FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D55A 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,1 km
 
1.   Anne Pelto-Huikko Hiisirasti  FIN  12:01:00   14:52  
2.   Annariitta Kottonen Lynx  FIN  11:23:00   15:24  
3.   Mona Åkerman Sweden  SWE  11:30:00   15:47  
4.   Tuula Sani Hollolan Urheilijat -46  FIN  12:02:00   16:00  
5.   Kirsi Kihlström Hankasalmen Hanka  FIN  11:35:00   16:09  
6.   Paula Malinen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:00:00   16:21  
7.   Outi Montonen Itä-Hämeen Rasti  FIN  12:05:00   16:50  
8.   Kirsi Hakomäki Helsingin Suunnistajat  FIN  11:33:00   17:10  
9.   Leena Mutka Suunta Jyväskylä  FIN  11:38:00   17:11  
10.   Marita Kokkila Espoon Suunta  FIN  11:22:00   17:48  
11.   Aulikki Korpio Valkeakosken Haka  FIN  11:28:00   17:59  
12.   Kirsi Laasonen Tampereen Pyrintö  FIN  11:54:00   18:21  
13.   Marita Saari Suunta-Sepot  FIN  11:29:00   18:28  
14.   Ann-Catherine Henriksson Pargas IF  FIN  11:53:00   18:43  
15.   Mirja Humalamäki Suomussalmen Rasti  FIN  11:21:00   18:46  
16.   Päivi Raatikainen Lohimaan Rasti  FIN  12:04:00   18:56  
17.   Tuija Soanjärvi Lynx  FIN  11:57:00   19:20  
18.   Merja Puromies Espoon Suunta  FIN  11:15:00   19:32  
19.   Marjo Virtanen Hiisirasti  FIN  11:49:00   19:41  
20.   Päivi Hautala Rasti-Jussit  FIN  11:55:00   19:58  
21.   Marja-Liisa Laitala Nivalan Suunnistajat  FIN  12:06:00   20:09  
22.   Eija Juntunen Kuhmon Peurat  FIN  11:27:00   20:18  
23.   Liisa Nordberg Helsingin Suunnistajat  FIN  11:58:00   20:39  
24.   Helena Saarimäki Angelniemen Ankkuri  FIN  11:47:00   20:51  
25.   Seija Karjalainen Laitasaaren Veto  FIN  12:07:00   20:54  
26.   Marjo Hovirinta Turun Metsänkävijät  FIN  11:44:00   21:28  
27.   Irma Jokinen Turengin Sarastus  FIN  11:41:00   21:34  
28.   Kyllikki Pessi Tampereen Pyrintö  FIN  11:59:00   21:37  
29.   Sirpa Kangasaho Hiidenkiertäjät  FIN  11:46:00   21:54  
29.   Raija Puhakka Kuopion Suunnistajat  FIN  12:09:00   21:54  
31.   Kirsti Moilanen Maarian Mahti  FIN  11:50:00   21:57  
32.   Seija Jussinniemi Sinkki-Sepot  FIN  11:25:00   22:02  
33.   Marjatta Vaara Kankaanpään Suunnistajat  FIN  11:24:00   22:10  
34.   Riitta Jokela Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  11:36:00   22:44  
35.   Marja Töyrylä Kymin Suunnistajat  FIN  11:43:00   23:57  
36.   Maija Käkelä Puolangan Ryhti  FIN  11:17:00   24:33  
37.   Maija Lipsanen Liperin Taimi  FIN  11:34:00   24:57  
38.   Elina Mäki-Simola Espoon Suunta  FIN  11:39:00   25:19  
39.   Tuula Toivanen Rasti-Nokia  FIN  11:19:00   25:59  
40.   Tuula Kuisma Someron Esa  FIN  12:08:00   26:39  
41.   Sirpa Papinsaari Kangasala SK  FIN  11:51:00   27:22  
42.   Inkeri Vapalahti Suomusjärven Sisu  FIN  11:26:00   31:28  
43.   Päivi Karjalainen Savon Rasti  FIN  11:16:00   31:36  
44.   Hilkka Lukander RastiPiikkiö  FIN  11:56:00   32:42  
45.   Tuija Rantalainen Nastolan Terä  FIN  12:03:00   34:43  
   Marja Humalamäki Ähtärin Urheilijat  FIN  11:31:00   hylätty  
   Ulla Lehto Kymin Suunnistajat  FIN  11:40:00   ei läht.  
   Eija Rantoja Rastiketut  FIN  11:48:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English