putkonen SK Pohjantähti  FIN  11:01:00   42:24  
19.   Hellevi Laitinen Espoon Akilles  FIN  10:05:00   42:31  
20.   Bodil Fred IF Femman  FIN  11:09:00   42:37  
20.   Kaija Heinonen Pihkaniskat  FIN  11:21:00   42:37  
22.   Ulla Kurvinen Hiidenkiertäjät  FIN  11:11:00   42:53  
23.   Hely Salmenoja Hirvensalon Heitto  FIN  11:37:00   44:03  
24.   Päivi-Kaarina Turunen Suunta-Sepot  FIN  11:23:00   45:12  
25.   Anneli Bergström Espoon Suunta  FIN  10:25:00   45:26  
26.   Kaarina Köngäs Puolangan Ryhti  FIN  10:15:00   45:51  
27.   Marketta Savelainen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:15:00   46:13  
28.   Sinikka Ikonen Saarijärven Pullistus  FIN  11:13:00   46:53  
29.   Hannele Sivén Ähtärin Urheilijat  FIN  10:11:00   47:20  
30.   Lea Patronen Espoon Akilles  FIN  10:21:00   47:48  
31.   Gunilla Björklund IK Falken  FIN  11:31:00   49:38  
32.   Helena Kämäräinen Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:33:00   50:17  
33.   Arja Pulkkinen Joutsenon Kullervo  FIN  11:17:00   51:08  
34.   Päivi Elfvengren Suunta Jyväskylä  FIN  10:13:00   53:37  
35.   Kaarina Kursukangas Iisalmen Visa  FIN  10:35:00   55:02  
36.   Kerttu Jäntti Suunta Jyväskylä  FIN  11:03:00   55:43  
37.   Anneli Miettinen Hyvinkään Rasti  FIN  11:49:00   56:38  
38.   Vappu Kuusela Vaalan Karhu  FIN  10:17:00   56:57  
39.   Eija Hyvönen Rasti-Pielinen  FIN  11:41:00   57:05  
40.   Irmeli Laine Karkki-Rasti  FIN  10:03:00   57:17  
41.   Mirja Kela Oulun Reipas  FIN  11:51:00   58:24  
42.   Eeva Matilainen Rastivarsat  FIN  11:25:00   59:21  
43.   Pirjo Schroderus Suunta Jyväskylä  FIN  11:57:00   1:01:44  
44.   Eija Nurminen Tampereen Pyrintö  FIN  10:37:00   1:06:55  
45.   Helena Heinola Joutsenon Kullervo  FIN  10:43:00   1:11:20  
46.   Eeva-Kaarina Aaltonen IF Brahe  FIN  10:59:00   1:13:50  
47.   Yuko Uematsu Japan  JPN  11:39:00   1:15:42  
48.   Margit Riikonen Perttelin Peikot  FIN  11:47:00   1:15:46  
49.   Marja Kukkonen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  10:33:00   1:21:15  
50.   Pirkko Rinne-Tamminen Turun Visat  FIN  10:19:00   1:24:43  
   Arja Heimonen Navi  FIN  10:27:00   hylätty  
   Pirjo Viitala Turun Metsänkävijät  FIN  11:53:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English